Şimdi Ara

Elon Musk, kendisini tehdit eden hacker grubu ile dalga geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
6.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elon Musk, kendisini tehdit eden hacker grubu ile dalga geçti

Ünlü hacker grubu Anonymous tarafından kısa bir süre önce kripto para piyasasını manipüle ettiği için tehdit edilen Elon Musk, tehditleri umursamadığını bir kez daha gösterdi.

Anonymous ile ilgili parodi videolara gülücük emojisi atan Musk, bu tehditleri önemsemediğini belli etmişti.

Şimdi ise Twitter hesabından paylaştığı bir gönderide, Disney yapımı bir dizi ile gönderme yapan ünlü milyarder, hacker grubunun açıklama yaptığı bir fotoğrafı kullanarak altına “Hannah Montana aslında Miley Cyrus” yazarak hacker grubunu bir kez daha tiye aldı.

Kısa süre içerisinde 160 binden fazla beğeni alan bu paylaşıma hacker grubunun nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Ayrıca Bkz.Bitcoin fiyatı 41 bin doları gördü

Bitcoin (BTC) başta olmak üzere Dogecoin (DOGE) ve benzeri kripto paralar konusunda oldukça değişken paylaşımlar yapan Elon Musk, piyasayı kendi lehinde etkilediğini düşünen insanlardan tepki toplamaya devam ediyor. İnsanlar daha önce de SEC gibi üst kurumlara şikayetlerde bulundu fakat Musk paylaşımlarına devam etti. Bunun üzerine hacktivist bir grup olarak Anonymous, Elon Musk’ı tehdit eden bir video yayınlamıştı. 

Fakat tüm bu olayların ardında, Anonymous’un liderinin uzun zaman önce yakalandığı ve grubun eski gücünü kaybettiğini göz önünde bulundurmakta fayda var.

Kaynak:https://u.today/did-elon-musk-just-kick-the-hornets-nest-by-making-fun-of-anonymous

• yahu adama niye kızıyorsunuz. adam piyasayı manipüle etmiyor. piyasa manipüle oluyor. adamın 1 tweti ile manipüle olan kaypak bir piyasa. adam fiyatları artırırken laf söylüyor muydunuz?

ayrıca anonimus napacak? twit hesabını mı heklicek?

adamı piyasayı manipüle edecek güce getirenler yani diğer bir ifade ile adama tapanlar şimdi küfür ediyor. komiksiniz vesselam.
    Geçsin geçsin, kendisi en iyi üniversitelerde okuyup yazılım ile program yazdığı hal de ve üstüne mühendis olduğu hal de hacker lerin neler yapacağını en başta kendisi bilmesi gerekirken bu tiye alması ya da bana kimse bir şey yapamaz gibi yürek yemesi bir gün başına büyük bela olacağını düşünüyorum. Misalen yaptığı Tesla araçlar milyonları bulmaya başladı ve hepsi internete bağlanıyor 24 saat bir gece düşünsenize hackerlar büyük bir atak başlatıp bütün teslalari milletin garajlarindan ya da sokaklarından bir bir çalışır hale getirip Amerika sokaklarında ciddi bir kaosa trafik cümbüşüne soktuğunu işte o zaman ben bu Elon un sabahına hisselerinin tepe taklak olduğunu görünce bakalım o zaman nasıl gülecek tiye alacak.
    Hızlı ve öfkeli sondan bir önceki mi 7. devam filminde miydi neydi bilenler bilir o günlerin bir gün gerçek olacağını hepimiz göreceğiz.
    Filmler gelecekte olacak olan olayları ucundan da olsa insanoğluna gösterir.
    Bu siber saldırı olayını hackleme olayını Dünya hala hafife alıyor ama büyük bir dert kapımızda Dünya olarak kimsenin umurunda değil şaşıyorum, bu tehlike savaşlardan da daha etkili bir duruma gidiyor ve Dünya buna hala önlem almıyor.
    Siber güvenlik Dünya'nın en öncelikli su gibi tarım gibi ekonomi gibi ciddi bir tehlikenin habercisidir ve bir an evvel önlem alması lazım ülkelerin.
  • Geçsin geçsin, kendisi en iyi üniversitelerde okuyup yazılım ile program yazdığı hal de ve üstüne mühendis olduğu hal de hacker lerin neler yapacağını en başta kendisi bilmesi gerekirken bu tiye alması ya da bana kimse bir şey yapamaz gibi yürek yemesi bir gün başına büyük bela olacağını düşünüyorum. Misalen yaptığı Tesla araçlar milyonları bulmaya başladı ve hepsi internete bağlanıyor 24 saat bir gece düşünsenize hackerlar büyük bir atak başlatıp bütün teslalari milletin garajlarindan ya da sokaklarından bir bir çalışır hale getirip Amerika sokaklarında ciddi bir kaosa trafik cümbüşüne soktuğunu işte o zaman ben bu Elon un sabahına hisselerinin tepe taklak olduğunu görünce bakalım o zaman nasıl gülecek tiye alacak.
    Hızlı ve öfkeli sondan bir önceki mi 7. devam filminde miydi neydi bilenler bilir o günlerin bir gün gerçek olacağını hepimiz göreceğiz.
    Filmler gelecekte olacak olan olayları ucundan da olsa insanoğluna gösterir.
    Bu siber saldırı olayını hackleme olayını Dünya hala hafife alıyor ama büyük bir dert kapımızda Dünya olarak kimsenin umurunda değil şaşıyorum, bu tehlike savaşlardan da daha etkili bir duruma gidiyor ve Dünya buna hala önlem almıyor.
    Siber güvenlik Dünya'nın en öncelikli su gibi tarım gibi ekonomi gibi ciddi bir tehlikenin habercisidir ve bir an evvel önlem alması lazım ülkelerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Aman kardeş, Elon Musk'a laf söyleme yoksa burada sanal lince uğrarsın, forum Elon Musk müridi dolu. :)

