Şimdi Ara

Elo hellden nasıl çıkılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maç kaybedince 30 lp gidiyo kazanınca 3-5 geliyo silver 4 idim bronz 2 ye düştüm dereceli gırmeye korkuyorum ama dereceli sistemi daha çok hoşuma gidiyor ne yapıcam ben?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be nasıl bir elo helldesin kardeş sen.Acil dereceli bırakıp normal oyunda 3-4 ay pratik yapman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Vay be nasıl bir elo helldesin kardeş sen.Acil dereceli bırakıp normal oyunda 3-4 ay pratik yapman lazım.

Hocam zevkine oynuyorum ya, sorun elohelldeyken takıma da abuk subuk insanlar geliyo çocuğunu doven mı ararsın anasını babasını kesenmı hepsı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak biraz şöyle anlatayım sana bir ligde 5 iyi adamlar 4 bazen feederlar 3 orta 2 çoğunlukla flamer 1 ise en berbatları verir sende b2 desin düşün.
  • 3-5 geliyorsa o hesabı çöpe at oyunu yak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Bak biraz şöyle anlatayım sana bir ligde 5 iyi adamlar 4 bazen feederlar 3 orta 2 çoğunlukla flamer 1 ise en berbatları verir sende b2 desin düşün.

B2?

• O hesabı Faker bile kurtaramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Union

O hesabı Faker bile kurtaramaz.

Bence de oyle :D 6 mac kazansam bi mac kaybetme hakkım oluyo.
    Esas sorum bu 1 ay hiç oynamasam düzelir mi

• Oynamadan düzelen bir şey değil elo. Oynayarak düzeltebilirsin. İyi olduğun laneleri belirleyip iyi oynadığın şampiyonların farkına varmalısın. Çok fazla oyun kazanman lazım seriye bağlaman gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Union

Oynamadan düzelen bir şey değil elo. Oynayarak düzeltebilirsin. İyi olduğun laneleri belirleyip iyi oynadığın şampiyonların farkına varmalısın. Çok fazla oyun kazanman lazım seriye bağlaman gerek.

Ama iyi oynamak değil zevk alarak oynamak istiyorum :(

• Öncelikle sorun mental olarak kendini toparlaman lazım. Yani B2 oyuncusu oldugunu ve daha yüksekleri şuan haketmediğini düşünerek başlayabilirsin. LP veya küme olayını unutarak oyna, tek amacın o an oynadığın eli kazanmak olsun, bu şekilde elo düzeldikce zaten gerisi kendiliğinden gelecektir.
  • Bir müddet normal oyunda her karakteri dene normal oyun zaten eğlence amaçlı. Sonra ranked için iyi oynadığın karakterleri bileceksin zaten onlarla oynarsın. Try hard gitmesen de olur ama eğleneceğim diye de trolleme.

• Bronz 2.Artık o hesap ı bırak bronz 2 den 4-5 lp ala ala çıkamazsın.
  • Olduğun ligten düşüp tekrar çıktığında Elohell düzeliyor.Geçen sezon denemiştim ve etkili olmuştu.
  • fenaymış ama bu şekildeyse oyunu öğrenmeye çalışacaksın mesela sadece mid oyna taşıyan şampiyonlar meta şampiyonları neler öğren onları oyna yada iyi bir duo bulabilirsen onla gir
  • 30 lp gidip 5 lp gelmesi için 50 lose streak falan yapmak gerekiyordur herhalde

• Mmr ın 15 lvl lerle aynıdır muhtemelen Şaka bir yana sıfırdan hesap kas. Artık 30 olmak daha kolay. O hesaptan hayır gelmez sana. Sadece zamanını öldürürsün, yükselme falan bekleme.
  • 5 lp gelmesi inandirici gelmedi bana,var mi nick falan ? Kac lose almissin bakayim.

Elohell kda ve win streak ile duzelir ancak

• elo hell mı ne lanet se artık bıktırdı benı serı mac kazanıyorum olmuyo kda yuksek tutmaya calısıyorum olmuyo bırde oyunuma feeder oç ları gelıyor toxıc ler gelıyor yetmezmıs gıbı zulum oluyor napabılırım

• sadaqd S kullanıcısına yanıt

Daha iyi oynayabilirsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.