Şimdi Ara

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
3
Favori
38.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ortalama bir kart classic setten olması avantajına ancak dust ihtiyacınız varsa dustlayabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son packten gelen Golden Alextrasza ile birlikte listemi yazayım bende

Pack:
    Alextrazsa(Golden)
    Harrison Jones
    Mimiron's Head
    Grommash Hellscream
    Malkorok
    Fandral
    Al'akir
    Nexus Saraad Champion

Craftladiklarim:

Ragnaros the Firelord
    Dr. Boom
    Archmage Antonidas
    Slyvannas Wildrunner
    Justicar

Adventuredan Emperor ile Loatheb bide herkeste olan C'Thun

• maly alex boom slyvanas saraad harison jones baron gedon malkorok king vryn king crush birde birde son hunter legi
  • Al'akir craftlamaya değer mi sizce? Shaman oynamayı seviyorum, bu aralar bu kart pek kullanılmıyor ama arada keyfine kullanırım diyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Al'akir craftlamaya değer mi sizce? Shaman oynamayı seviyorum, bu aralar bu kart pek kullanılmıyor ama arada keyfine kullanırım diyorum?

bende var 1 kez bile kullanmadım. Silmem ama ama değmez bence
  • Oyunda yeniyim, aktif olarak bir aydır oynuyorum. C'Thun'u saymazsak N'Zoth desteden çıktı bir ay önce. Deathwing az önce çıktı. C'Thun hariç diğer ikisini nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Basic decklerle oynamaya çalışıyorum. Bazı şeyleri öğrendim sayılır rank 19 oldum şimdilik.

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Oyunda yeniyim, aktif olarak bir aydır oynuyorum. C'Thun'u saymazsak N'Zoth desteden çıktı bir ay önce. Deathwing az önce çıktı. C'Thun hariç diğer ikisini nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Basic decklerle oynamaya çalışıyorum. Bazı şeyleri öğrendim sayılır rank 19 oldum şimdilik.

Hocam forumda N zoth bulamayan bi bahtsız ben kaldım herhalde
    O mevzu bi yana n zoth tek başına iş yapamayacak bir kart pahalı destelerde güçlü bunun sebebi de diğer tüm kontrol öğelerini bir kenara bıraksak bile trion slyvanas cairne vs. gibi sinerjili olduğu kartlar leg veya epic bu da kullanıldığı destenin tutarını ortalama 8-9 k dust a çıkarıyor (kontrol öğeleri ve sinerjili minyonlar class a ve deste tipine göre epey değişse de destenin ort dust bu kadar olur) yalnızca priest in deck i diğerlerinden biraz daha ucuz ancak bol miktarda adventure kartı istiyor sonuçta kart çok güçlü ancak yeni bir oyuncu için uzun bir süre işe yaramayacak size tavsiyem kartı yakmayın bundan 5-6 ay sonra tekrar craftlamak isteme ihtimaliniz çok yüksek elinizde bulunsun ilerde çok işinize yarar control oynamayı seversiniz

• *DragonHunter* kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsin n'zoth konusunda.
  • ragnaros the firelord,archmage antonidas,dr.boom mech mage için.

• Whispersdan bugüne kadar 3 legendary çıkarttım. İki tanesi twin emperor (400 toz) ikincisi ise önceden craftladığım Nzoth (400 toz) Bu expansionda çok bahtsızım
  • Elimdeki legenadry kartlar,
    Tüm adventurelar açık.

Deathwing
    Varian Wrynn (Golden)
    Alexstrasza
    Anub'arak
    Arch-Thief Rafaam
    Aviana
    King Krush
    Lord Jaraxxus
    Majordomo Executus
    Mal'Ganis
    Nozdormu
    Malygos
    Nefarian
    Onyxia
    Ysera
    Al'Akir the Windlord
    Chromaggus
    Foe Reaper 4000
    Grommash Hellscream
    Ragnaros the Firelord
    Rhonin
    Sneed's Old Shredder
    Tirion Fordring
    Acidmaw
    Archmage Antonidas(Golden)
    Baron Geddon
    Chillmaw
    Confessor Paletress
    Dr. Boom
    Eadric the Pure
    Malorne
    Prophet Velen
    Rend Blackhand
    Skycap'n Kragg (Golden)
    Troggzor the Earthinator
    Bolf Ramshield
    Cairne Bloodhoof
    Emperor Thaurissan
    Gazlowe
    Gelbin Mekkatorque
    Hogger
    Illidan Stormrage
    Iron Juggernaut
    Justicar Trueheart (Golden)
    Mogor the Ogre
    Sylvanas Windrunner (Golden)
    The Beast
    The Black Knight
    The Mistcaller
    Toshley
    Trade Prince Gallywix
    Wilfred Fizzlebang
    Blingtron 3000
    Bolvar Fordragon
    Captain Greenskin
    Elite Tauren Chieftain
    Harrison Jones
    Hemet Nesingwary (Golden)
    Leeroy Jenkins
    Mimiron's Head
    Nexus-Champion Saraad
    Vol'jin
    Gormok the Impaler
    Old Murk-Eye
    Dreadscale
    Edwin VanCleef
    Eydis Darkbane
    Tinkmaster Overspark
    Bloodmage Thalnos (Golden)
    Millhouse Manastorm
    Grull

