Şimdi Ara

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.256
Cevap
3
Favori
36.474
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Hearthstone >> Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    208 Mesaj
    ? Oyunculuğu kanıtlamak.

Defalarca legend rank oldum, bir de quest log ekleyeyim belki bir işe yarar.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTB -- 22 Temmuz 2016; 20:58:38 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumblapinta -- 22 Temmuz 2016; 23:45:58 >
    |
    |
    Xaril var en iyisi bnce KingKrush en kötüsü ise NatPagle şu an dust biriktiriyorum bi 600 dustım daha olursa KelThuzad veya Yogg almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: SamuraiJin

Bende Brann,Reno,Chillmaw,NatPagle,KingKrush,
    Xaril var en iyisi bnce KingKrush en kötüsü ise NatPagle şu an dust biriktiriyorum bi 600 dustım daha olursa KelThuzad veya Yogg almayı düşünüyorum.

Wild oynamak için fazla kartın olması lazım.Kelthuzad yerine klasik sette olan bir leg yapmalısın.

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Orijinalden alıntı: SamuraiJin

Bende Brann,Reno,Chillmaw,NatPagle,KingKrush,

Wild oynamak için fazla kartın olması lazım.Kelthuzad yerine klasik sette olan bir leg yapmalısın.

Mesela Hangi Kartı almamı tavsiye edersin

Ragnaros veya sylvanas yapabilirsin bu 2 leg metadan düşmeyen legler ve çoğu deckde yer bulabiliyor

|
    |
    SamuraiJin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "DIE INSECT"

|
    |

Genelde legendary çıkma olasılığı ortalama %5. Yani 20 pack de 1 tane gibi. Ancak bu her zaman doğru değil, bunda şöyle bir mantık var 20 packde çıkmayabilir. Hatta 39 pack ard arda açıp çıkmayabilir ancak 40. Pack de 1 legendary garanti çıkıyor. Tabi bu aynı pack türü için geçerli.

Bu legendary çıkma durumu golden olarak da 300pack de 1 tane garanti olarak tasarlanmış durumda.

İsterseniz bununla ilgili İngilizce yazı linki var onu da ekliyorum okuyun. http://hearthstone.gamepedia.com/Card_pack_statistics

|
    |
    Panda ayısı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: WTB

Genelde legendary çıkma olasılığı ortalama %5. Yani 20 pack de 1 tane gibi. Ancak bu her zaman doğru değil, bunda şöyle bir mantık var 20 packde çıkmayabilir. Hatta 39 pack ard arda açıp çıkmayabilir ancak 40. Pack de 1 legendary garanti çıkıyor. Tabi bu aynı pack türü için geçerli.

Bu legendary çıkma durumu golden olarak da 300pack de 1 tane garanti olarak tasarlanmış durumda.

İsterseniz bununla ilgili İngilizce yazı linki var onu da ekliyorum okuyun. http://hearthstone.gamepedia.com/Card_pack_statistics

Sağolun hocam bakayım bi yazıya

|
    |
    12'den 10a geçemedim denediğim her priestle. Niye herkes gerizekalı gibi face shaman yada face hunter oynuyo ?
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Binbaşı
    1615 Mesaj

priest şuan ölü ve ayrıca face hunter kalmadı artık midrange yada hybrid'tir o. face shaman da çok az hepsi midrange'a döndü çoğu shaman destesinde hex, lighting storm falan var.
    |
    |
    Blooods kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rank 11e kadar geldi dragon priest ile. face hunter ciddi ciddi var fakat. 2/1lik stealth worgenli falan. Bide üstüne call of wild çıktı iyice çekilmez halde geldi. hunter ve shamanda midrange falan farketmiyor artık amaç aynı oynanış aynı.
    |
    |
    Bruce Dickinson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yarbay
    4696 Mesaj

Call of the wild 8 mana face hunterin amacı oyunu 6. tura kadar bitirmek eğer 8 manalık spell oynuyorsa hybrid yada midrangedir face hunter standart ile bitti

|
    |

rank 10 civarlarında hala oynayan var face hunter. Midrangeden bahsediyorum ben de zaten. güçlü iken iyice güçlü oldu call of the wild ile. Class bitirmenin mantığı ne ki. niye var o zaman bu priest. metadan bahsetmiyorum fakat priest oynamak hertürlü diğerlerinden zor halde.

|
    |
    glumblapinta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WTB

Bu başlığın anlamını pek çözemedim ama merak eden varsa ben söyle yazayım.

