Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.003
Cevap
638
Favori
1.546.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: labidu

Söylediğim menüye bi girip dener misiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam girdim menüye ama sadece başvuru için onayla kısmı çıkıyor. Ben daha önce promosyon almadım bu bankadan maaşımı taşıyacağım için...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadi_33

Hocam benimde aynı durum var. Daha önce kredi vardı ancak kredi bitti. Hala blokeli görünüyor. Sizinde kredi varmı
    Krediyi babasının hayrına mı veriyolar hocam faiziyle veriyolar. Pandemi destek kredisi var benim şubatta ödemeye başlayacağım. Bankaya gittim bloke için ek hesabı kapattı bloke kalkacak dedi 1 hafta oldu hala kalkmadı saçma sapan iş yapıyolar

• Ziraat bankasına kaç kez telefon ettim herhangi bir taahhüt bloke görünmüyor diyo. Garanti bankasına taşıyacağım zaman ise mobilden maaşınız blokelidir bankanızla irtibata geçiniz uyarısı veriyor. İki arada bir dere de kaldım

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    otomatik ödemelerin teb tarafından ödenmesi gerekmektedir diye bir ibare vardı sanırım.Bu açığı verirseniz onlar bunu kullanır bankalar böyledir..
    Ben de henüz bir defa hesapta para olmadığından ödeyemedim üst üste kaç kere yapınca el koyarlar bilmiyorum fakat mümkün olduğu sürece koz vermemeye çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Hocam girdim menüye ama sadece başvuru için onayla kısmı çıkıyor. Ben daha önce promosyon almadım bu bankadan maaşımı taşıyacağım için...

Alıntıları Göster
    Şube bloke koydurmuş o zaman.aynı gün yapmalarını isteyin.olmaz molmaz derlerse adli süreç başlatırım diye bilgi verin.bu işlemi yapmamak için birsürü yalan söyleyecekler inanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şube bloke koydurmuş o zaman.aynı gün yapmalarını isteyin.olmaz molmaz derlerse adli süreç başlatırım diye bilgi verin.bu işlemi yapmamak için birsürü yalan söyleyecekler inanmayın.

Alıntıları Göster
    Hocam daha geçen pazartesi gittim kaldırsınlar diye güya işlem yaptılar ama bir şey düzelmemiş bu nasıl bir adilik karaktersizlik şaka gibiler ya... korona virüsü var diye korka korka gidiyoruz zaten bankaya nasıl sövüyorum bi bilsen

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben bunları nerwye şikayet edebilirim hocam? Dava açıcam bunlara taahhüt vermedim promosyon almadım siz kimsiniz lan benim maaşıma bloke koyuyorsunuz. söylüyorum kaldırmıyorlar da yeniden bankaya gidicem pazartesi mecbur

• quote:

Ben bunları nerwye şikayet edebilirim hocam? Dava açıcam bunlara taahhüt vermedim promosyon almadım siz kimsiniz lan benim maaşıma bloke koyuyorsunuz. söylüyorum kaldırmıyorlar da yeniden bankaya gidicem pazartesi mecbur

Alıntıları Göster
    Edevletten bddk e-şikayet adımından şikayetinizi net açık olarak yapabilirsiniz.

• Teşekkür ederim hocam sağolun

• Bankadan geliyom adam blokeyi kaldırmıyor arkadaşlar pandemi temel ihtiyaç kredisi kullandım diye bloke koymuş olaya bakar mısınız bankadan kaynaklı değil diyor sgk yapıyormuş bunu güya. Bddk ya şikayet talebi oluştursam düzelir mi?

• quote:

Bankadan geliyom adam blokeyi kaldırmıyor arkadaşlar pandemi temel ihtiyaç kredisi kullandım diye bloke koymuş olaya bakar mısınız bankadan kaynaklı değil diyor sgk yapıyormuş bunu güya. Bddk ya şikayet talebi oluştursam düzelir mi?
    Kredi borcu varken maaş taşımanıza malesef banka bloke koyar.blokeyi sgk koymaz bu durumda.yerinizde olsam çok para değilse destek kredisi kapatır geçerdim.veya kredi devam edecekse promosyonu alın.kredi borcu bitince promosyonun az bi kısmını ödersiniz süreye göre hesaplanıyor.

• quote:

Kredi borcu varken maaş taşımanıza malesef banka bloke koyar.blokeyi sgk koymaz bu durumda.yerinizde olsam çok para değilse destek kredisi kapatır geçerdim.veya kredi devam edecekse promosyonu alın.kredi borcu bitince promosyonun az bi kısmını ödersiniz süreye göre hesaplanıyor.

Alıntıları Göster
    bddk ya şikayet oluşturdum pandemi destek kredisi abi 36 ay onu mu bekleyeceğim ben 3 kuruş kredi için. krediyi babasının hayrına verdiler sanki. saçma sapan iş. faiziyle geri ödeyeceğiz işte hey allahım yarabbim

bddk şikayet sonucu çok bekletir mi onu merak ediyorum bir bilginiz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 6 Temmuz 2020; 18:22:25 >

• ririii kullanıcısına yanıt
    krediyi erken kapatırsınız, imkan varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

krediyi erken kapatırsınız, imkan varsa.
    İmkan var da erken kapatmam 3 ay beklemişim kredinin çıkmasını. 1000 lira faiZi var. Babasının hayrına veriyo sanki. Bloke koymuş maaşa

• quote:

İmkan var da erken kapatmam 3 ay beklemişim kredinin çıkmasını. 1000 lira faiZi var. Babasının hayrına veriyo sanki. Bloke koymuş maaşa

Alıntıları Göster
    Faize takılmayın erken öderseniz faiz indirimi olur.hatta şuan faizsiz kapatılıyor olması lazım 6 ay dolmadı çünkü.

• quote:

Faize takılmayın erken öderseniz faiz indirimi olur.hatta şuan faizsiz kapatılıyor olması lazım 6 ay dolmadı çünkü.

Alıntıları Göster
    6 ay içinde faizsiz kapatılıyorsa 6 ay sonra kapatayım ::))

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 15 Ocak 2021; 15:12:31 >
  • Arkadaşlar Mart ayında promosyon yatmış ama atm den para çekerken tahahhüt verin diyo onaylama tuşu çıkıyordu. O zamandan beri onaylamadım. Yatırımları promosyonunuda hala hesapta çemedim. Simdi baska bankayada geçmede sorun yaratıyorlar. Peki ayni bankadan onaylamadigim taktirde maaş almaya devam ediyorum. Simdi yeni 3 yıllık tahahhut süresi tuşu onayladugimizdami başlıyor yoksa Martta yatirdiklari süredemi ?

• Arkadaslar babaminda e devlette boyle bir ibare cikiyor nedir asli astari bunun konut kredimiz vardi mayis ayinda bitirdik

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Aynısı bizde de çıkıyor. Promosyon alarak taahhüt verdiğiniz için 3 sene süreyle banka değişikliği yapamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.