Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.924
Cevap
60
Favori
241.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayadır takip edioyordum aşağıdaki linkteki gözlüğü aldım sanırım iade olanlardandı direk ben alınca stok yok oldu, ne verdikleri numaralar açıyor ne internet sitesinde kargo takip numarası gözüküyor nede emaillere geri dönüş yapıyorlar alırken bunları göz önünde bulundurun.

http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-1726-GU6840_32G.aspx
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi kargodan alıcı ödemeli fiş üzerindeki adrese gönderiyorsunuz hocam. Paket içine isim soyisim hesap numarası sipariş numarası fln yazmıştım ben. Daha sonra arayıp bilgilendirdim iade kargosu yolladım diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynalı gözlük bulamadım yauv. Var mı bulan?
  • RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Hocam ben nezaman arasam açtılar.internet satışına bakan arkadaşların telefonunu verdiler direk onlarla iletişim kurdum

• Arkadaşalar gözlüğü iade edeceğim büyük geldi gözüme suan stoklarında yok İstanbul için isteyen varsa yarın iade edeceğim yarına kadar irtibata geçebilir.

http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-1726-GU6840_32G.aspx?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-2157-DL0222_COL01A.aspx

bu ürünü aldım HARİKA tam oldu TEŞŞEKKÜRLER ELİT OPTİKK
    kutusuyla faturasıyla herşeyi tam.
    Şuan tükenmiş ama açılırsa diye söyleyim 57 ekartman yani ray ban 3025 58 ekartman size oluyosa buda tam olacatır
    k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malatyaspor -- 31 Mayıs 2017; 17:9:39 >

• Arkadaşlar değişim talep ettiğim gözlük 10 gün olacak haber yok arıyorum numarayı ulaşamıyorum. Dükkanı aradım adımı telefonumu bıraktım dün hala arayan soran yok. Lütfen yardım edin ürünün akıbeti ne oldu onu bileyim acelem yok anneme almıştım anneler günü için kadıncağız sorup duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironcarbonom -- 31 Mayıs 2017; 15:43:49 >
  • ironcarbonom kullanıcısına yanıt
    Bu işe bakan 0 (530) 385 15 99 bu numaraymış .

• http://store.elitoptik.com.tr/gözlük_detay-202-DL0112_COL86C.aspx

Arkadaşlar bu ürün resimdeki ile aynı değil haberiniz olsun çok açık mavi KOYU değil , alacaklara duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmanow -- 31 Mayıs 2017; 16:10:31 >
  • malatyaspor kullanıcısına yanıt
    3 adet Diesel aldım 1 tanesi şu kutuda gelmedi

• malatyaspor kullanıcısına yanıt
    Benim kafaya büyük oldu bu arkadaşa hediye ettim. Gözlük on numara ama ekartmana dikkat edin. Benim gibi 54 ekartman falan takıyorsanız büyük oluyor.

Edit: hocam çekimden mi kaynaklı yoksa böyle mi anlamadım ama sizin camların rengi farklı. Gri olması lazımdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 31 Mayıs 2017; 22:53:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orijinal mi ürünler hocam
  • Cumartesi günü satın aldığım Diesel DL0120 COL02N bugün elime ulaştı. Gayet memnun kaldım.

• Deranzo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun . Garanti belgesi / fatura yolladılar mı size ?

• Evet yolladılar. Garanti belgesi içine zımbalamışlar. Yazar kasa fişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor

http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-2157-DL0222_COL01A.aspx

bu ürünü aldım HARİKA tam oldu TEŞŞEKKÜRLER ELİT OPTİKK
    kutusuyla faturasıyla herşeyi tam.
    Şuan tükenmiş ama açılırsa diye söyleyim 57 ekartman yani ray ban 3025 58 ekartman size oluyosa buda tam olacatır
    k

biraz büyük gibi değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: durmanow

Bu işe bakan 0 (530) 385 15 99 bu numaraymış .

Hocam arıyorum numarayı çalmadan direk kapanıyor kafayı yiyeceğim Allah'ın kuluna ulaşamıyorum

• Hocam ben de alacam fakat 54 ekartman nasıl olur bi fikrim yok. Siz nasıl karar verdiniz?
  • Merhaba,

Aynı zamanda lacoste'un şu modelini kullanmaktayım. O gözlük 52 ekartman. Biraz küçük geldiğini hissediyordum, diesel gözlüğü de beğenince internette biraz inceledim. 54 ekartman olduğunu görünce tereddütsüz aldım. Cuk oturdu.
  • Cevabınız için teşekkür ederim, kör alış yapacam umarım iade etmek durumunda kalmam.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.