Şimdi Ara

Elinizdeki Legendary Kartlar [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
3
Favori
38.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI / 3 Kasım 2015; 19:48:09

Oyuna para yatırmamak demişken; önceki expansion'larını tamamlamış ve koleksiyonunu ortalama bir seviyeye çekmiş oyuncuların, sıradaki expansion için gold biriktirmeye başlamalarını tavsiye ederim.

Bu sefer gold biriktirmek için biraz geç kaldım sanırım

1 ay kala haber vermeleri gerekirdi bir hafta kala verdiler. Muhtemelen insanlar gold biriktirmek yerine para ödemek zorunda kalsın diye.
  • Ragnaros,sylvanas,dr.boom,jaraxxus,ysra bunları craftladım
    tirion,leeroy,bloodmage bunlarda paketden cıktı
    nat pagle,hogger,grul,golden tirion, adını hatırlamadıgım 3 4 tane daha çöp legendary çıkmışdı onlarıda dustladım işde olay bu
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Craftlasam mı diye düşünürken SkyCap Kragg goldu çıktı ertesi günde mistcaller çıktı olan gene bizim 1600 dusta oldu gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scropion -- 9 Kasım 2015; 17:03:29 >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Çok erken geldi sanki bu adventure ben yılbaşın da çıkar birşeyler diye tahmin ediyordum hazırlıksız yakalandık valla
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    Hocam af buyurun tam anlamadım. Craftlamak istediğiniz legin goldenı çıktı ve üzülüyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    3 gün önce mistcaller craftlamıştım onun aynısını buldum ona üzüldüm 1600 dust verdik yaptık mistcaller verdi olan bizim dustlara oldu üzülmedüm desem yalan olur
    Bence craftlayacağı leg i değiştirdi ve mistcaller craftladı derken o packtan çıktı 1200 dust zarar etti ardından golden ı düştü şimdi dustlayamıyorda elinde yatıyor 1600 dust sıkıntı yani benzeri arkadaşım ın başına gelmişti golden ragnaros düştü dust layamadı elinde yatıyor 1600 lük

• Dragonhunter ın dediği gibi galiba olay. Cratladığın legin packten çıkması gerçekten çok sinir edici bir olay ama hiç leg çıkmamasından iyidir.

• elimde adventure kartları hariç kullanılan leglerden dr.boom ve a.antonidas var sizce sırada ne craftlamayalıyım genel olarak her decke gidebilcek tarzda bir şey olsun istiyorum. aklımda slyvanas , ysera , alex var .
  • _Perseus_ kullanıcısına yanıt
    alex'i ablamızı koyup bi freeze mage destesi yapabilirsin.
  • Freeze Mage için fazladan Bloodmage ve minimum 4 epic kart gerekiyor. Bunlar varsa Alex yapılır elbette.
    Her desteye girecek legendary Dr. Boom harici yok. Her destenin ayrı strateji var ve kart "broken" değil ise Boom gibi desteye amaçsız alınmıyor. Ysera'da yapsanız Alex'te yapsanız şu metada alıcağınız 2-3 deste var. Oyun tarzınıza göre seçin. Priest ve Warrior oynarım dersen Ysera yap, Mage, Warrior dersen Alex.
    Slyvanas'ı bile Midrange Combo Druid veya Midrange Paladin'e almakta zorlanıyorum şu metada. Bir tek Cw'ye alabildim çok sevmeme rağmen. Hatta Cw'ye Harrison bile alamaz oldum. Her tur nasıl yaşıyacam diye geçiyor.
    Aklında deste yok ise Tier1 legendları craftlarsın, elbet metaya girer bu kartlar. Benim önerim craftlıyayıp collection'da bekleticeksen yapmak istediğin desteyedeki epicleri craftlarsın daha yararlı olur.
  • Aynen öyle o da çıkmaydı hepten zarar edecektik
  • Arkadaşlar eadric the pure çoktı şimdi. İş yapar mı dustlayayım mı? 1 tane golden epic çıktı mage e 2/3 tane de epic dustlarsam 1300 dustum falan oluyor. Dr boom ceya slyvanas mı yapayım sizce

• CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Bence dustla dr. boomun her oyuncuda bulunması gerekiyor şu anda.

• Bana baya leg çıktı. Dr. Boom, deathwing, hogger, roguenin karşı tarafa aynı büyüyü verdirten 5/8 legi adını unuttum bunun. Bunların dışında maceralardan gelenler var loatheb gibi. Hogger ve şu rogue legi şu sıralar bir işe yaramıyor ama gün gelir devran döner belki ilerde cuk oturduğu bir deste çıkar diye dusta çevirmiyorum. Bunlardan tek dusta çevirdiğim deathwing.

