Şimdi Ara

Emerald Dream - Vanilla [Classic] Server (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
6
Favori
22.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gece 3 gibi oyuna girmiş bulunucam ne açıyım karakter olarak
  • Ne oynamak istiyorsan onu aç
  • Horde - Ally nerde oynuyorsunuz geliyorum bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayawata

Horde - Ally nerde oynuyorsunuz geliyorum bende :)

Hep allyız orc warriorumu özlemiyor değilim çok garip geliyor alışamadım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

quote:

Orijinalden alıntı: Hayawata

Horde - Ally nerde oynuyorsunuz geliyorum bende :)

Hep allyız orc warriorumu özlemiyor değilim çok garip geliyor alışamadım daha

Human rogue açtım 6 lvl oldum mesajı yazdığımda nick Takamura.Beraber oynayalım oyunda buluşalım

• Psikotrex yada psikotrexx whisp atın arkadaşlar guilde alayım. O dan Istanul diye aratıp herhangi online birindende guild isteyebilirsiniz. Gerçi pek kişi yok daha
  • Tamam oyundayım arkadaşlar Human Mage kadın karakterle nick'im Tristina ekleyinnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 17 Haziran 2013; 13:25:32 >
  • Bugün pek giremedim sınavım vardı sabah 22:00 de geldim eve evet arkadaşlar o kadar kişi indiriyordu nerdesiniz
  • Evet arkadaşlar quest yaparken zorluk çekenler için addon :) Çok kullanışlı bişey olmasada hiç yoktan iyidir

http://www.mediafire.com/download/38onzh9xd9h9pd7/RapidQuestPack_v1.2.zip

Guilde invite isteyenler /who istanbul dan bize ulaşın, Tempus'a whisper atın.

• Şehir dışındayım, yarın gireceğim oyuna. Warrior veya paladin düşünüyorum
    Warr oynayanlara bir sorum var, Rend TBC olduğu gibi komik dmglar mı atıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav nedeniyle giremiyorum, işler yolunda giderse Cumartesi giricem oyuna

• bende otobusteym suan istanbuldan memlekete akçay a gidiyorum akicam bi akçayima varayim

• Alliance oynuyoruz dediniz Paladin açtım, normalde pek sevmem Allyleri ama 2004 yılında betaya ilk adım atışımda Alliance şerefine bunu yapıyorum bakalım. Şu anda nedense çok heyecanlıyım, gerçekten vanilla tadı var burada yahu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 20 Haziran 2013; 0:54:52 >
  • Kesinlikle başlayacağım bir ara. Oyunun ilk dönemlerine yetişememiştim. Acaba nasıl bir ortam var.
  • Seytan diyo ac bi rogue ver odunu...

• serverde galiba alliance fazla hehehe her seferinden gank liyolar bazen kaçıyoz bazende lvl veya mob keserken geldiklerinden yatıyoz ama zewkli yani boş boş haritada dolaşılmıyor crossroad orijinal yer iskelet yığınlarından toprak göremiyoz.

Emerald Dream - Vanilla [Classic] Server

beş yıl orijinal oynadım eskisi gibi sinir olmak yok stres yok reel para derdin yok illede son lwl istek yok sadece lwl ine uygun dungeonlara girmek dostlukları pekiştirmek gerisi zaten boş bu serveri açan yabancı kardeşlere binlerce teşekkür.

• Che-Guevara kullanıcısına yanıt
    %65 Horde fazlaymış sanırım, tabii daha çok troll var tabii orası ayrı. Bende bir bakayım dedim İsveçli arkadaş buldum, o da vazgeçti ally olarak başladık birlikte.

Bir guild filan kuralım, aramızda güzel bir topluluk oluşturalım yahu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

%65 Horde fazlaymış sanırım, tabii daha çok troll var tabii orası ayrı. Bende bir bakayım dedim İsveçli arkadaş buldum, o da vazgeçti ally olarak başladık birlikte.

Bir guild filan kuralım, aramızda güzel bir topluluk oluşturalım yahu. :)

var zaten.önceki postları bir oku.psikotrex guild kurdu bile istanbul adında.

• Biz de kardesimle birlikte gelmek istiyoruz. Ally mı arkadaşların cogu

• Alliance'dayız. Zaten aynı sunucuda hem Alliance hem de Horde karakter açamıyosun. Tek sunucu olduğuna göre bu durum "For the Alliance!" demek oluyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.