Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.924
Cevap
60
Favori
241.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir resim atabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Aynen havale yapıyolar ben 3 değişim 2 iade yaptım 2 adet te satın aldım o ara biraz yoğunlardı ama yine de hallediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Hocam naptiniz aldiniz mi bu modeli

• Fotoğraflar çok iyi. Teşekkür ediyorum.

Fakat bu col 92 modeli. Fotoğrafta gördüm. Bir de 56 olanın camı siyah görünüyor sitede. Ayrıca en öndeki yani en dıştaki kısım sizde lacivert, sitedeki hafif kahverengi gibi. Sipariş bugün yarın gelir. Acaba sizdeki gibi mi gelecek yoksa sitedeki gibi mi merak ediyorum. Umarım erkek için de uygundur.
  • Mustang MU 1497 siparisim 4. Gunde geldi. Havale ile aldim urunu 68 TL kargo dahil. En ucuz 149 liraya satiliyor piyasada.

Urun kutusu, bezi, garanti belgesi ve fisiyle geliyor.

Kutu ve bez basarili. Gozlukte guzel ama cok hafif ve darbelere karsi cok hassas geldi gozume. Insallah uzun omurlu olur.

• gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer renginde cami aynı bu model gibiydi bendeki. siyah değil, kahverengi koyu Mor karışımı bir renk.

Çerçevede koyu olan yerler ise kahverengi alacali benekli gibi klasik bir stil var aynı öyle. Görsel olarak bu fotoğrafta olandan çok daha iyi.

Umarım beğenirsin.

• Aynen hocam, sizdeki lacivert olan kahverengiye göre daha maskülen. Hafif benekli kahverengi biraz daha unisex hatta bayan model gibi. İnşallah lacivert olan gelir. Son iki saat.
  • Eşim için aldiğım gözlukte geldi.sekil olarak fena degil ama malzeme kalitesini hiç beğenmedim

Kutusu gözlukten daha sağlam yav

• Siparişi verdiğim gün kargoya verdiler ürün de geldi ama farklı ürün geldi. e posta atıp değişim talep ettim, bu süreç nasıl işliyor bilen var mı? mu 1448 col5 sipariş etmiştim gelen bu:
    https://store.donanimhaber.com/69/45/0e/69450e2b1b2f1091d401d6bee1670597.jpg vehttps://store.donanimhaber.com/8d/76/67/8d76675419b533de79f666ed8fd532ee.jpg

aslında model aynı, çerçeve rengi ve camın rengi farklı. şimdi bir de değişimle uğraşacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackoğlan -- 18 Mayıs 2017; 12:53:9 >

• BanaMıDediniz kullanıcısına yanıt
    bende şimdi bundan aldım ardından stok tükendi son kalanı ben almışım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepson

bende şimdi bundan aldım ardından stok tükendi son kalanı ben almışım :D

Forum dh somuruyor her yeri

Parasina gore iyi
  • BanaMıDediniz kullanıcısına yanıt
    bi tane gözlük aldım diye sömürüyomu oldum :D bence sen git onu türksel ucuza kulaklık getirdi diye 15-20 tane alıp 2 katı fiyatına ilan açanlara söyle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepson

bi tane gözlük aldım diye sömürüyomu oldum :D bence sen git onu türksel ucuza kulaklık getirdi diye 15-20 tane alıp 2 katı fiyatına ilan açanlara söyle :D

Yok hocam ya genel olarak foruma seslendim

Sakin ol abi guzel gozluk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişim için yolladığım gözlük hala haber alamadım aradimgim numaralar

905337353042

telefon açmıyorlar yada hat kullanılmıyor diyor.

Dükkan aradım bilgim yok deyip bana bu numarayı tekrar veriyorlar.

• Beyler güzel siyah damla güneş gözlüğü görebilen varsa link atabilir mi? Bulabildiklerim 400 civarında hiç gerek yok o kadar vermeye 60'a 90'a bulabiliyorken.

Mesela şunun siyahı :http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-524-MU1288_COL05.aspx

Bu tarz kısaca
  • yeni diesel eklenmiş pazar aldım. bugün geldi.

gözlük büyük geldi :s dl0222 modeli

• Son Aldigim gözlükte iyice işi salmişlar... Bu Saatten Sonra almanızı tavsiye etmem.

İlk aldıgım gözlüklerde çok iyidi temiz faturalı vs.

Ama şimdi aldigim gözlükte ne fatura var içinde gözlük üstü pis gibi yamuk mamuk,

Muhtemelen iade olanları stoklara sokuyolar yeni olanları alın ama tekrar stoka girenlere bulaşmayin diyim.

ben ugraşmadim iade miyade çok kötü bi durumda değildi bide ,
  • İade kargosu teslim edileli İki hafta oldu iade henüz kartıma yansımadı , birkaç kere telefon görüşmesi yapma şansım oldu bankaya talimatı verdik dediler ama onun üzerinden de bir hafta geçti . İade işi biraz sakat

• quote:

Orijinalden alıntı: segraLe

İade kargosu teslim edileli İki hafta oldu iade henüz kartıma yansımadı , birkaç kere telefon görüşmesi yapma şansım oldu bankaya talimatı verdik dediler ama onun üzerinden de bir hafta geçti . İade işi biraz sakat

Bende 3 tane almıştım hiç beğenmedi nasıl iade edeceğiz kargo anlaşma kodu felan varmı?

• mustangten kapıda ödemeli aldım kredi kartlarından benim bankam yoktu
    ek bir masrafı yok değil mi arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.