Şimdi Ara

Elon Musk'ın uydu internet hizmeti Starlink, korsan içerik indirmeye izin vermiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
3.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pandemi sebebiyle iş bulamıyorum bu ay ne kirami ödeyebildim nede faturamı
    Buyurun gelip bakın evimde ne bir yiyecek lokma nede ekmek alacak param var yemek yapsakta 2 günluk yapıyoruz oruçluyuz elhamdüllah ALLAH rızası için hayırsever abilerimden Şu ramazan gününde bir yardım istiyorum 1cay.1seker@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz araştırabilirsiniz abi ALLAHIM şahittir ki zordayım 3 haftalık yasaklarda geldi ne yapacam bilmiyorum..dilenci değilim sadece şu zor günleri atlatmak için bir yardım bir destek istiyorum Zekatınızdan ALLAH için 😞😞

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu starlink bir an önce gelse de süperonline belasından kurtulsak artık

• maximus8282 M kullanıcısına yanıt
    Biraz açar mısınız!
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Hürriyet için yazılsaydı foto galeri eşliğinde olurdu ;)
  • Uygun fiyat konseptiyle Türkiye ye de gelse 1 dk durmam abone olurum. Yeterki mevcut çöp internetten kurtarsınlar..

• 'pardon bakarmısınız korsan içerik indirebilir miyiz acaba İnternet ten' bu soruyu sorup olumlu yanıt beklemek beyin fakirliğinden başka birşey değil.

Ayrıca abd starlink sayesinde tarihinde görülmemiş bir istihbarat ağına sahip olacak, starlink ile gizlenmek hayal olacak.

Ülkemiz çok geç kalsada, uzay güvenliğini korumaya almalı biran önce.

• Gereksiz bir detay olmuş bence :/

• torrent ve ücretsiz iptv ci ler bunu beğenmedi,ki yukarıdaki arkadaşın dediği gibi burada bu ekonomi ile iş yapmaz bu şirket:))

• benim anlamadığım, linkler paylaşımlar yasak da,bunları yayınlayan şirketlerin varlığı yarım asırdır biliniyor zaten ve yasaklanamıyorlar!!??

• Bedava net ise sikinti yok para veriorsam istedigimi indiririm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oooo verdikleri internet bile kontrollü   istediklerini istedikleri gibi verecekler,istemediklerini kapatacaklar/engelleyecekler. hani nerede özgürlük,nerede hür irade hür seçim   neyse yiyen çok nasılsa  

• TechVET kullanıcısına yanıt
    Dediğim şeyin özünü idrak edememişsiniz, belki bir gün edersiniz.
    Ayrıca, tanımadığınız insanlara sen diye hitap etmeyin.

• hesapta internet özgürlüktü,herkes herşeye erişebilirdi?

ne oldu elon,dogecoin kafanamı vurdu?

sen dünyanın tüm ekseninini uydu çöplüğüne dönüştür ama kısıtlamalara git? birde üstüne elon musk interneti ile vpn kullanalım?

oldu canım benim...

• Zaten müslüman ülkelerde böyle bir kullanım yoktur.
    Günah ve haram olduğunu herkes bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman GTFO. Kuruş vermem.

• TechVET kullanıcısına yanıt

Tanımadığım birisine içerlemem mümkün değil, kendinizi yüceltmeyin.

Saldırgan üslubunuz ve tartışma bilmezliğiniz argümanlarınızı baştan değersiz ve geçersiz yapar, o yüzden de aklı başında çoğu insan sizinle tartışmaz.

Uygun üslup bilmenin ve nazik olmanın bir amacı karşınızdaki kişiye iletişim kurmaya/tartışmaya değer olduğunuzu veya en azından bu kabilyete sahip olduğunuzu göstermektir, gereksiz ihtimam ve saygı göstermek değildir. Sen diye hitap etmeyin dememin nedeni bu.

Sizde bu erdem(ler)den eser olmadığı için azami tartışma yeterliliği ve kültürüne sahip olmadığınız görülüyor.

Ayrıca, siyaset, iktisat, sosyoloji (ve biraz da etik) alanlarındaki bilginizin de kıt olduğu görülüyor. Bu alanlarda kendinizi geliştirdikten sonra benim yazdığım yoruma geri dönüp anlamaya çalışın lütfen.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.