Şimdi Ara

Eliptik Bisiklet / Koşu Bandı Tavsiyeleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
333
Cevap
13
Favori
173.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

beyler eliptik bisiklet mi yoksa koşu bandımı daha çok işe yarar yağ yakmada fiyat önemli değil işlev önemli benim için spor salonuna başlıyıcam geldikten sonra evdede bu aletle çalışmak istiyorum ..

Koşu bandı ile bence daha fazla yağ yakılır çünkü vücut daha çok hareket ediyor ve yoruluyor. Ama, apartman için manyetik bir bisiklet daha iyi olur ses olmaması açısından.

ELIPTIC BISIKLET DAHA FAZLA EFOR SARFETTIRIYOR

http://www.sporservis.com/?urun-1725-DYNAMIC-901-ELIPTIC-BISIKLET.html

Eliptik Bisiklet / Koşu Bandı Tavsiyeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaozg

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

beyler eliptik bisiklet mi yoksa koşu bandımı daha çok işe yarar yağ yakmada fiyat önemli değil işlev önemli benim için spor salonuna başlıyıcam geldikten sonra evdede bu aletle çalışmak istiyorum ..

Koşu bandı ile bence daha fazla yağ yakılır çünkü vücut daha çok hareket ediyor ve yoruluyor. Ama, apartman için manyetik bir bisiklet daha iyi olur ses olmaması açısından.

ELIPTIC BISIKLET DAHA FAZLA EFOR SARFETTIRIYOR

http://www.sporservis.com/?urun-1725-DYNAMIC-901-ELIPTIC-BISIKLET.html

Alıntıları Göster
    Reebok I-Trainer ''S'' Eliptik Kondisyon Bisikleti ile olan tecrübemi anlatayım. Bu cihazı tam profesyonel modellerin altındaki en iyi eliptik bisiklet diye aldım. İzmir de yaşıyorum bu arada. Cihazı aldık (şubat ayında aldım). Servis geldi. Kuran arkadaş bir saat uğraştı. Bu üründen çok satmamışlar.. O yüzden uğraşmış. Zorluk ayarını kontrol eden teli kısa yapmışlar dediğine göre. Neyse yaptı. KOntrol etti tamam dedi. Çıktım kontrol ettim çok sert. YOk tamam dır bu dedi gitti.

Servis elemanı gittikten sonra ancak anlayabildim ki 1 den 8 e kadar sertlik ayarı göstermesi gerekirken ekranda sertlik ayarı 4 ten mi ne başlıyordu. Tekrar servis çağırdım. Geldi yaptı bu sefer.

Uzun süre 1 de kullandım. KOndüsyon artmaya başladı bu gün zorluk derecesini arttırayım dedim. Şu an ekran zorluk derecesi 8 de takıldı. 1 den 8 e değiştiremiyorum. Sertlik ayarı da 1 de kaldı muhtemelen, ekran 8 gösteriyor .

Bakın cihaz güzel. İyi bir alet paranıza değer.Sessiz v.s. Ancak benim yaşadığım olay teknik servis şanssızlığı mıdır bilmiyorum.

Alacak olanlara duyrulur.

İzmir de bu işleri yapan iyi olan herhangi bir servis varsa lütfen bildirin

Arıza bildirmiştim ; 3 gün geçti teknik servisten arayan soran yok. bu gün tekrar aradım. 1 hafta 10 gün içerisinden ararlarmış beni ! Uzay mekiği aldık sanki. Spor bir motivasyon işidir öyle değil mi ? Ben şu an evimde parasını verdiğim aleti kullanamıyorum üstelik hizmette alamıyorum.

Spor Dünyası Dış ticaret ltd şirketi (istanbul) , Reebok I-Trainer ''S' 'ın sanıyorum ithalatçısı. Ve de teknik servis işlerini düzenliyor. Verdikleri hizmet şu " 1 hafta 10 gün içerisinde sizi ararlar".

İzmir de Reebok I-Trainer ''S' 'ı aldığım yer ise Pasifik Spor. Burası da ürünü sattıktan sonra ilgilenmeyen bir yer. Problemimi anlattığımda istanbulu ararız dediler. Tekrar bana dönme nezaketinde bulunmadılar bile.

Bu cihazı tamir etseler ne olur etmeseler ne olur. Paramı helal etmiyorum.

