Şimdi Ara

elite fastboot mode sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
20.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • penzir P kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi ya apk yi yeniden indir yada marketten başka root browser tarzı program bak onunla dene ..
    Yapilmis hali resimdeki gibi olacak ...
     elite fastboot mode sorunu elite fastboot mode sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• apk linki nerede bulamıyorum
  • operation failed:((
    Keşke elimden gelen birşey olsa :(
    Benim gibi amatör biri bile tek seferde yaptı sizde neden olmuyor anlamadım.

• cihaz sarjda olduğu için hata veriyormuş app sonunda kopyaladım uygulamayı açtım ancak bu seferde uygulama hatası veriyor neiş anlamadım gitti
  • Su root / radyo yükleme olayini resimli olacak şekilde anlatabilir miyiz?

* root yapınca tel. Garanti dışına çıkmıyor mu?
    * root ettim, radyo yükledim, rootu kaldırdım demişsiniz. Garantilik durum söz konusu olsa "bu cihaz rootlanmış" denilmez mi, anlaşılmaz mı? Sonuçta içerde bi sayacı bişisi yok mu?

Saygılar.

Verdiği hata nedir ? Ne diyor haftada ?

• cihazın içine iki üç kere apk çıkartmışım bu yüzden uygulama hatası veriyormuş diğerlrini silince radyoma kavuştum sabah saat 4 olsa bile :) teşekkürler harun
    Valla inan senin kadar bende sevindim. İnşallah yardimim dokunmuştur .. :)

• hocam root > radyo yükleme > root kaldırma işlemlerini paylaşabilir miyiz_? detaylı anlaşılır şekilde_?

müsait ve de keyifler yerinde olduğunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkkrsy -- 7 Mayıs 2014; 16:02:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur2x

Aynısı benim başıma gelmişti

http://forum.xda-developers.com/elife-e7/general
    şuradan önce cihazına recovery yükle sonrada alttaki romu telefona at ve onu kur türkçesi var içinde hem radyo falanda var :)

https://mega.co.nz/#!psMhBIqK!CqyrB0398nLt_ufDYdHv54Z8zHZ40w-ejz9M4BS8rQs

Merhaba
    Bende rootladım telefonu ve kurcaladım, sonra telefon general mobile yazısında kaldı. Ses kısma ile fastboot yazan yere girebiliyorum.
    Yazdığınızı biraz açarmısınız. Şuradan recovery yükle ne demek?
    Telpa ya vermek istemiyorum cihazı :)

• Arkadaşlar birisi cevap verebilirmi telefona ihtiyacım var bağlantım kesildi hayatla.

Bu cihaz açılışta kaldı recovery menüye girebiliyorum ama açılmıyor. Nasıl stock rom yüklerim. Sayfalarca gezindim nette bulamadım bir yardım lütfen.
    İlk baştaki linkide indirdim. Ama telefona nasıl kurucam? telefonun içine erişemiyorum.
  • Arkadaşlar bende de aynı sorun var :( Acil yardım edin lütfen .... Hiçbir şekilde telefon açılmıyo
  • bendede kameraya bağlanılamıyor hatası veriyor elit bilen varmı
  • Arkadaşlar cihazlari root etmek cihazi garanti disi birakir tellefonu oldugu gbi kullanin ben daha once baska model kullandim kotu dediler igrenc dediler ama dogru kullanirsan ve resmi yerlerden alirsaniz cihazlari problem cikmayacaktr ara yer telefonculardan almayn asla.

• arkadaşlar acil benimde güç tuşum bozuk ve tel kapandı açmaya çalışırken fastboot geldi çıkmıyor acil
  • Arkadaşım sen rootladıysan iş çok kolayda rootlomu diye önce bir kontrol ettinmi istersen şu linkte verdiğim uygulamadan root aceess (yes) mi (no) mu anlarsın...

APK. CPU-Z https://cpu-z.tr.uptodown.com/android

Sonra bir iki sayfa çevir ama çevirmden iyice kontrol et yazanlari sayfada bir kaç sayfa sonra root acsees yazacak var mı yok mu anlarsin

Eğer yoksa istiyorsan yaparsın

Eğer varsa işlemlere devam.

