Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.926
Cevap
638
Favori
1.539.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben zaten ayni bankada olduğum icin,şubeden çıkmadan yatti.banka değişikliklerinde genelde ilk maaşın yatmasinsan sonra odeme oluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar banka doğru düzgün bilgi vermiyor. Teb le anlaşmayı yenilesem ilk yatacak 2500 e göre mi promosyon verir yoksa Aralık ayında aldığımız 1500 maaşa göre mi promosyon verir. Bankadaki çalışan son maaşa göre diyor müşteri hizmetleri önümüzdeki yatacak ilk maaşa göre diyor. Maaş 27sinde yatacak

• @GoGoBaBa çok teşekkürler bilgilendirme için . @GoGoBaBa

• rush10 R kullanıcısına yanıt
  • Finansbank taahüdümü iptal ettirdim. Şekerbank veya TEB'e taşıycam.

• 4A lılar zam aldımı sgk maaş sorgulama sitesi çalışmıyor uzun zamandır

https://uyg.sgk.gov.tr/AylikHesap/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 21 Ocak 2022; 13:16:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, şu an en promosyon için en mantıklı banka hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 21 Ocak 2022; 13:27:12 >
  • Mylove kullanıcısına yanıt

konunun ilk mesajı güncellenmeye başladı. Ordan bakabilirsiniz. ) onu okuyup son sayfadaki mesajlara bir göz atarsanız size uyan mantıklı gelen banka promasyonunu tespit edersiniz.)

kağıt üzerinde şekerbank 2700+300

TEB 2750

birde referans veren bankalar var , şartı şurtu olup kazancı artıran bankaları tercih edenlerde çok.

yada bir banka öneriyoruz , ben o bankayla çalışmam hayatta diyen çıkıyor. aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık misali, öneri yapmak zor en iyisi kendinize uyanı bulun. ( inanın mantıklı seçim kişisine ve maaşına göre değişiyor)

göreceli bir durum,

yani birine uyan banka diğerine uymuyor. Birinin yakınında hatta ilçesinde hatta şehrinde olmayabiliyor.

bazıları bazı avantajlar sunuyor daha mantıklı olabiliyor kişiye göre.

bazıları 50TL yüksek verşiyor ama şartı oluyor, bazı banka 300TL veriyor ama kredi kartı kullanmanı istiyor.

bazı banka azıcık düşük veriyor ama emekliye refrerans sunuyor belki siz ordan 10 kişi ayarlayıp 250x10=2500TL promasyona ek kazanabiliyorsunuz.

dediğim gibi kişisine bağlı, maaşına bağlı.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/83957856

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 21 Ocak 2022; 14:19:7 >

• Yapı Kredi'den emekli yakınıma referans olacağım ama başvuruda refeeans olan emeklinin bilgilerini istiyor, doğru girmeme rağmen "bilgiler eşleşmedi" tarzı bir hata alıyorum. Sebebini bilen var mıdır?

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Teb diye biliyorum

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

@Akhenatonnn

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151734191

burda defalarca yazdım buradan e-devlet linklerinden kontrol ediliyor diye

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151734143

ayın başında baktığınızda aylıklar banka , çalışma vs diyebiliyor arada sırada. Onun haricinde verdiğim linkler ÇALIŞIYOR.

• glory34 kullanıcısına yanıt

https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/231636

tüm kurallara uymanızı bekliyor linkte yazan ( 6 ay kuralı vs vs vs )

sıkıntı olursa müşteri hizmetleri çağrı merkezişni arayın yardımcı oluyorlar.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    benim yazdığım linkde emekliliğine uzun yıllar daha süre olanlarında anlık maaş bilgisi görünüyordu hocam.

Chrome , opera, firefox ayrı ayrı denedim

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23)uyg.sgk.gov.tr
    T.C. Sosyal G�venlik Kurumu
    https://uyg.sgk.gov.tr/AylikHesap

SRVE0255E: A WebGroup/Virtual Host to handle /AylikHesap/ has not been defined.

SRVE0255E: A WebGroup/Virtual Host to handle uyg.sgk.gov.tr:9087 has not been defined.

gibi hatalar verdi.

Yapı kredi promosyonu güncellemiş 2750 Olmuş , 250Tl İçin şart var Tamamlanır her türlü

2 fatura talimatı ver Kredi kartından 500 Tl harcamaya 150 Tl veriyor

referans olanada 2500 E kadar promosyon var

• Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL'ye kadarsa 1.650 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 2.100 TL; 2.500 TL'nin üzerindeyse 2.500 TL nakit promosyon ödenir.

• Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit ödül ödenir.

• Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.

• 20 Ocak 2022 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya kampanya başlangıç tarihi itibariyle son 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 30.04.2022'ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ay sonralarında yapılacaktır.

Chrome , opera, firefox ayrı ayrı denedim

SRVE0255E: A WebGroup/Virtual Host to handle /AylikHesap/ has not been defined.

SRVE0255E: A WebGroup/Virtual Host to handle uyg.sgk.gov.tr:9087 has not been defined.

gibi hatalar verdi.

4/a Sigortalıları için Aylık Hesaplama Uygulamasına Hoşgeldiniz

4A çalışanlarının emekli olduklarında kendilerine kaç lira yaşlılık aylığı bağlanacağını öğrenebildikleri internet uygulaması

burdan baktım gene aynı link çıktı.

ve gene hata verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 21 Ocak 2022; 16:40:9 >

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Pek bir detay var, karışık, YKB na asla güvenemem. basit düşünmez hep çakallık peşinde

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/odemeler-ve-hizmetler/sgk-emekli-maas-odemeleri

dip notlarea baktım, yok yeni kredi kartı yok bilmem ne.

hedef kitle YENİ YKB ile tanışacak EMEKLİ kitlesi. Yani YKB dan kredi kartın var ise ya olmuyor, ya yenisini çıkart diyor.

Fatura otomatik ödeme 2 fatura 100TL kullanılır tabiki ama zaten dönem dönem her fatura başına 15TL verediği f faturaya 75TL + 25TL bonus verdiği dönemler olmuştu ara ara. Bu 5 fatura yerine 2 fatura emekliye iyi.

Tüm linktekileri detaylı anlamaya çalışarak okumak lazım.

Rekabaet artsında bizde sevinelim ama çıtayı milim milim artırırlar bu aralar sanırım, bir müddet sonra santim santim artırırlar umarım.

2750 Li zaten referans ile beraber alırsın

Aileden hesabı olan birisinin referans olması yeterli hertürlü gerisi kişiye kalmış

kredi kartı için sistemden kontrol etmeleri gerekiyormuş ilk 6ay kredi kartı ücreti yokmuş

sonra ki aylar duruma göre iptal ederler olmadı kullanmazsan zaten aidat yansıtamazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekli ve memura ek zam Resmi Gazete'de
    00:27
    22.01.2022 AA

Emekli ve memurlara ek zam yapılmasını içeren yasa Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

MADDE 13 – 31/5/2006 tarihli ve 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun ek 19 uncu maddesinin birinci fıkrasında yer alan “1.500” ibaresi “2.500” şeklinde değiştirilmiştir.

MADDE 16 – 27/6/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye aşağıdaki geçici madde eklenmiştir.

“GEÇİCİ MADDE 38 – 4688 sayılı Kanuna göre düzenlenen Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2022 ve 2023 Yıllarını Kapsayan 6. Dönem Toplu Sözleşmenin İkinci Kısım Birinci Bölümünün 5 inci maddesinin birinci fıkrası uyarınca %5 artış oranı üzerinden belirlenmiş olan katsayılar, sözleşme ücreti artış oranları ve ücret tavanları ile 7 nci maddesi uyarınca 2022 yılının birinci altı aylık dönemi için belirlenmiş olan ortalama ücret toplamı üst sınırı %7,5 oranına göre yeniden belirlenerek uygulanır. Aynı Bölümün 8 inci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendinde yer alan %5 oranı %7,5 olarak uygulanır.”

MADDE 17 – Bu Kanunun;

a) 12 nci maddesi 21/12/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yayımı tarihinde,

b) 13 üncü maddesi 2022 yılı Ocak ayı ödeme döneminden itibaren uygulanmak üzere yayımı tarihinde,

c) 14 üncü ve 15 inci maddeleri 1/1/2022 tarihinden, özel hesap dönemine tabi olan mükelleflerde 2022 takvim yılında başlayan özel hesap döneminin başından itibaren elde edilen kazançlara uygulanmak üzere yayımı tarihinde,

ç) 16 ncı maddesi 1/1/2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yayımı tarihinde,

d) Diğer maddeleri yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 18 – Bu Kanun hükümlerini Cumhurbaşkanı yürütür.

• Akbank 2500 yaticakti 750 tl yatmis varmi baska boyle? Ulasamiyorum bankayada

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.