Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.924
Cevap
639
Favori
1.539.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben ilk kredi kartımı 1994 senesinde almıştım ve bende yapı krediden almıştım ve kredi kartı ücreti nedeniyle ,yanılmıyorsam 2003 yada 2004 (tam emin değilim) senesinde kapattırmıştım :)

bu arada mesajıma niye sinirli bir şekilde cevap veriyorsunuz ,anlamadım ?

ilk kart alımım 1993 de olabilir ,çok uzun süre geçtiği için tam hatırlayamıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 27 Şubat 2017; 22:22:54 >
  • Yarın öbürgün hükümet çıkıp da;
    "Efendim biz promosyon için istenen şartları kaldırdık dedik ama bunun mecburiyeti yok,isteyen bankalar eskisi gibi bir şeyler isteyebilir" derse hiç şaşırmam...
  • finansbank tan promosyon alan varmı?yada sözleşme imzalayan.5 yıldır emekli maaşımı finansbanktan alıyorum,Promosyon için gittiğimde henüz bize bi bilgi gelmedi diyerek geri gönderdiler beni.
  • tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    1 marttan sonra bilgi gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

1 marttan sonra bilgi gelecekmiş.

Hocam Ziraat bankası olayını anlatabilir misiniz? T.C. kimlik numarası son rakam 8 benim, gidip alabilir miyim? yukarıdaki komşununda 8 ama 500 TL para vermişler.
  • Denizbanka geçtik bakalım, düşünenler varsa ref olabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    zıraat bankası için şubeye gitmeye gerek yok.
    PRO tcno yazıp 4757 ye bankaya kayıtlı cep telinizden sms atarsanız promosyona katılmış oluyorsunuz.

tcno sonu 0-2 olanlar mart/4-6 olanlar nisan/8 olanlar mayısta alacakmış.
  • Ziraat bankasına geçmeyi düşünenler; sadece promosyonu alıp işime bakarım başka bir şey önemli değil diye düşünüyorlarsa sıkıntı yok.
    ama internetten eft, havele vs. yaparım diğer şartlarda benim için önemli diyenler geçmeden önce araştırsın derim.
    yeğenim Ziraat bankası şube müdürü ama ben hiç düşünmedim.en basiti internetten havale ve eft 1.5-2 tl gibi ücretli imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 28 Şubat 2017; 12:6:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Hani Tüm şartlar kaldırılmıştı...Bu nedemek oluyor ya..

https://www.vakifbank.com.tr/sgk-promosyon-odemeleri.aspx?pageID=1393

Sorun yok işte..

https://www.vakifbank.com.tr/sgk-promosyon-odemeleri.aspx?pageID=1393

• serden kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç ya az önce linki buraya verdiğimde şartlar vardı...Hepsini okudum öyle verdim buraya..Hemen gğncellenmiş
    İyi bari ...hemen Pedere müjdeyi vereyim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabialife F kullanıcısına yanıt
    Ben Ziraat Bankası Internet bankacılığı kullanıyorum, eskiden Eft veya Havale ücreti olarak 1,5 TL alıyordu, şu an yanlış hatırlamıyorsam 3 TL alıyor, kırk yılda bir kullandığımdan benim için sorun olmuyor, Heleki bankaların havale fiyatlarını gördükten sonra.
    Geçen hafta çarşamba günü Internet üzerinden promosyon sözleşmesini imzaladım, ertesi gün para hesabıma yattı. Kimlik numarasına göre mayısta almam gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 28 Şubat 2017; 14:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Ben Ziraat Bankası Internet bankacılığı kullanıyorum, eskiden Eft veya Havale ücreti olarak 1,5 TL alıyordu, şu an yanlış hatırlamıyorsam 3 TL alıyor, kırk yılda bir kullandığımdan benim için sorun olmuyor, Heleki bankaların havale fiyatlarını gördükten sonra.
    Geçen hafta çarşamba günü Internet üzerinden promosyon sözleşmesini imzaladım, ertesi gün para hesabıma yattı. Kimlik numarasına göre mayısta almam gerekiyordu.

Cep şubeden 2,5 alıyor sanırım.
  • fabialife F kullanıcısına yanıt
    Size katılmıyorum. Bu şark kurnazlığını tüm bankalar yapmıyor, gariban emeklinin üç kuruş maaşını kandırarak sömürmüyor. Çoğu banka müşterinin anlayabileceği şekilde açıklama yapıyor, ondan sonra tercihine bırakıyor. Halen; İş Bankası, Garanti, Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Finansbank müşterisiyim. Kişiye göre değişebilir; bence İş Bankası, Garanti, Akbank diğerlerinden bir tık üst seviyede.
  • Evet arkadaşlar,günlerce,hangi banka avantajları daha iyi derken bugün itibariyle şekerbankla sözleşme imzaladım.

Her emeklinin öncelikleri farklı olabilir,tüm bankaların maddi anlamda promosyonu aynı olduğundan (denizbank,ayrıca başka bir emekli getiren için 100 tl.ödemesi dışında) benim için sınırsız eft-havale ücretsiz olması ve diğer tüm bankaların atmlerindın sınırsız para çekilebilmesiydi.

Bu şartları sağlayan tek banka şekerbank olduğundan ona taşıdım maaşımı.

3 yıllık taahüt dışında kmh ,kredi kartı vb. hiç bir şart yok.

E-devlet e filan ihtiyaç yok,yalnız, 10 a yakın imza atıyoruz.

Promosyon ilk maaşla ödenecek.
  • şugarbank ın internet ve mobil bankacılığı adamı çıldırtıyor.
    bu kadar güvenlik manyağı ve kullanışsız bir sistem görmedim hayatımda...
    mh de tam komedi.
    ben kurtulmaya çalışıyorum şahsen.
    heralde enpara ile entegre edip finansa geçicem.
  • Ne kadar güvenli o kadar iyi benim için ayda 4 defa katlanırım sorun yok.Yeterki tüm bankaların atmsi benim olsun.

Finansın kaprislerinide,Başka atmlerden sadece 2 defa sınırınıda çekemeyeceğim.
  • akbank ile ilgili bir gelişme yok mu ?
  • garanti bankası emekli promosyon için link: https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/odemeler_ve_hizmetler/maasim_garantide/emekli_maas_odemeleri.page

maddelerden biri bana uymadı;
    1 Mart 2017 öncesinde gelir/aylığını taşımasına ve/veya bir yakınının maaşının taşınmasına aracı olmasına istinaden kampanya kapsamında altın ödülü alan ve bu kampanya için taahhüdü devam eden müşterilerin promosyon yararlanabilmesi için öncelikle “Emekli Bankacılığı Kampanya İptal Talimatı”nı imzalaması ve ödül olarak almış olduğu altınlarını (altın karşılığı tutarı) iade etmesi gerekecektir.

ben maaşımı 2015 yazında garanti ye taşımıştım.1 çeyrek karşılığı 24 ayar külçe altın hesabıma geçmişti.sonra da başka birine referans oldum 1 çeyrek karşılığı daha hesaba yattı.
    benim durumumda olan varsa bu yeni promosyon ödemelerinden faydalanamıyor.diğer bankalarda böylemi bilmiyorum. taahhüt bittikten sonra, veya eski taahhüdü iptal edip kazanılan altınları geri iade ettikten sonra faydalanabilir.

• ferdidemir kullanıcısına yanıt
    akbank promosyon için on başvuru alıyor su an. normal promosyon tutarindan ödeme yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halk Bank hâlâ fatura ödeme talimatı istiyor. Yeni düzenlemenin tamamen yürürlüğe girmesi bir iki hafta içinde tamamlanır herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.