Es file explorer pro apk

Apk link. https://goo.gl/CjYAxa

Bu linklerden indir ve dediklerimi aynen uygula

Sana bir video linki yollayacağım nasıl yapacağına dair bir de yollari gosterecegim

Adım1: LİNKLERDEKİ UYGULAMALARI İNDİR

ADIM 2:ROOTLU MU DEĞİLMİ BAK

ADIM 3: ROOTLUYSA ROOT İZİNLERİNİ BİR UYGULAMADAN (SUPERSU) GİBİ BİR UYGULAMADAN YÖNET

ADIM 4:EĞER SUPER SUDAN YAPAMADIYSAN KİNGUSER KİNGROOT İNDİR LİNKİ YANDA Goo.gl/YiIqas

ADIM 5: YETKİLENDİRME TAMAM SIRA FM2 RADYO YÜKLEMEDE

ADIM 6: ES FİLE EXPLORERA FM2 RADYO APKSININ ÜSTÜNE BASTIR DİĞER PAYLAŞI İŞARETLE DE VE ES SEND TO... YAZIYOR ONA TIKLA VE BİR YERE KAYDET SONRA O APKYI KOPYALA VE ARAÇLARDAN ROOT GEZGİNİNİN ÜSTÜNE TIKLA VE ROOT İSTEĞİNİ KABUL ET SONRA YERELE GİRİP SYSTEM/APP/VE YAPIŞTIR FM2 RADYO HAYIRLI OLSUN YENİDEN BAŞLAT RESET FELAN ATMAYA GEREK YOK...

HAYIRLI OLSUN...

VİDEOYU ÇEKTİĞİMDE LİNKİ ATARIM...

elite fastboot mode sorunu

Arkadaşım sen rootladıysan iş çok kolayda rootlomu diye önce bir kontrol ettinmi istersen şu linkte verdiğim uygulamadan root aceess (yes) mi (no) mu anlarsın...

APK. CPU-Zhttps://cpu-z.tr.uptodown.com/android

Sonra bir iki sayfa çevir ama çevirmden iyice kontrol et yazanlari sayfada bir kaç sayfa sonra root acsees yazacak var mı yok mu anlarsin

Eğer yoksa istiyorsan yaparsın

Eğer varsa işlemlere devam.

Es file explorer pro apk

Apk link.https://goo.gl/CjYAxa

Bu linklerden indir ve dediklerimi aynen uygula

Sana bir video linki yollayacağım nasıl yapacağına dair bir de yollari gosterecegim

Adım1: LİNKLERDEKİ UYGULAMALARI İNDİR

ADIM 2:ROOTLU MU DEĞİLMİ BAK

ADIM 3: ROOTLUYSA ROOT İZİNLERİNİ BİR UYGULAMADAN (SUPERSU) GİBİ BİR UYGULAMADAN YÖNET

ADIM 4:EĞER SUPER SUDAN YAPAMADIYSAN KİNGUSER KİNGROOT İNDİR LİNKİ YANDA Goo.gl/YiIqas

ADIM 5: YETKİLENDİRME TAMAM SIRA FM2 RADYO YÜKLEMEDE

ADIM 6: ES FİLE EXPLORERA FM2 RADYO APKSININ ÜSTÜNE BASTIR DİĞER PAYLAŞI İŞARETLE DE VE ES SEND TO... YAZIYOR ONA TIKLA VE BİR YERE KAYDET SONRA O APKYI KOPYALA VE ARAÇLARDAN ROOT GEZGİNİNİN ÜSTÜNE TIKLA VE ROOT İSTEĞİNİ KABUL ET SONRA YERELE GİRİP SYSTEM/APP/VE YAPIŞTIR FM2 RADYO HAYIRLI OLSUN YENİDEN BAŞLAT RESET FELAN ATMAYA GEREK YOK...

HAYIRLI OLSUN...

VİDEOYU ÇEKTİĞİMDE LİNKİ ATARIM...

elite fastboot mode sorunu

BİR NEFESİNE BİLE HÜKMEDEMEDİĞİMİZ

BU DÜNYA İÇİN BOYUN MU BÜKECEĞİZ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİRİLİŞ_ERTUĞRUL -- 23 Nisan 2017; 11:13:43 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.