Ctun
    Yogg-Saron, Hope's End
    Anomalus (Golden)
    Twin Emperor Vek'lor (Golden)
    Princess Huhuran (Golden)
    N'Zoth, the Corruptor (Golden)
    Ragnaros, Lightlord
    Malkorok
    Mukla, Tyrant of the Vale
    Xaril, Poisoned Mind
    Nat, the Darkfisher

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scropion -- 15 Temmuz 2016; 15:10:09 >

• Scropion kullanıcısına yanıt
    Hocam insan yazmaya üşenir ne kadar çok...
    Golden legler craft mı yoksa düşen var mı ? Soruyorum çünkü düşme oranı çok düşük ve sizdekiler oldukça iyi kartların golden versiyonları

• *DragonHunter* kullanıcısına yanıt
    Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Bloodmage craftladım, Bloodmage için 50 classic pack açtım çıkmayınca golden olarak craftladım onu da O kartı craftlamam da Carpe Vita'nın etkisi çok büyüktür
    Betadan beri çıkan hiçbir Golden kartımı bozmadım zaman içinde bu hale geldi
    Not : Bu arada 9 yaşında bir oğlum var Emre adında genelde packlari kendi açıyor benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scropion -- 24 Haziran 2016; 9:36:01 >
  • Bütün legendaryler vardı sonra sıkılıp disenchant edip golden craflamaya başladım Şu anda 17ye yakın golden legendary'im var ve geri kalan önemli legendaryler. Gruul, hogger gibi ladderda iş yapmayanları disenchatlayıp golden işe yarar (veya hoşuma giden) legendaryler craftlıyorum
  •  Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]
  • minderbob kullanıcısına yanıt
    Çok güzel düşmüş tebrikler
  • Bu başlığın anlamını pek çözemedim ama merak eden varsa ben söyle yazayım.

Olmayan legendary kartlar; (çünkü yukarıdaki arkadaş gibi hepsini yazmakla uğraşmak işkence)

Hunter : king krush, acid maw ( ikisinin de metada hiç bir işe yaramaması ve 2 senedir hiç çıkmamış olmaları)

Priest : prophet velen (priest i golden yaparken farkettim ki, bu kart sadece otk "one turn kill" destelerinde işe yarıyor, ve tabiki 2 senedir çıkmaması etkili).
    Herald volazj (çıkmadı daha ve şimdilik işe yaramayan bir kart)

Shaman : the mistcaller (bu arkadaş da beni sevmiyor, çıkmadı ve meta da çok yeri olmadığı için ihtiyaç da olmadı.)
    Hallazeal the Ascended (daha çıkmadı ancak bununla bir kaç shaman destesi yapılıyor, belki bunu ileride yaparım)

Natural :

Millhouse Manastorm (bu güne kadar 1 destede kullanıldığını gördüm)

Nat. the darkfisher (sadece mill Rogue destesinde kullanan 1 kişi gördüm)

Blingtron 3000 (bu arkadaş bana uğramadı gvg zamanında, ben de ihtiyaç duymadım)

Elite Tauren Chieftain (beta oyuncusu olmadığım icin yok)

Hemet Nesingwary (hiç kullanan görmedim, çıkmadı tabiki bu güne kadar)

Gelbin Mekkatorque (beta olmadığım için bu da eksik)

İllidan Stormrage (hiç ihtiyaç duymadım ve çıkmadı)

Mogor The Ogre (bu kartı kullanan bulursanız haber verin)

Mukla, tyrant of the vale (daha gelmedi bu arkadaş, nadir kullanımı var)

The Skeleton Knight (1 destenin kullanıldığını gördüm sadece bu güne kadar, sanırım fantezi destesiydi)