5 haziran 2012 itibariyle yani 1 ay sonra bin bir güçlükle servis geldi... Benim eliptik bisiklet alacaklara tavsiyem şudur , paranız varsa 4-5 milyar verin adam gibi bir profesyonel cihaz alın ömür boyu kullanın. Öğrendiğime göre benim kullandığım bu cihazın diski ağırmış. Teknogym diye pro. bir alet almamı önerdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuruuzum -- 5 Haziran 2012; 13:25:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kuruuzum

Reebok I-Trainer ''S'' Eliptik Kondisyon Bisikleti ile olan tecrübemi anlatayım. Bu cihazı tam profesyonel modellerin altındaki en iyi eliptik bisiklet diye aldım. İzmir de yaşıyorum bu arada. Cihazı aldık (şubat ayında aldım). Servis geldi. Kuran arkadaş bir saat uğraştı. Bu üründen çok satmamışlar.. O yüzden uğraşmış. Zorluk ayarını kontrol eden teli kısa yapmışlar dediğine göre. Neyse yaptı. KOntrol etti tamam dedi. Çıktım kontrol ettim çok sert. YOk tamam dır bu dedi gitti.

Servis elemanı gittikten sonra ancak anlayabildim ki 1 den 8 e kadar sertlik ayarı göstermesi gerekirken ekranda sertlik ayarı 4 ten mi ne başlıyordu. Tekrar servis çağırdım. Geldi yaptı bu sefer.

Uzun süre 1 de kullandım. KOndüsyon artmaya başladı bu gün zorluk derecesini arttırayım dedim. Şu an ekran zorluk derecesi 8 de takıldı. 1 den 8 e değiştiremiyorum. Sertlik ayarı da 1 de kaldı muhtemelen, ekran 8 gösteriyor .

Bakın cihaz güzel. İyi bir alet paranıza değer.Sessiz v.s. Ancak benim yaşadığım olay teknik servis şanssızlığı mıdır bilmiyorum.

Alacak olanlara duyrulur.

İzmir de bu işleri yapan iyi olan herhangi bir servis varsa lütfen bildirin

Arıza bildirmiştim ; 3 gün geçti teknik servisten arayan soran yok. bu gün tekrar aradım. 1 hafta 10 gün içerisinden ararlarmış beni ! Uzay mekiği aldık sanki. Spor bir motivasyon işidir öyle değil mi ? Ben şu an evimde parasını verdiğim aleti kullanamıyorum üstelik hizmette alamıyorum.

Spor Dünyası Dış ticaret ltd şirketi (istanbul) , Reebok I-Trainer ''S' 'ın sanıyorum ithalatçısı. Ve de teknik servis işlerini düzenliyor. Verdikleri hizmet şu " 1 hafta 10 gün içerisinde sizi ararlar".

İzmir de Reebok I-Trainer ''S' 'ı aldığım yer ise Pasifik Spor. Burası da ürünü sattıktan sonra ilgilenmeyen bir yer. Problemimi anlattığımda istanbulu ararız dediler. Tekrar bana dönme nezaketinde bulunmadılar bile.

Bu cihazı tamir etseler ne olur etmeseler ne olur. Paramı helal etmiyorum.

5 haziran 2012 itibariyle yani 1 ay sonra bin bir güçlükle servis geldi... Benim eliptik bisiklet alacaklara tavsiyem şudur , paranız varsa 4-5 milyar verin adam gibi bir profesyonel cihaz alın ömür boyu kullanın. Öğrendiğime göre benim kullandığım bu cihazın diski ağırmış. Teknogym diye pro. bir alet almamı önerdiler.

Alıntıları Göster
    Adamlar yapamamış bence. Keşke şu an kalacağım yer uygun olsa ve uzun süre duracağımı bilsem gidip paraya kıyıp en iyisini alacağım ama şu an şartlar uymuyor malesef...
    İmkanı olanlar kesinlikle bu aletlerle evinin içinde istediği gibi ter atıp kilo verebilirler... Alışveriş sitelerinde her gördüğümde içim gidiyor ama şartlar işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Adamlar yapamamış bence. Keşke şu an kalacağım yer uygun olsa ve uzun süre duracağımı bilsem gidip paraya kıyıp en iyisini alacağım ama şu an şartlar uymuyor malesef...
    İmkanı olanlar kesinlikle bu aletlerle evinin içinde istediği gibi ter atıp kilo verebilirler... Alışveriş sitelerinde her gördüğümde içim gidiyor ama şartlar işte...

