Şimdi Ara

Elon Musk'ın uydu internet hizmeti Starlink, korsan içerik indirmeye izin vermiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
3.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stevan kullanıcısına yanıt
    😅 beleş seviyorum denebilir. eserin emeği senin niye umrunda olsun ki? değeri sen mi belirliyorsun
  • zaten her yerde yasak korsan içerik indirmek. indirdiğinizde ceza yemiyorsunuz çünkü uğraşan yok. otomatik ceza kesen sistem yapılsa kesilen cezalarla dünya kalkınır o derece korsan içerik kullanımı var dünya çapında ve gariptir ki ceza kanunu da mevcut 

• c4stin kullanıcısına yanıt
    Güvenilir olmayan kaynakları kullanmanız durumunda keylogger, malware, trojan vs. nin bilgisayarınıza girmesine neden olabilirsiniz. Ama internette oldukça iyi güvenilir kaynaklar var, paylaşım yapan gruplar var. Veya alternatif olarak kendi kapalı devre paylaşım ağınızı bile oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla bahsettiğiniz tarzdaki riskler bilinçli olunduğu takdirde, bu büyük firmaların göstere göstere ve sizin rızanızı alarak yaptıklarının yanında önemsiz ve önlenebilir kalacaktır.

• GokturkAlii G kullanıcısına yanıt
    Dervişin fikri neyse zikri de odur.
    Neden düşündüklerimi eleştirmek yerine niyet okuyup konuyu saptırıyorsunuz?
    Ben açıkça neyi neden düşündüğümü yazdım, ama siz beni beleşçilikle itham ediyorsunuz. Ya kendiniz de öylesiniz ya da çevrenizdekilerle karşıtırıyorsunuz. Ayrıca belirttiğim gibi, bağımsız ve özgür eser üreticilerini destekliyorum, maddi yardım yapıyorum.

• c4stin kullanıcısına yanıt
    avrupada 10 kat ucuz oldugu için burda 10 kat pahalı ondan torrent akıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • böyle saçmalık mı olur? ne indirip indirmeyeceğimi ben bilirim. devlet bu yaptırıma girebilir sadece.

• Birleşik Devletler, Kanada ve Batı Avrupa konuşlu diğer tüm servis sağlayıcıların standart ve zorunlu prosedürü bu zaten, Starlink'e özgü ya da yeni bir şey değil.

• Elon olmadı bu iş. Neyse bir Türk hackerın canının sıkılmasına bakar

• Korsanı savunma gerekçeleri komik robin hood misali zengin çalıyorum fakirlere dağıtıyorum.

• Vpn ile rahatlıkla kullanılır vpn kullanmayan mı var

• Abd ve Avrupa'da gayet normal bir şey zaten. Paraları değerli olduğu için korsana gerek kalmıyor

• Çöplink.

• hani nerde günah işleme özgürlüğü.

• Yasadışı ve Korsan indirmeler her servis sağlayıcı ve devlet tarafından zaten yasak, ama bunu filtrelemek o kadar zor ki pratikte yapılamıyor. Ona bakarsanız TTnet ile de indirememelisiniz :D

• Adamlara korsan indirebilir miyim diye sorarsan tabi ki indiremezsin diyecekler. Bugün Turk Telekom'a da sorsan birebir aynı cevap gelecektir.

• quote:

Uzmanlara göre, VPN servisleri bu tür indirme verilerini internet sağlayıcısının doğrulama sistemine vermeyecek kadar karmaşık duruma getirebiliyorlar.

Hadi canım!

Haber Hürriyet için hazırlanıp burada mı yayınlandı?

• maximus8282 M kullanıcısına yanıt

çıkacağı fiyattan zaten iş çok yapamayacaktır.

• Daha durun, nefese bile lisans isteyecek bunlar. Kıyamet teknolojisi ve şirketler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.