Skycap'n Kragg (Rogue Pirate destesinde kullanan gördüm onun dışında anlamsız bir kart)

Foe Reaper 4000 (aslında güzel bir karttı ancak hiç ihtiyaç duymadım kalmış öyle)

icehowl (kullanan görmedim)

Nozdormu (eskiden bug vardı, kullanan ruh hastaları oluyordu artık kalmadı)

Onyxia (çıkmadı ve kullanım da kalmadı artık)

Y'shaarj Rage Unbound (daha gelmedi, ancak bununla yapılan druid destesi var. Bir gün işe yarayabilir)

Böyle uzun uzun yazma nedenim, okuyan arkadaşlar bu kartları yapmadan önce veya çıktıktan sonra ellerinde tutup tutmamaya karar vermelerine yardımcı olmak içindi.

Sadece 2 kahramanım golden değil, ve 16 tane golden legendary kartım var. Gelen tozlar ile sadece eksik legendary kartları golden olarak yapıyorum. Çünkü oyun neredeyse benim için bitti :)

• Dün sabah tavern brawl sayesinde gelen paketi açtım ve iki legendary çıktı. Kartları hakkında bilgim yok.

Birinin adı Leeroy Jenkins diğerinin Cenarius.

Tüm Legendary kartlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: WTB

Bu başlığın anlamını pek çözemedim ama merak eden varsa ben söyle yazayım.

Olmayan legendary kartlar; (çünkü yukarıdaki arkadaş gibi hepsini yazmakla uğraşmak işkence)

Hunter : king krush, acid maw ( ikisinin de metada hiç bir işe yaramaması ve 2 senedir hiç çıkmamış olmaları)

Priest : prophet velen (priest i golden yaparken farkettim ki, bu kart sadece otk "one turn kill" destelerinde işe yarıyor, ve tabiki 2 senedir çıkmaması etkili).
    Herald volazj (çıkmadı daha ve şimdilik işe yaramayan bir kart)

Shaman : the mistcaller (bu arkadaş da beni sevmiyor, çıkmadı ve meta da çok yeri olmadığı için ihtiyaç da olmadı.)
    Hallazeal the Ascended (daha çıkmadı ancak bununla bir kaç shaman destesi yapılıyor, belki bunu ileride yaparım)

Natural :

Millhouse Manastorm (bu güne kadar 1 destede kullanıldığını gördüm)

Nat. the darkfisher (sadece mill Rogue destesinde kullanan 1 kişi gördüm)

Blingtron 3000 (bu arkadaş bana uğramadı gvg zamanında, ben de ihtiyaç duymadım)

Elite Tauren Chieftain (beta oyuncusu olmadığım icin yok)

Hemet Nesingwary (hiç kullanan görmedim, çıkmadı tabiki bu güne kadar)

Gelbin Mekkatorque (beta olmadığım için bu da eksik)

İllidan Stormrage (hiç ihtiyaç duymadım ve çıkmadı)

Mogor The Ogre (bu kartı kullanan bulursanız haber verin)

Mukla, tyrant of the vale (daha gelmedi bu arkadaş, nadir kullanımı var)

The Skeleton Knight (1 destenin kullanıldığını gördüm sadece bu güne kadar, sanırım fantezi destesiydi)

Skycap'n Kragg (Rogue Pirate destesinde kullanan gördüm onun dışında anlamsız bir kart)

Foe Reaper 4000 (aslında güzel bir karttı ancak hiç ihtiyaç duymadım kalmış öyle)

icehowl (kullanan görmedim)

Nozdormu (eskiden bug vardı, kullanan ruh hastaları oluyordu artık kalmadı)

Onyxia (çıkmadı ve kullanım da kalmadı artık)

Y'shaarj Rage Unbound (daha gelmedi, ancak bununla yapılan druid destesi var. Bir gün işe yarayabilir)

Böyle uzun uzun yazma nedenim, okuyan arkadaşlar bu kartları yapmadan önce veya çıktıktan sonra ellerinde tutup tutmamaya karar vermelerine yardımcı olmak içindi.

Sadece 2 kahramanım golden değil, ve 16 tane golden legendary kartım var. Gelen tozlar ile sadece eksik legendary kartları golden olarak yapıyorum. Çünkü oyun neredeyse benim için bitti :)

Koleksiyonculuk kısmı bitmiş ama rekabetçi kısmına daha da eğilip oyunculuğunuzu kanıtlayabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.