Alıntıları Göster
    Eliptik bisiklet alacaklar diskin ağırlığına ( minumum 7 kg) ve aletin kaldırabileceği yük kapasitesine dikkat etsinler. Dynamic 950 eliptik bisikleti alalı 1 ay oldu çok fazla kullanmamış olmamıza rağmen disk problemi yaşadık. Şu an disk serviste ve parça bekleniyor. 95 kiloyum her ne kadar kitapçığında maksimum 100 kg kapasiteli yazıyor olsada büyük olasılıkla aletin kapasitesi maksimum 80-90kg aralığı. Bu aleti alacak olanlar için uyarı mahiyetinde tecrübemi paylaşmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Eliptik bisiklet alacaklar diskin ağırlığına ( minumum 7 kg) ve aletin kaldırabileceği yük kapasitesine dikkat etsinler. Dynamic 950 eliptik bisikleti alalı 1 ay oldu çok fazla kullanmamış olmamıza rağmen disk problemi yaşadık. Şu an disk serviste ve parça bekleniyor. 95 kiloyum her ne kadar kitapçığında maksimum 100 kg kapasiteli yazıyor olsada büyük olasılıkla aletin kapasitesi maksimum 80-90kg aralığı. Bu aleti alacak olanlar için uyarı mahiyetinde tecrübemi paylaşmak istedim.

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Eliptik Bisiklet bakıyorum. Sessiz, disk ağırlığı yüksek, uzun ömürlü.

Seçeneklerim

1 :
    http://www.hepsiburada.com/liste/kettler-verso-109-eliptik-kondisyon-bisikleti/productDetails.aspx?productId=sporend7645900&categoryId=407474&SKU=SPOREND7645900

2 :
    http://www.hepsiburada.com/liste/dynamic-950-eliptik-kondisyon-bisikleti/productDetails.aspx?productId=spor1dybs950&categoryId=407474

3 :
    http://www.voitbayi.com/Voit-EC-370-Eliptik-Cihaz/Ozellik?PID=223

Tavsiyeleriniz ne olur ???

• quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

Merhaba Arkadaşlar,
    Eliptik Bisiklet bakıyorum. Sessiz, disk ağırlığı yüksek, uzun ömürlü.

Seçeneklerim

1 :
    http://www.hepsiburada.com/liste/kettler-verso-109-eliptik-kondisyon-bisikleti/productDetails.aspx?productId=sporend7645900&categoryId=407474&SKU=SPOREND7645900

2 :
    http://www.hepsiburada.com/liste/dynamic-950-eliptik-kondisyon-bisikleti/productDetails.aspx?productId=spor1dybs950&categoryId=407474

3 :
    http://www.voitbayi.com/Voit-EC-370-Eliptik-Cihaz/Ozellik?PID=223

Tavsiyeleriniz ne olur ???

Alıntıları Göster
    Bana göre 1. sıradaki ürün içlerinden en iyisi...

• quote:

Alıntıları Göster
    Voit alınacaksa AT 300 serisi. Dynamic 950 disk problemi yaşadım şu an disk tamir dildi ve takıldı problem yok gayet sessiz bir alet. Voit ve dynamic aynı firmanın ürünleri servisleri ilgili ve hızlı. Kettler markasını duymamıştım yalnız 12 kg disk ağırlığı oldukça iyi. Bu disk ağırlığındaki makineler pro seviyesinde oluyor genelllikle ve fiyatları 2000 TL lerden aşşağı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Voit alınacaksa AT 300 serisi. Dynamic 950 disk problemi yaşadım şu an disk tamir dildi ve takıldı problem yok gayet sessiz bir alet. Voit ve dynamic aynı firmanın ürünleri servisleri ilgili ve hızlı. Kettler markasını duymamıştım yalnız 12 kg disk ağırlığı oldukça iyi. Bu disk ağırlığındaki makineler pro seviyesinde oluyor genelllikle ve fiyatları 2000 TL lerden aşşağı değil.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Dynamic R210 eliptik bisiklet nasıl_? Kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepsis

Kettler aldım, çok da memnun kaldım harika bir şey
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun... Valla yorumu görünce benim de alasım geldi
    Yaşam koşullarım uygun olsa hiç durmazdım alırdım...
    Güle güle kullanın...
  • quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun... Valla yorumu görünce benim de alasım geldi
    Yaşam koşullarım uygun olsa hiç durmazdım alırdım...
    Güle güle kullanın...

Alıntıları Göster
    kettler nasıl acaba sessizmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

kettler nasıl acaba sessizmidir?

Alıntıları Göster
    kullanan arkadaşların yorumlarına, tavsiyelerine ihtiyacım var. İki model arasında kaldım. voit ac 850 mi yoksa dynamic 950 mi daha iyidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: udinese

kullanan arkadaşların yorumlarına, tavsiyelerine ihtiyacım var. İki model arasında kaldım. voit ac 850 mi yoksa dynamic 950 mi daha iyidir ?

