Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.908
Cevap
639
Favori
1.538.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

1 yıllığına şekerbank a taşıdım 140 tl verdiler....

kampanya linki var mı?

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/altinemeklilikkampanyasi.jsp

Şekerbank mantıklı geldi. 12 ay sözü güzel, çok bağlamıyor. 1,60 gr altın hediye ediyormuş. 15 aralık 2014 itibariyle 143 TL ediyor. Birde tüm ATM'leri kullanabilmek ne demek acaba. Para çekmek istediğimde kesinti yapmıyorlar değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: malemsteen

quote:

quote:

quote:

kampanya linki var mı?

Şekerbank mantıklı geldi. 12 ay sözü güzel, çok bağlamıyor. 1,60 gr altın hediye ediyormuş. 15 aralık 2014 itibariyle 143 TL ediyor. Birde tüm ATM'leri kullanabilmek ne demek acaba. Para çekmek istediğimde kesinti yapmıyorlar değil mi?

Diğer Banka ATM’lerinden masrafsız olarak bakiye sorma ve para çekme imkanı demek. kesinti filan yok, bence gayet güzel. 12 ay için 1 çeyrek altın değerinde 1.60 gr altın bence diğer bankalara kıyasla çok iyi; uyanık garanti bankası 3 sene için 1 çeyrek altın veriyor mesela. ben babam için epey araştırdım geçen ay en mantıklı şekerbank geldi, oraya taşıdık altın hesabı açıldı ve 1.60 gr altın hesaba yatmıştı ilk maaşını aldığı günün ertesinde. internet şubesinden 142 tl civarına satışını yaptım geçen günlerde, vadesiz hesabına geçti nakit olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuyu yeni gördüm.
    Yıllardır annem ve babam ziraat bankasından alıyorlar. Herhangi bir kampanyası da yok sanırım.
    Şu an için şekerbanktan daha iyi bir fırsat varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malemsteen

quote:

quote:

quote:

kampanya linki var mı?

başka atm konusu net değil.şube masraf alınır dedi.mh alınmaz dedi???

• e devletten şeker bank seçilebiliyormu, müşt hiz görüşme felan uzun iş.
  • Eşimin maaşımı geçirdik 2 ay dayanabildik. Ne söz verilen altını verdiler sorunca çamura yattılar. Eft masrafı vs.. aldılar sorduk yanlışlık olmuş dediler, dediler ama iade vs yapmadılar. Şubeye iptale gittik baktıkki yalnız değilmişiz şikayet sırası vardı :) Ama siz bilirsiniz tercih meselesi.
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    sıkıntıymış o zaman uzak duralım,geçmiş olsun sizede.
  • Emeklilere özel, ayda 3 kez ücretsiz EFT yapabilirsiniz diye İş bankasından mesaj geldi. Bu da iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

ing banka taşıyan var mı aranızda?

İng Bank emekli maaşını taşıyana 2 çeyrek, ayrıca 10000 TL kredi çekene 1 çeyrek daha toplam 3 çeyrek veriyormuş
    Yaklaşık 450 TL eder, iyi ama , maaşın alınması için 4 yıl taahhütü istiyormuş. Bu süre çok uzun.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/sgk-maas-odemeleri
  • Arkadaşlar şu an en uygun 1 yıllığına şekerbank seçimi gibi görünüyor. Başka önerisi olan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Arkadaşlar şu an en uygun 1 yıllığına şekerbank seçimi gibi görünüyor. Başka önerisi olan var mı

şekerbanktan daha iyisi yok sanırım dimi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Arkadaşlar şu an en uygun 1 yıllığına şekerbank seçimi gibi görünüyor. Başka önerisi olan var mı

şekerbanktan daha iyisi yok sanırım dimi hocam?

Oyle görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarrlari iyidir, iyi bankadit dedik y.krediye basvurduk. 3 bucuk ay gecti puan yatmadi. 7 kere musteri hizmetlerini aradik. 2 kere bankaya gittik.izah ettik.
    Bugun MH aradi.SORUN BANKADAYMISSSS.
    Oraya gidip halletmeliymisiz.

Es dost anne baba 7 tane banka.kampanyasina basvuru yaptim. Is ing finan deniz vs hic sorun cikmadi. Ama yapi.kredi bankasi 3 bucuk ay resmen salladi.

300 tl puan ile ne batarim ne cikarim ama ulkenin onde gelen bankasi kendi hatasini 3 bucuk ayda cozemiyorsa calisanindan MHsine ana avrat soverim.

BENIM YONLENDIRDIGIM TANIDIKLAR EKIM AYINDA ALDI 300 PUAN. BIZ AYAKTA BEKLIYORUZ..

• + az once bankaya gittik. Kontrol yapildi, bur sorun olmadigi, merkeze yazi gonderildi, cevaben sizi aricaz dendi.
    Bide ustune, 14bintl kredi cikmis, istermisiniz dediler. Dalga gecer gibi..

• Bu akbank ziraat yada is bankasi halkbankasi bu tarz hediye puanlar yada altin veriyormu

• İş bankasında kredi kartıda kullanılacaksa 50 tl maxipuan var.
  • Bir sorum olacak benim. Yetim maaşı alanlar bu fırsatlardan yararlanabiliyor mu ?
  • system_25 kullanıcısına yanıt
    Devam ederse güzel bence 31 Aralık 2014 tarihi duruyor kampanya sayfasında.
  • yapı krediden 3 maaş çektik, HAFTAYA 4ÜNCÜ MAAŞ OLACAK ve 300 nakit puanımızı vermedi.
    defalarca aradık ve subeye gittik ama sonuc olumsuz.
    dün annemi götürdüm, kredili mevduat esnek hesabını iptal ettirdim.
    eleman subatta yatar dedi, sağlam ve sesli bi şekilde küfürü bastım. iyide yaptım.

ha yattı ha yatacak, 4 5 ay oluyor, yatan yok. TVde haberi çıkmıstıda bize vurmaz dediydim.
    böyle yalancı bankalar halen var bu ülkede.

YAPI KREDİYİ KİMSEYE ÖNERMİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 9 Ocak 2015; 20:33:44 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.