Şimdi Ara

Emniyet Kemeri kilit Tokasi-Mekanizması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar emniyet kemerleri için kilit mekanizması varmıs linkini alta ekliyeceğim Türkiye bu ürünü gören duyan bilen nerden alabileceğimi söyleyen kimse varmı?2 saattir araştırma yapıyorum bulamadim bir türlü.Çocuk oto koltugu sabitleme için kullanılacak koltukların kilit mekanizmasi var ama pek güvenli bulmuyorum.Dediğim gibi bu ürüğnü gören duyan varsa pm yada ilana mesaj atarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.Aynı marka olmasi önemli değil saglam bişey olsun yeter.

http://www.amazon.com/dp/B0002ADQOU/ref=asc_df_B0002ADQOU1908596?smid=AYQE248EG7QJV&linkCode=asn&creative=395105&creativeASIN=B0002ADQOU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpertas -- 22 Şubat 2012; 12:45:43 >

• arkadaşlar yokmu bi bilen nerden buluruz bu parçayı?
  • amacını anlayamadım ürünün
  • 2 keremeri birbirine tutturuyor resimdeki gibi kemerin boşalmasini engelliyor istediğiniz gibi ayarliyorsunuz bebek koltuklari için zorunlu olmasi gerekn bişey ama bizim ülkemizde zorunlu degil sadece araştiran aileler druumun ciddiyetinin farkinda ne yazikki:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

Merhaba arkadaşlar emniyet kemerleri için kilit mekanizması varmıs linkini alta ekliyeceğim Türkiye bu ürünü gören duyan bilen nerden alabileceğimi söyleyen kimse varmı?2 saattir araştırma yapıyorum bulamadim bir türlü.Çocuk oto koltugu sabitleme için kullanılacak koltukların kilit mekanizmasi var ama pek güvenli bulmuyorum.Dediğim gibi bu ürüğnü gören duyan varsa pm yada ilana mesaj atarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.Aynı marka olmasi önemli değil saglam bişey olsun yeter.

http://www.amazon.com/dp/B0002ADQOU/ref=asc_df_B0002ADQOU1908596?smid=AYQE248EG7QJV&linkCode=asn&creative=395105&creativeASIN=B0002ADQOU

Ben aynısından aldım iki tane ama artık kullanmıyorum. Çünkü ona aldanıp uzun yolda kemer takmayı da unutuyor insan bir süre sonra. İstersen sana yollayabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.