Şimdi Ara

elite fastboot mode sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
20.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elite açılış ta takıldı kaldı fastboot mode yazıyor bu durumdan nasıl kurtulurum tel açılmıyor bataryasıda yok herhalde çıkarıp takalım yardımlarınızı bekliyorum

• Aynısı benim başıma gelmişti

http://forum.xda-developers.com/elife-e7/general
    şuradan önce cihazına recovery yükle sonrada alttaki romu telefona at ve onu kur türkçesi var içinde hem radyo falanda var :)

https://mega.co.nz/#!psMhBIqK!CqyrB0398nLt_ufDYdHv54Z8zHZ40w-ejz9M4BS8rQs

• Kapağı çıksaydı iyiydi simdi uğraş dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açma kapama ses açıp kapama tuşlarıla oynarken telefon açıldı formatladım rom mom beni aşar ancak gerçekten radyo çok lazım internetsiz
  • Rom da cok değişik şeyler yok zaten radyo var bir kaç şey değişik custom romlar cıkınca yüklersin
  • nasıl çözülüyo kafayı yedim offf off
  • radyo için cihazı rotladım dosya yöneticisi ile sistem app içine atamıyorum izinmi ne gerekiyormuş saatlerce uğraştım olmadı rotu kaldırdım radyo dan vazgeçtim
  • penzir P kullanıcısına yanıt
    Root yaptıktan sonrası çok kolaydı :)

marketten root browser yükleyip onunla atsaydın hiç sorun çıkmıyordu .. ben öyle yaptım .. sonra root u kaldırdım.. Radyomu keyifle kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: penzir

radyo için cihazı rotladım dosya yöneticisi ile sistem app içine atamıyorum izinmi ne gerekiyormuş saatlerce uğraştım olmadı rotu kaldırdım radyo dan vazgeçtim

Diacoveryde radyo yok dediler sonrada gizli uygulama ile internetsiz dinlenebiliyordu acaba elitede gizlenmiş olabilirmi bunun için boşa rootlamış olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harun beni heveslendirdin tekrar rotlasım mı acaba diyorum:)
    valla bende ilk defa root yaptım baktım kendi dosya yöneticisi atmıyor root browser yükledim direk kopyaladım reset attım .. tıkır tıkır çalışıyor ..
  • app içine kopyaladığım halde içine girdiğimde dosyayı göremiyorum harun radyo iconuda yok kapatıp açtım
  • yeniden başlatırken programlar günlelleniyor optimize ediliyor demedi mi ??
    doğru apk yı attıgına eminsin dimi ??
    ana konuda arkadaş paylaştı ordan alındı dimi apk

bu sıralama ile yaptınız dimi ?
    Bu işlemi yapmadan önce cihazınızın ROOT lu olması gerekmektedir. Aksi takdirde apk olarak yüklerseniz çalışmayacaktır. Apk yi indirdikten sonra telefonunuza atıyorsunuz. Telefonunuzdan Dosya yönetici ile FM2.apk dosyasını system/app içerisine atıyorsunuz. Eğer izinleri otomatik yapmıyorsa rw-r-r şeklinde ayarlayıp telefonunuzu yeniden başlatıyorsunuz. Ve hayırlı olsun artık radyonuz var

APk linki
    https://drive.google.co...WhZdzA/edit?usp=sharing

Bu i?lemi yapmadan önce cihazynyzyn ROOT lu olmasy gerekmektedir. Aksi takdirde apk olarak yüklerseniz çaly?mayacaktyr. Apk yi indirdikten sonra telefonunuza atyyorsunuz. Telefonunuzdan Dosya yönetici ile FM2.apk dosyasyny system/app içerisine atyyorsunuz. E?er izinleri otomatik yapmyyorsa rw-r-r ?eklinde ayarlayyp telefonunuzu yeniden ba?latyyorsunuz. Ve hayyrly olsun artyk radyonuz var

APk linki
    https://drive.google.co...WhZdzA/edit?usp=sharing

bu sıra ile yaptıynız ve bu apk yı kullandınız değil mi ?

reset attıktan sonra açılısta programlar optimize ediliyor güncelleniyor felan yazmasy lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhaaruunn -- 7 Mayıs 2014; 0:44:01 >

• root browser ile kopyalama yapıştırı bi güzel anlatırmısın kopyalanıyor uyarı verip 20 saniye bekleyip kayboluyor ekrandan
    dosyayy seçip kopyala yapy?tyr diyorsun
    sonra app klasörüne gir bak kopyalamy? my ?
    sonra reset atyp radyoya kavu?uyorsun .. root da sorun yok de?il mi ? kontrol ettiniz dimi ??
    verdi?i uyari operation failed ise root da sorun vardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhaaruunn -- 7 Mayıs 2014; 0:52:29 >
  • cihaz rotlu dediklerini aynen yapıyorum yapıştır dedğiğimde 15 saniye bekleyip işlem ekrandan kayboluyor app de arıyorum fm2 apk yok yine beceremedim
  • root checker kontrol ediyorum cihaz rotlu operating failed yazıp gidiyor yapıştırrıken
    o zamn apk yi tekrar indir dene

sende baya ?ansyz çyktyn :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhaaruunn -- 7 Mayıs 2014; 0:57:51 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.