Şimdi Ara

Emlakçı için önerebileceğiniz tablet..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba emlak danışmanıyım.Müşterilerime daha güzel bir sunum yapmak için tablet almayı düşünüyorum.Bir gayrimenkulun resimlerini çekip tablete aktarmak ihtimal dahilinde varsa cihazın fotoğraf çekme özelliği kaliteliyse cihazdanda çekebilirim resimleri.ve bu taşınmazın özelliklerini belirterek gelen müşterime cihazdan sunum yapmak istiyorum.Bu isteğimi hangi cihaz yapabilir?

Birde arkadaşlar konu dışı olacak amahttp://www.emlaksergisi.com/Ilan-Detay/Bahcelievler-Satilik-Daire-Home-Vizyon/27936 böyle bir 3d çekim gördüm bunu programlamı yoksa fotoğraf makinesiylemi gerçekleştirmişlerdir?

• Arkadaşlar yardımlarınız fikirleriniz ve önerileriniz benim için çok önemlidir.Uzak olduğum bir konudur tablet konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprhawk -- 7 Nisan 2012; 22:44:58 >
  • her cihaz yapabilir

önerim 7 inçten daha büyük olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalcaner2 -- 8 Nisan 2012; 0:05:35 >
  • İpad 2 ve yeni ipad arasında kaldım usta.Yeni ipadın çekimi daha iyi diyorlar.Sonuçta sunum yapacağım çektiğim resimleri aktaracağım tablete daha güzel bir ortam yaratmak isitoyrum açıkcası.Yeni ipadede çektiğmiz resimleri atmak konusunda sıkıntı var diyorlar 2 arada 1 derede kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sprhawk

İpad 2 ve yeni ipad arasında kaldım usta.Yeni ipadın çekimi daha iyi diyorlar.Sonuçta sunum yapacağım çektiğim resimleri aktaracağım tablete daha güzel bir ortam yaratmak isitoyrum açıkcası.Yeni ipadede çektiğmiz resimleri atmak konusunda sıkıntı var diyorlar 2 arada 1 derede kaldım.

yeni ipadin çözünürlüğü yeter diye düşünüyorum
  • Hocam başka bir cihazdan çektiğimiz resimleri ipade aktarmamız zor diyorlar.Bunun aslı varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sprhawk

Hocam başka bir cihazdan çektiğimiz resimleri ipade aktarmamız zor diyorlar.Bunun aslı varmıdır ?

kullanmadim ama oyle bir dusunceniz varsa usb girisli bir androide yonelin
  • Saolun hocam.Araştırmadayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.