Alıntıları Göster
    Özelden soran arkadaşlar oluyor Kettler Verso 109 için.
    879 TL ye aldım.

Güzel yanları:
    • Çok sessiz
    • Malzeme kalitesi çok iyi
    • Disk ağırlığı akranlarından yüksek
    • Tasarımı çok iyi, ergonomik

Kötü yanı yok diyebilirim, bir tek sertlik ayarı dijital değil manuel, yani sertleşip yumuşayan otomatik program kullanamıyorsunuz ama ben hiç otomatik program kullanmadığımdan sorun olumuyor.

Türkiye dağıtımcısı ve servisi Enderspor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamboree -- 20 Temmuz 2012; 19:11:38 >

• quote:

Özelden soran arkadaşlar oluyor Kettler Verso 109 için.
    879 TL ye aldım.

Güzel yanları:
    • Çok sessiz
    • Malzeme kalitesi çok iyi
    • Disk ağırlığı akranlarından yüksek
    • Tasarımı çok iyi, ergonomik

Kötü yanı yok diyebilirim, bir tek sertlik ayarı dijital değil manuel, yani sertleşip yumuşayan otomatik program kullanamıyorsunuz ama ben hiç otomatik program kullanmadığımdan sorun olumuyor.

Türkiye dağıtımcısı ve servisi Enderspor

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,

Ben 'Kettler Rivo P' aldım.

http://www.kettler.com.sg/advantage_rivo_p_7644_000.htm

1) Sertlik ayarı dijital
    2) 14 kg disk
    3) 12 egzersiz programı
    4) 130kg kapasite
    5) Sessiz(magnetic)
    6) Mükemmel Tasarım
    7) Alman kalitesi
    8) Fiyatı 1000TL civarında.

Kesinlikle tavsiye derim.

• Guzelmis alet, gule gule kullanin.
  • quote:

Guzelmis alet, gule gule kullanin.
    Arkadaşlar,konuyu biraz canlandıralım...Ben de eliptik bisiklet almaya karar verdim ve boyum 1.86 kilom ise 125 kiloyum,,,haliyle kilo vermek istiyorum.Dolayısıyla bana özellikleri iyi olan,malzeme kalitesi iyi olan,fiyatının hakkını veren sağlam birşey istiyorum maximum 1000 liraya kadar çıkabilirim ilk defa böyle bir alet alacağım ve ilk defa kullanacağım için hiç birşey bilmiyorum...Yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virgo80

Arkadaşlar,

1) Sertlik ayarı dijital
    2) 14 kg disk
    3) 12 egzersiz programı
    4) 130kg kapasite
    5) Sessiz(magnetic)
    6) Mükemmel Tasarım
    7) Alman kalitesi

güzel cihaz kaç km yaptın şimdiye kadar.. ben şu an 3025 km deyim dynamic 950'lyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetronoM -- 7 Eylül 2012; 0:10:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MetronoM

quote:

Orijinalden alıntı: virgo80

Arkadaşlar,

1) Sertlik ayarı dijital
    2) 14 kg disk
    3) 12 egzersiz programı
    4) 130kg kapasite
    5) Sessiz(magnetic)
    6) Mükemmel Tasarım
    7) Alman kalitesi

güzel cihaz kaç km yaptın şimdiye kadar.. ben şu an 3025 km deyim dynamic 950'lyle

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,Voit At-300 nasıl bir cihazdır disk ağırlığı nedir? fiyatı 1100 lira almaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Arkadaşlar,Voit At-300 nasıl bir cihazdır disk ağırlığı nedir? fiyatı 1100 lira almaya değer mi?

iyi fena değil, arkadaşımda var 3 ay sonra biraz sesi artmış gibi geldi bana,
    150kg kapasite avantajı var ama sanırım disk ağırlığı 7 kg

Kettler malzeme kalitesi olarak voit den daha iyi bence, yukarıdaki arkadaşın yazdığı Rivo P bence daha iyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

iyi fena değil, arkadaşımda var 3 ay sonra biraz sesi artmış gibi geldi bana,
    150kg kapasite avantajı var ama sanırım disk ağırlığı 7 kg

Kettler malzeme kalitesi olarak voit den daha iyi bence, yukarıdaki arkadaşın yazdığı Rivo P bence daha iyi

Peki nerden bulacağız bu "Rivo P"yi.Türkiye de varmı satan yerden yani inaternet üzerinden bulamadım ben ???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.