Şimdi Ara

Elon Musk, anlamsız bulduğu Twitter özelliğini kaldırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
6.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elon Musk, anlamsız bulduğu Twitter özelliğini kaldırıyor
    Twitter CEO’su Elon Musk, geçmişte bazı çalışanların ceza almasına yol açan Twitter özelliğinin kaldırılacağını bildirdi. Tweetin hangi cihazdan gönderildiği artık belli olmayacak. Peki, Twitter for iPhone veya Twitter for Android etiketi neden kaldırılacak?

Ayrıca Bkz.Elon Musk’ın SpaceX’i, Elon Musk’ın Twitter’ında reklam vermeye başladı

Elon Musk: Anlamsızca yer kaplıyor

Musk, Twitter for iPhone/Android etiketini ekran alanından çaldığı gerekçesiyle kaldırılacağını bildirdi. Ayrıca Twitter’a bu özelliğin neden getirildiğine ilişkin kimsenin bilgisinin olmadığını sözlerine ekledi.

Cihaz detayları iPhone’dan Android işletim sistemli akıllı telefonların tanıtımını yapan çalışanları ortaya çıkarmak için birkaç kez kullanıldı. Örneğin; 2019’da bir Huawei çalışanı, takipçilerine mutlu yıllar tweeti attı ancak paylaşımı iPhone’dan yaptı. Tweetin ekran görüntüsü viral oldu ve ilgili çalışanlar Huawei markasına zarar verdiği gerekçesiyle cezalandırıldı.

Bir başka örnek; Samsung çalışanlarının da iPhone’dan gönderdiği çok tweet var. Yalnızca markalar değil, ünlü kişiler de birçok kez kullandıkları Android telefonların tanıtımını yaparken “Twitte for iPhone” etiketiyle yakalandı.

Cihaz etiketlerinin ne zaman kaldırılacağı bilinmiyor; şu an itibarıyla özellik hâlâ kullanımda.

Kaynak:https://twitter.com/elonmusk/status/1592178009410531330

• şu fanatiklik ve kendisi gibi olmayanı aşağılık görme olayınıza bitiyorum. biraz kafanızı kullanmak zor olmasa gerek. iphone 6 kullanıcısı elit ama mesela mate 50 kullanıcısı fakir ha? şu garip zihniyetiniz gerçekten anlamsız. telefonu özelliği için değil istisna olmaksızın sadece gösteriş için kullanan sizlerden bu topluma ve dünyaya zerre fayda gelmesini beklememek gerek. hatta gidip akpye oy verin tam olsun
  • iyi ediyor, öyle beleş yok aypon reklamı

• Tam iphone haberleri bitti derken yine köşeden yakalamış iphonu sayın editör

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şimdi kaldırdım diyor da yarın Apple veya Google para verir. Parayı vereninkini gösterir

• helal olsun, akıllı adam.
    illa isterim diyen olursa da parayla satar :))

• sırf o yazı için koşa koşa iphone alanlar ne olacak peki elon efendi ?

• benim için iyi bir özellik. boş boş konuşan androidli fakirleri ortaya çıkarıyordu

• zevron kullanıcısına yanıt
    şu fanatiklik ve kendisi gibi olmayanı aşağılık görme olayınıza bitiyorum. biraz kafanızı kullanmak zor olmasa gerek. iphone 6 kullanıcısı elit ama mesela mate 50 kullanıcısı fakir ha? şu garip zihniyetiniz gerçekten anlamsız. telefonu özelliği için değil istisna olmaksızın sadece gösteriş için kullanan sizlerden bu topluma ve dünyaya zerre fayda gelmesini beklememek gerek. hatta gidip akpye oy verin tam olsun

O kadar zenginsen Twitter'ı satın alıp sadece iphone için yapsaydın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Hocam türkiye algısıyla yurtdışını karşılaştırmak mantıklı değil sen burda 2.5 kata aldığın için o telefonu hak veriyorum sana da iphone alelade fiyat performans bir telefon.. Keza 1100 birimdir kendisi.. Türkiyede algı çok farklı çünkü 1 telefon kendine 1.5 telefon devlete alınıyor bu ülkede..

• Huawei ve Samsung çalışanları değil çalıştıkları ajanslar attı o tweetleri. Çoğuda bilerek atıyor dandik sitelerde ve çeviri haberciliği yapan 3.dünya ülkelerindeki sitelerde sayfa sayfa haber oluyor ilgili Tweet. Hala daha konuşuluyo misal o Tweetler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XemreG X kullanıcısına yanıt

hocam sana katılıyorum lakin insanların beyin.dll bulunamadı şeklindeki yaklaşımlarına katlanamıyorum. nasıl bir eziklik psikolojisi ise apple kullanıcılarının belki %90ı telefonu özelliklerinden bağımsız sadece ismi ve logosu için alıyor. ben gelişemeyen zihniyete kızıyorum açıkçası. forumda özel not ekleyerek engellediğim kişi saysını tahmin edemezsin. en azından görmeyeyim diyorum ama bakteriden hızlı çoğalıyorlar mübarek. iddia ediyorum bazı primat türlerini al eğit bu kitleden daha zeki olurlar

• “İtibarıyla” şeklinde yazılır o kelime. Editörlerin yazım kurallarına dikkat etmesi güzeldir. Konu için teşekkürler.

• AHAHAHH umarım kalkmaz iphone yazısı çok önemli androidciler kudurabilir.

• emrekaradag kullanıcısına yanıt

sakin paşam ya ne dertliymişsin abv =DDD ilkanım sakin yargı dağıtacağın son insanım. gaza gelme. eğlenmene bak.

• ugraltnbilek U kullanıcısına yanıt

güzel fikir bak sen zengin olsan dünya daha yaşanılabilir bir yer olur. vizyon var bir kere. adamsın

senin gibi insanların yaşıyor olması bünyede işgal ediliyormuş hissi yaratıyor, arkadaşa hak veriyorum.

• Suppordle

Kanka engellediğin için cevap veremedim ama şöyle diyeyim: sabahtan beri size kolayca yargı dağıtabileceğiniz malzeme verdim ama ortaya çıkan sonuç çok vasat.

• foruma zeka yaş sınırı getirilmeli. inanın şu veletlerden kurtulsak ve forum eski ruhuna dönse çok güzel olacak ama saygı değer forum yönetimi sanki tek amacı forumu yok etmekmiş gibi davranarak bunu her fırsatta gösteriyor. karakteri oturmamış, aciz, liseli zihniyetinden kurtulamamış, kendi başarısız ve mutsuz hayatından sıkılıp başkalarını tilt etmeyi hayat amacı edinmiş kişilerin kendilerine değil ailesine üzülüyorum. düşünün gerçek hayatı geçtim sanal ortamda bile insanlar sizi engelliyor çok kötü bişey lan. ve utanmadan sıkılmadan hala cevap verme cesaretinde bulunuyorlar. işte kötü ekonomi sonucu yeterli beslenip zihinsel gelişimini tam anlamıyla tamamlayamamış bireyler böyle ortaya çıkıyor. sonra bunlara bakıp gençler geleceğimizi kurtaracak diye düşünüyor insanlar

• Artık direkt modelleri yazacakmış..Elon Musk, anlamsız bulduğu Twitter özelliğini kaldırıyor 

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.