• Acidmaw
    Prophet Velen
    Edwin VanCleef (craft)
    Wilfred Fizzlebang
    Grommash Hellscream
    Varian Wrynn (craft)
    Bloodmage Thalnos
    Lorewalker Cho (golden)
    King Mukla
    Illidan Stormrage
    Sylvanas Windrunner
    The Beast
    Chillmaw (golden)
    Dr. Boom
    Ragnaros the Firelord
    Ysera (golden)
  • The Beast (ilk çıkan legendary kartım) - // "O Şimdi Toz"
    Sylvanas (2. çıkan legendary kartım)
    Foe Reaper 4000
    Dr.Boom (ilk craftladığım kart)
    Illidan Stormrage
    Antonidas (2. craftladığım kart)
    Neptulon
    Flame Leviathan - // "Belki Toz Edebilirim"
    Blingtron 3000 (Arena pack'ten çıkan legendary kartım)
    Prophet Velen
    Alextrasza
    King Mukla - // "Büyük ihtimalle Toz olacak"
    Acidmaw - // Yaklaşık olarak 30 günde biriktirdiğim 15 pack ten çıkan Legendary.-> (Belki İleride Beast deck için Unleash the Hound ile Combo Board Clear Olabilir.) ++400 kadar dust birikti. - //Güncel Dust 4300 - //01.12.2015
    7 mana değilde 5 mana olsaydı Metaya kesin girerdi... Bence Buff gerekiyor hem 4-2 hemde 7 mana. Ya mana cost 5 olmalı "yada" | 2-6 || 3-5 || 1-7 | gibi bir değere sahip olmalı ki kolayca ortadan kaldırılamamalı.
    Hiç değilse 7 mana 4-2 yapıyorsan charge yap ki bir işe yarasın...

+Black ve Naxx Legendaryleri.

Aklımda kaldığınca çıkış sırasına göre yazdım yaklaşık 12-13 aydır oynuyorum bu oyunu.
    Rank'ta en iyi derecem 6. - Arenada en iyi derecem 11. (5-6 aydır fazla oynayamıyorum.)

Toplamda 3800 Dust'um var. (Belirttiğim Legendaryleride Toz edersem toplamda 4600 oluyor.) 4800 sınırına gelince Dustlayacağım. Bu arada Main Karakterim Mage ama En çok Shaman'ı seviyorum... (Malesef şuan golden herom yok.) Biliyorsunuz eskiden hepimiz Shamanizm'e inanırmışız kısacası hepimiz Shamanmışız... Belki oradan kalma bir sempatim olduğundan dolayıdır...
    Misal: Keşke Japonlar gibi özümüzü tamamen kaybetmeseymişiz şimdi Dünyayı yönetiyor olurmuşuz.

İsteyene Battle Tag'imi verebilirim pek arkadaşım yok oyunda 4-5 kişi falan...

Edit: 05.01.2016

Şu indirim döneminde 140 pack açtım çıkanlar:

Nozdormu 2x ikiside toz oldu

Mogor Ogre 2x ikiside toz oldu

Gruul 2x biri toz oldu

Onyxia (Golden)

Ragnaros

Prophet velen (onceden vardı, toz oldu)

Hogger

4x golden epic çıktı. (Legendary ile aynı çıkma olasılığı var, hatta belki daha zor.)

Toplamda 11k dust birikti, 4,5k kadar önceden dustum vardı şunları craftladım: Justicar, Ysera, Mal'ganis, Jaraxxus, Old Shredder, Cenarius, 1x Molten, 1x Mauntain Giant, 2x Ancient of war, 1x Ancient lore. Şu an 3600 dustum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunner89 -- 5 Ocak 2016; 13:18:00 >

• Juvixted kullanıcısına yanıt
    Sadece edwin ve varianı craftladınız diğerleri packten mi çıktı Böyle şans bize de kısmet olur inş
    Hocam açıkcası ben kendimi şanssız sanırdım ama bu bölüme bakmaya başladıktan sonra gerçekten şanslı olduğumu düşünmeye başladım.Fakat kendi arkadaşlarıma oranla yine kendimi şanssız görüyorum, daha bi arkadaşım bugün 5 pakette 3 tane Legendary açtı.Diğer arkadaşlarım da sürekli açıyorlar bi şekilde. Bir de hiç bir Legendary kartı dustlamadım ve iki tane olmadıktan sonra da dustlamayı düşünmüyorum açıkcası ne kadar gereksiz olursa olsun orda durması hoşuma gidiyor.

Bu arada kaç tane pack açtım bilmiyorum ama total level olarak 349 yazıyor şu anda, belki size oranla daha fazla oynayıp paket açtıysam ondan kaynaklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 30 Kasım 2015; 22:16:57 >

• Tirion yapmak için dusta ihtiyacım var. Baron Geddon dust yapılır mı sizce? Hiç kullanmıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.