Olmayan legendary kartlar; (çünkü yukarıdaki arkadaş gibi hepsini yazmakla uğraşmak işkence)

Hunter : king krush, acid maw ( ikisinin de metada hiç bir işe yaramaması ve 2 senedir hiç çıkmamış olmaları)

Priest : prophet velen (priest i golden yaparken farkettim ki, bu kart sadece otk "one turn kill" destelerinde işe yarıyor, ve tabiki 2 senedir çıkmaması etkili).
    Herald volazj (çıkmadı daha ve şimdilik işe yaramayan bir kart)

Shaman : the mistcaller (bu arkadaş da beni sevmiyor, çıkmadı ve meta da çok yeri olmadığı için ihtiyaç da olmadı.)
    Hallazeal the Ascended (daha çıkmadı ancak bununla bir kaç shaman destesi yapılıyor, belki bunu ileride yaparım)

Natural :

Millhouse Manastorm (bu güne kadar 1 destede kullanıldığını gördüm)

Nat. the darkfisher (sadece mill Rogue destesinde kullanan 1 kişi gördüm)

Blingtron 3000 (bu arkadaş bana uğramadı gvg zamanında, ben de ihtiyaç duymadım)

Elite Tauren Chieftain (beta oyuncusu olmadığım icin yok)

Hemet Nesingwary (hiç kullanan görmedim, çıkmadı tabiki bu güne kadar)

Gelbin Mekkatorque (beta olmadığım için bu da eksik)

İllidan Stormrage (hiç ihtiyaç duymadım ve çıkmadı)

Mogor The Ogre (bu kartı kullanan bulursanız haber verin)

Mukla, tyrant of the vale (daha gelmedi bu arkadaş, nadir kullanımı var)

The Skeleton Knight (1 destenin kullanıldığını gördüm sadece bu güne kadar, sanırım fantezi destesiydi)

Skycap'n Kragg (Rogue Pirate destesinde kullanan gördüm onun dışında anlamsız bir kart)

Foe Reaper 4000 (aslında güzel bir karttı ancak hiç ihtiyaç duymadım kalmış öyle)

icehowl (kullanan görmedim)

Nozdormu (eskiden bug vardı, kullanan ruh hastaları oluyordu artık kalmadı)

Onyxia (çıkmadı ve kullanım da kalmadı artık)

Y'shaarj Rage Unbound (daha gelmedi, ancak bununla yapılan druid destesi var. Bir gün işe yarayabilir)

Böyle uzun uzun yazma nedenim, okuyan arkadaşlar bu kartları yapmadan önce veya çıktıktan sonra ellerinde tutup tutmamaya karar vermelerine yardımcı olmak içindi.

Sadece 2 kahramanım golden değil, ve 16 tane golden legendary kartım var. Gelen tozlar ile sadece eksik legendary kartları golden olarak yapıyorum. Çünkü oyun neredeyse benim için bitti :)

Buradaki listeyi biraz değiştirip yaşananları yazayım.

Priest için "prophet velen" yok demiştim, golden olarak yaptım şimdi yeni adventure ile gelecek priest kartları ile kullanamaya çalışacağım.

Shaman için "hallazeal the ascended" yok demiştim, o da çıktı bir deste yaptım, kullanımı çok zor çünkü hem board spell gelip hem bu elinizde olacak aynı turn oynamak mucize gibi bu hızlı metada.

"Onyxia" yok demiştim, şu token druid etrafta çok gözükünce bunu da golden olarak yaptım ancak ramp druid varken token druid oynamak çok saçma geliyor, sanırım alışkanlık meselesi, bir kaç kez kullandım ama çok da gerekli değilmiş.

1400 dust sonra bir golden legendary daha yapacagım o zaman onunla ilgili de görüşlerimi yazarım.

|
    |

• Binbaşı
    1288 Mesaj
    Adventurelerden bağımsız
    Antonidas, al akir, deathwing dragonlord, Leeroy, sylvanas

|
    |
    Konudan bağımsız fakat bişey sormak istiyorum. İnternetim 16mbps hızında. Yani mantıken steamde falan en fazla 1.6 mb download hızı görüyorum. Fakat battlenet ile her download yaptığımda resimdeki gibi 4-5 mb hıza çıkıyor. Bunun sebebi nedir mantığını nedir anlayabilen var mı ?

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Call of the wild 8 mana face hunterin amacı oyunu 6. tura kadar bitirmek eğer 8 manalık spell oynuyorsa hybrid yada midrangedir face hunter standart ile bitti

Bana naxx. ve brm adventureden gelen kartlar gozukmuyor mesela loadheb gibi bosuna mı verdim ben o kadar altın ?

Visual bug.

|
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.