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Çok film izlemişsin.

• Adam haklı ciddiye alınacak bir şey yok anca Hollywood filmleri etkisi altında kalanlar inanır bunlara nmap ta blind tarama yap desen terminali bile açabileceklerinden şüpheliyim

• Aşılamayan güvenlik yoktur. Kimse kendini tanrı sanmasın. Anonymous yapamaz başka birileri yapar, oturur ağlar sonra.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Kimse önceki konuda elon muska bir şey dediniz diye yorum yapmadı. Siz adamın hastalığı ile dalga geçtiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt

Hayır, sen sadece dalga geçtiğime inandırmışsın kendini. İnsan dilediğine inanmakta özgürdür tabi :)

Kripto konusunda gidip adamın asperger sendromu ile alakalı yazarsanız pekçok kişi gibi ben de öyle düşünürüm.

• Bu adamın yaptığı şovlara hayranım. Çok sağlam PR yapıyor, kendini daha çok meşhur ediyor.

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt

İstediğini düşünmekte özgürsün ve ne düşündüğün beni ilgilendirmiyor. Fakat benim ne kastettiğimi gerçekten anlamak isteyen bana sorar, sözün sahibi benim çünkü. :)

Söyleyin de bilelim

• yahu adama niye kızıyorsunuz. adam piyasayı manipüle etmiyor. piyasa manipüle oluyor. adamın 1 tweti ile manipüle olan kaypak bir piyasa. adam fiyatları artırırken laf söylüyor muydunuz?

ayrıca anonimus napacak? twit hesabını mı heklicek?

adamı piyasayı manipüle edecek güce getirenler yani diğer bir ifade ile adama tapanlar şimdi küfür ediyor. komiksiniz vesselam.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    kardeş adamın uzayda uyduları var hatırlatayım da

Aspergerli biri olarak o yorum beni de rahatsız etti kusura bakmayın hastalıkla dalga geçilmesi hoş değil.

• hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Doğru dedin o gurupta kendini tanrı sanıyor sanki hiç bulunamazlar yüce çarpıcı hasar...tir gurubu kendini parmaklar ancak, herzaman açık bir kapı vardır.

• hacklenemeyecek bir cihaz yoktur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • punkek kullanıcısına yanıt
    Çevirmeli telefonu hackle'de görelim. :) Santral değil ama telefonu. :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.