Şimdi Ara

Emirates Cup 2. Maç | Arsenal vs Galatasaray | 4 Ağustos Pazar | Maç Konusu (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.336
Cevap
4
Favori
32.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aykut Çıkabilir

Yanlış karar net. Faul olur itmeden penalti değil.

Haklısın kardeşim. Hakemin rakip ceza sahası içinde lehimize faul vermesi gerekirdi zaten

Bu adamlarla futbol konuşuyoruz işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

ASLANLARIM BENİM BEEEE

DROGBAMMM BENİMM BEEEEE

BU KUPAAYIDA ALDIK KALDIMI BŞKA KUPA

CL kupasi bizi bekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

bu kupanın herhangi bir maddi yönden Galatasaraya faydası var mı ?

Bildiğim kadarıyla turnuvaya katılan takımlara belli miktar katılım payı ödeniyor. Ama para önemli değil prestiji yeter

orası da ayrı bir güzel ... ama maddi olarak bir bonus morel olarak iyi gelecektir )
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: Imperatore

quote:

Penalti ?????? huylu huyundan vazgecmiyor

Sen ne değişik insansın.
    Her konuda bir kışkırtma her konuyu trolleme ama hiç ceza alma yok.
    Daha geçen gün Salzburg'la penaltıyla berabere kalan biz değildik sanki.

buz gibi penaltiydi. peki bu ?

istediğin gibi algılama hocam, 3-4 yıldır futbol bölümünde takılıyorum ya gerçekten trollemek için yazıyorsun bunları ya da 3-4 senedir hiç büyüyemedin.

• maçın 90 dk sı lazım arkadaşlar bulan pm atarsa çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

https://eksisozluk.com/entry/35735641

4- 35, drogba'nın yaşı değil başka bir şeyidir.

Hahaha hiç güleceğim yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Imperatore

quote:

Sen ne değişik insansın.
    Her konuda bir kışkırtma her konuyu trolleme ama hiç ceza alma yok.
    Daha geçen gün Salzburg'la penaltıyla berabere kalan biz değildik sanki.

sen Drogba nin kendini yere atmasindan memnunmusun ? su an tum arsenal taraftari drogbaya sovuyor.

Zalzburg macindaki penalti degilmiydi ?

Allah aşkına Drogbanın 2.goldeki sevincini hangi tribünlere doğru yaptığına dikkatli bak, yoğun bir arsenalli grup vardı ve suratlarında tebessümle Drogbayı seyrettiler.

Tabiki kızabilirler, takımlarını adamın teki geliyor (üstelik o takıma 12gol atmış bir oyuncu) 2 tane gol ile TOKATLIYOR, kendi sahasında yenip gidiyor. Bu siz DAHİL kimsenin kaldırabileceği birşey değil, kolay değil. Üstelik futbolun beşiği İNGİLTEREDE, üstelik başkent Londrada, üstelik en köklü takımlarından birine karşı, üstelik okadar kalabalık taraftara karşı. Biz yapıyorsak demekki farklıyız, demekki sikletimizin baya üstünde dövüşmeye alıştık, demekki artık kolay kolay yılıkmıyacağız, demekki artık işler DEĞİŞTİ !! .

Biraz aklıselim düşünün, bırakın turnuvayı kazanmamızı DAVET EDİLMİŞ olmamız bile büyük bir olay. Başlı başına gurur kaynağı.

1 tane troll için bir takımın tüm taraftarlarını düşünmeyelim bu çok anlamsız. O adamın nasıl bir troll oldugunu herkes biliyor tuttugu takım falan hiç önemli degil . O yüzden yazarken lütfen başkalarıyla ilgili bir cümle kurmayalım

Keşke birtane olsa böyle düşünenler. Bilmiyorum iddaa oynayan var mı , bugün her iddaa sitesinde bu fenerli arkadaşlar kol salmış 5-0 skor oynayanlarmı dersin 7+ rahat olurcularmı dersin. Bizi baya anadolu takımı falan zannetmeye devam edenler var.

Gurur duymayı bilenlere lafım yok, sözüm tabiki meclisten dışarı, ama gerçekten az değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

Drogba yazar 2. yarı

• İlk gol için hazırladığım küçük video
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

İlk gol için hazırladığım küçük video

Edit: mesajımda değiştir seçeneği yoktu burdan yazıyorum ikinci ismim ergenekon

• Fenerbahçe SPİKERİ AYKUT YILDIRIMA BAKIN İSMİNDE Bİ GÜZELLİK YOK ZATEN.
    http://i.imgur.com/zhuzamn.jpg
  • Bu Drogba farklı bir adam abi 35 yaşında hala EPL'de üst düzey top oynarım dedi bu futbolla helal olsun.Sneijder'de form tutuyor bu yıl çok zevkli geçecek.
  • Keşke herkes senin gibi olsa kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçın ilk yarısını izleyemedim gezmeye gitmiştim dedim ordan bir teknosaya uğrayım falan adamlar 20.000 tl lik televizyona kurmuşlar sistemi çalışanlar falan müşteriler izliyor bende dahil en fazla 10 kişiyiz 1-1 oldu fbliler arsenal atar dedi 2-1 oldu baktım Fb'li müdür geldi diyor hadi beyler herkes işine televizyonu falan kapattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay baykal

/>

bu nedir arkadaş :) korktum yemin ediyorum :D

cok kral adam ya bu drogba..ikinci golden sonra o kolları acıp koşuşu ve kornerın orda dizlerinin üstünde kayması efsane gerçekten..beşiktaşlı olmama rağmen drogbayı cok sevdiğim için o hep gol atsın hep böle sevinsin istiyorum :) büyük adam valla..

• DrogbaBA
  • Çekeyemenler hala mesaj atıyor yaa.Uzanamadığınız ciğere mundar demeyin.
  • Soda dağıtıcam bu başlıkta , Ne bu hazımsızlık.

Gerçi olgun kendini bilen insanlar düzgün yorumlar yapıyorda , malesef 8-15 yaş arası kendini kaybediyor.
  • quote:

O huylu size süper kupada göstericek penaltıyı bekle sen..Daha sezon başlamadan ağlamaya başladılar ,hazırlık turları herhalde..
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.