Şimdi Ara

Emerald Dream - Vanilla [Classic] Server (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
6
Favori
22.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blue Dragonflight'ten Black Dragonflight'a yatay geçiş yaptıkAnladım zaten onu kastettiğini
  • Guild kurduk ismi çok iyi değil ama Türkler anlasın diye Istanbul koyduk şimdilik. Nasıl olsa guild level falan yok değiştiririz sonra olmadı
  • direnistanbul koysaydınız bari ben gelene kadar siz dağıtırsınız ortalığı ya, heyecanlandım hanny.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok tehlikeli bi ekip toplanıyo emerald dream'de. haberiniz olsun
  • Ben wowa wotlkdan başlamıştım, merak ettim indiriyorum normalde horde oynarım ama allysiniz diye ally açacaz artık nabalım :)
  • İndiriyorum. Ama 40 levele kadar heryere yürümek çok fena be abi :( Gold yardımı yapmayanıda ifşa ederim bencil diye. Bekleyin beyler!

• beyler bende çok pis gaza geldim, eve dönene kadar bekleyemicem 1mbit de olsa indirip başlıcam da nerden indiriyoruz onu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebocan

beyler bende çok pis gaza geldim, eve dönene kadar bekleyemicem 1mbit de olsa indirip başlıcam da nerden indiriyoruz onu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.emeralddream.com/guide/windows bu sayfadan accountunuda alabilirsin indirebilirsinde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

Orijinalden alıntı: cebocan

beyler bende çok pis gaza geldim, eve dönene kadar bekleyemicem 1mbit de olsa indirip başlıcam da nerden indiriyoruz onu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.emeralddream.com/guide/windows bu sayfadan accountunuda alabilirsin indirebilirsinde :)

tamamdır hocam çok saol

• Arkadaş WotLK'nın gözünü seveyim, moblar her vurduğunda cast time uzuyo sinir oldum ya

• quote:

Orijinalden alıntı: OIS

Arkadaş WotLK'nın gözünü seveyim, moblar her vurduğunda cast time uzuyo sinir oldum ya

Casterlar adi diye yakınıyorsunuz hep caster açıyorsunuz çelişkiyi çözemedim gitti

Valla siz sohbet ettikçe canım çekti vanilla nasılmış bir bakayim human warriorla. Meslekler nasıl? Catada başladım vanilladan hiç anlamam hemen indirmeye başlıyorum...

İndirmeye başladım 600 seeds 4000 peers iyimiş bu clienttan 3 servera girilebildiğine göre oyuncu sayısı bir hayli iyi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminmetehan -- 16 Haziran 2013; 1:30:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

quote:

Arkadaş WotLK'nın gözünü seveyim, moblar her vurduğunda cast time uzuyo sinir oldum ya

Casterlar adi diye yakınıyorsunuz hep caster açıyorsunuz çelişkiyi çözemedim gitti

Valla siz sohbet ettikçe canım çekti vanilla nasılmış bir bakayim human warriorla. Meslekler nasıl? Catada başladım vanilladan hiç anlamam hemen indirmeye başlıyorum...

İndirmeye başladım 600 seeds 4000 peers iyimiş bu clienttan 3 servera girilebildiğine göre oyuncu sayısı bir hayli iyi sanırım.

feenix clientinden indiriyorsanız emerald dream'in sitesinde connection patch var 3-4 mb bişi onu indirmeyi unutmayın yoksa giremezsiniz.

• bende geliyorum arkadaşlar
  • quote:

quote:

quote:

feenix clientinden indiriyorsanız emerald dream'in sitesinde connection patch var 3-4 mb bişi onu indirmeyi unutmayın yoksa giremezsiniz.

Valla senin verdiğin linkten indiriyorum 3ünüde girilebilir yazmışlar o yüzden çektim bakalım sağol

• Açtım hesap , isim dipcik 1 lvl gnome mage :)
  • quote:

quote:

quote:

Serverler nerede? Latency nasıl? Bilgi pls

• quote:

Orijinalden alıntı: Gece Şarkısı

quote:

quote:

quote:

Serverler nerede? Latency nasıl? Bilgi pls

Serverlar Avrupa'da diye biliyorum. Latency bende genelde 70 lerde geziyor. Ara sıra dc ve lagspike girebiliyorum ama genelde stabil. Oyun içinden O tuşuyla arama yapılan yere Istanbul yazarsanız guildden biri sizi guilde alır. Daha sayımız çok az ama Ben bugün pek giremeyeceğim yarın Final sınavım var ona çalışmam gerekiyor.

• Vanilla dönemini de epey merak ediyorum aslında, BC döneminin private serverlarından ne kadar farklıdır onu artık deneyince anlarız Yalnız aklıma takılan soru şu hali hazırda oyunun retail sürümünün de bulunması herhangi bir problem yapıyor mu? Basit bir soru ama merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Vanilla dönemini de epey merak ediyorum aslında, BC döneminin private serverlarından ne kadar farklıdır onu artık deneyince anlarız Yalnız aklıma takılan soru şu hali hazırda oyunun retail sürümünün de bulunması herhangi bir problem yapıyor mu? Basit bir soru ama merak ettim

Yok bir sıkıntı olmuyor bende 2 side yüklü.

Bugün pek giremeyeceğim arada bakarım finalim var. O ya Istanbul yazıp guild istiyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 16 Haziran 2013; 14:38:36 >
  • Kesinlikle mükemmel bir server.Doluluk oranı da gayet iyi,vanilla tadını hissediyorsunuz ben de kuzenimle başladım oynamaya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.