Şimdi Ara

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
3
Favori
38.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim elime şimdiye kadar 3 tane legendary geçti.

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU] Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU] Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU]

Shaman oynadığım için Greenskini desteye koymadım. Shamanın silahı var ama onuda desteye koymadığım için greenskininde pek esprisi kalmadı shaman için. Onun yerine 5 manalık çok daha iyi kartlar var.

Gruul ve Nozdormu destemde.

Gruul çok işe yarayan tehlikeli bir kart olabiliyor. Oyun sonunda oynandığı için rakip elindeki hex, assassinate, polymorph gibi kartlarını kullandıysa oyunu bile döndürebiliyor. Özellikle shamanlardaki ancestral healing ile taunt verildiğinde heroyu çok iyi koruyabiliyor.

Nozdormunun tek espirisi oyunu hızlandırması. Rakibe düşünecek pek zaman sağlamıyor, bu sebeple yavaş oynayanlar için tam bir ilaç gibi ama oda oyun sonunda oynandığı için o sıralarda oyun zaten kurulmuş, iş desteden çekilecek kartın şansına bırakılmış oluyor.

Oyuna ilk başladığımda amacım 1600 dust toplayıp Deathwing i almaktı ama şimdi biraz şüpheliyim. Daha iyi legendary kartlar var gibi geliyor bana, örnek olarak Ragnaros veya Alexstrazsa. Al'akir shamanlar için legendary ama bana göre çokta iyi bir kart değil. Tauntu olmasa, kendisini öne koymasa o zaman iyi bir kart olurdu ama 3 saldırısı ve 5 canı varken rakibin ilk götüreceği kartlardan birisi olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bir legendary craftlayacaksan en iyi seçim muhtemelen Sylvannas olur.

Bende şu an Sylvannas, Rag, Ysera, Cairne, Greenskin, Jaraxxus, murlocların legendarysi (adını hatırlamıyorum), paladin legendary ve Antonidas var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daafis -- 27 Ocak 2014; 1:24:35 >
  • oyundaki en iyi legendary kartlar: ysera, sylvanas, cairne, rag, alex. diğerleri bunların yanında biraz sönük kalıyor. bunlara malygos'da eklenebilir. grommash'de aynı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

oyundaki en iyi legendary kartlar: ysera, sylvanas, cairne, rag, alex. diğerleri bunların yanında biraz sönük kalıyor. bunlara malygos'da eklenebilir. grommash'de aynı şekilde.

Prophet Velen ve paladinin legendary'si de eklenebilir bence. King Crush da olabilir hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

oyundaki en iyi legendary kartlar: ysera, sylvanas, cairne, rag, alex. diğerleri bunların yanında biraz sönük kalıyor. bunlara malygos'da eklenebilir. grommash'de aynı şekilde.

Prophet Velen ve paladinin legendary'si de eklenebilir bence. King Crush da olabilir hatta.

tirion konusunda haklısın. o zaman en gereksizleri sayalım (bana göre):

al'akir, cenarius (bir legendary için kötü bence, hele ki demigod ise bu legendary daha iyi olmalıydı), gelbin, milhouse manastorm, the beast. bunların yanına lorewalker cho da eklenebilir.

bu arada nasıl unuttum anlamadım. oyundaki en güçlü legendary lord jaraxxus'dur. daha op kart yok (deathwing dahil).

• quote:

al'akir, cenarius (bir legendary için kötü bence, hele ki demigod ise bu legendary daha iyi olmalıydı), gelbin, milhouse manastorm, the beast. bunların yanına lorewalker cho da eklenebilir.

bu arada nasıl unuttum anlamadım. oyundaki en güçlü legendary lord jaraxxus'dur. daha op kart yok (deathwing dahil).

Konuya girmeden önce tam dedim mesajı editleyip Jaraxxus'u da yazayım, ama sen benden önce davranmışsın. Jaraxxus çok iyi bir kart cidden. Ayrıca Jaraxxus'um da var bak onu da yazmayı unutmuşum.

Gereksizlere Baron Geddon'u da eklemek lazım bence. Hatta konuyu açan arkadaş sevse de Nozdormu bence gereksizin önde gidenidir.

Edit: Alex de aslında o kadar iyi bir legendary değil. Bazı decklerde çok iyi olsa da, bazen de hiçbir işe yaramıyor. O yüzden diğerlerinden bir seviye daha altta bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daafis -- 27 Ocak 2014; 1:25:42 >

• quote:

quote:

Konuya girmeden önce tam dedim mesajı editleyip Jaraxxus'u da yazayım, ama sen benden önce davranmışsın. Jaraxxus çok iyi bir kart cidden. Ayrıca Jaraxxus'um da var bak onu da yazmayı unutmuşum.

Gereksizlere Baron Geddon'u da eklemek lazım bence. Hatta konuyu açan arkadaş sevse de Nozdormu bence gereksizin önde gidenidir.

Edit: Alex de aslında o kadar iyi bir legendary değil. Bazı decklerde çok iyi olsa da, bazen de hiçbir işe yaramıyor. O yüzden diğerlerinden bir seviye daha altta bence.

hocam sadece lord jaraxxus olsun yeter bana ya sabah akşam lock oynarım valla you face jaraxxus demesi yok mu efsane ya

• quote:

hocam sadece lord jaraxxus olsun yeter bana ya sabah akşam lock oynarım valla you face jaraxxus demesi yok mu efsane ya

OBLIVION benim favorim. Oyundaki en sevdiğim kart ama warlockla pek iyi oynayamıyorum maalesef. Aslında bir ara alışmam lazım warlocka, Jaraxxus'um var ama warlock oynamıyorum olmaz böyle.
  • Bir tek King mukla çıktı şimdiye kadar onuda Hunter destesinden başka kullanmıyorum, Muz verme olayı yüzünden :)

• Golden Illıdan Stormrage, Al'Akir ve Deathwing. Trade gelebilir endişesiyle bozmuyorum valla illidanı, yoksa çoktan çakmıştım yserayı. Allah Al'akiri legendary yapanın karşısına 20 tane leper gnome yollasın inşallah.
  • Prophet Velenimiz var bir tek, elimize başka legendary geçmedi. :)
  • ragnaros,alex,onyxia,old murk-eye(murloc destesini tamamlayınca açılan soulbound),bide illidan vardı onuda bozdurdum diğerlerinide bozdurucam galiba..

favori legendary leeroy almak istiyorum birde black knight
  • quote:

quote:

quote:

Bilmeyenler için bir not ekleyelim hocam, eğer karşı taraf da bir Warlock ise destroy a deamon kartı ile Jaraxxus'u yok edebilirsiniz

edit: Son yamayla falan değiştiyse bilmiyorum en son böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 27 Ocak 2014; 12:28:43 >

• Oyun başlayalı çok olmamıştı ki alex çıkmıştı. Kısa bir süre sonra da ysera. Ondan beri legendary yüzü görmedim
  • Oyuna başlıyalı daha 10 gün filan oluyor,daha 3. günden hogger çıktı.Bende görmemişin leg. olmuş tarzı ne deste yaparsam yapıyım araya sıkıştırıyorum
  • oyunda 3.günüm daha hiç legendary yok
  • bana alex çıktı ama yinede kaybedebiliyorum adam koskoca alexi kurbaga donusturuyor.bu arada bırı lutfen deck buil önersin freelerden yeniyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyanuré

bana alex çıktı ama yinede kaybedebiliyorum adam koskoca alexi kurbaga donusturuyor.bu arada bırı lutfen deck buil önersin freelerden yeniyim

kahkaha attım. hearthhead ve hearthpwn gibi sitelerden basic deckler bulman mümkün.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Choline -- 28 Ocak 2014; 10:30:28 >
  • Bi bu var

• archmage çıktı bana bugün mage oynadığım için çok işime yaradı :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.