Şimdi Ara

EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 TamEkranMenü | Flash8/ Qt [STABİL-HIZ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.129
Cevap
3
Favori
44.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenzabrkn

flash 4.07 mi geliodu ne ?? bunun üzerinden iyi reklam yapiyordun.

flashta bi degisiklik goremedim.
    acilista telefonda sacma sapan bir tema var.acilis temasini bile becerememissin.
    sacma sapan acilis resmi ve muzigi koymussun.
    n8 iconlarını becerememissin.
    acilistaki ilk nokia yazisina sacma sapan seyler yazmissin.bari guzel bisyler koysaydin da "wayy guzelmiss" dedirtecegine "bu ne lan ?" dedik.

arkadaslarda buyk ilgi gosterdi.2 resim 4x4, 4x5 ve tam ekran menuyle bu kdr ilgiye "wayy anasini" diyorum :)))

Daha iyisini senden bekleriz,arkadan zorlayan yok,kim indir dediki sana...
    o nokia yazısı yerine,senin adını yazmak istedim ama adını bilmiyorum kusura bakma =)
    ve bu flash player 4.07b'dir...sen plugin destekli ve piyasadaki flv videolarının %90 kadarını açabilen kaç tane flash player gördün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 21 Aralık 2010; 1:46:40 >

• ben bi iddia koyup fw cikarmadim ki ?

arkadas cok iddialiydi o yuzden yazdim ELESTİRİLERİMİ.
    elestiriye acik ya o yuzden :)

hem konudaki mesajlari okursan herkes ayni seyi soyluyor ;)
  • nazik olalım lütfen,becerememişsin demek hiç yakışmamış. Arkadaş yapmakla mecbur değildi sonuçta ?
    eleştirilerede açık gördüğüm kadarıyla fakat daha alttan alıp birbirimizi kırmayalım lütfen.
    beğenmediyseniz silebilirsiniz,zevke tercihe bağlı sonuçta. suçlama yazar gibi ayıp olmuş.yayınlayan arkadaşda konu sahibi olarak biraz daha alttan alabilir.eleştiri sınırlı olmak şartıyla kaldırılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikmühendisi -- 21 Aralık 2010; 1:52:19 >
  • quote:

ben bi iddia koyup fw cikarmadim ki ?

arkadas cok iddialiydi o yuzden yazdim ELESTİRİLERİMİ.
    elestiriye acik ya o yuzden :)

hem konudaki mesajlari okursan herkes ayni seyi soyluyor ;)

Ben ne iddaası koydum hala anlayamadım gitti,maxideki flashplayer müjdesi gibi konuları ben açmadım,ben sadece flashplayerin son sürümünü ekleyeceğim dedim,ve şimdiye kadar hiç kimseye fw hakkında bilgi vermedim,istediğine sorabilirsin bu konuyu...zaman makinasınımı icat edicem dedim,5800 çiğköftemi yoğuracak dedim,ne dediysem dedim...beleş mal baltan tatlıdır,ama sana zehirlisi gelmiş....

eyvallah diyorum.teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 21 Aralık 2010; 1:53:31 >
  • face'te izlesene.com'daki videolarin izlenecigini soyluyordu baska arkadaslar.ama soner o konuya yorum yapip "su sitelerde acilir yada acilmaz" demeden acik kapi birakti.

e yapamadigina gorede beceremedi desek ne degisir ??
  • quote:

face'te izlesene.com'daki videolarin izlenecigini soyluyordu baska arkadaslar.ama soner o konuya yorum yapip "su sitelerde acilir yada acilmaz" demeden acik kapi birakti.

e yapamadigina gorede beceremedi desek ne degisir ??

Beceremedi de,hiç birşey değişmez...Benim demek istediğimi dedin ""su sitelerde acilir yada acilmaz" demeden acik kapi birakti."

Neyse,ben yatıyorum,yazarsan yarın cevaplarım,herkeze iyi geceler...
  • iyi geceler :)))
  • hocam bu müzikler nerden okunuyor?
  • yav arkadaş deli olacam 1 saattir flash atamadım ya. pc görmüyor telefonu neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin288

web te güvenli bağlantı olunca kilitleniyor browserden ovi storeden bişey indirmeye kalkınca mesela
    Ayarlar > Telefon > Telefon Yönetimi > Güvenlik > Sertifika yönetimi > Yetki sertifikaları açılmıyor

bu sorun pandora'dada vardı..
    sertifikalar işleniyor diyor ama sertifikalar görünmüyor ve telefon kitleniyor
    burası neden lazım bir örnek vereyim
    sakarya üniversitesinin wlan'ına girmek için bir sertifika kaydetmek gerekiyor ama burası acılmadığı için
    sertifikayı kaydedemiyorum. Bundan dolayıda wlan'a bağlanamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviay54 -- 21 Aralık 2010; 2:39:36 >
  • hacı yola çıkacaz müzikleri görmüyor telefon bu nasıl iştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet184

hacı yola çıkacaz müzikleri görmüyor telefon bu nasıl iştir

e:sound klasöründen görüyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviay54

quote:

Orijinalden alıntı: akin288

web te güvenli bağlantı olunca kilitleniyor browserden ovi storeden bişey indirmeye kalkınca mesela
    Ayarlar > Telefon > Telefon Yönetimi > Güvenlik > Sertifika yönetimi > Yetki sertifikaları açılmıyor

bu sorun pandora'dada vardı..
    sertifikalar işleniyor diyor ama sertifikalar görünmüyor ve telefon kitleniyor

bunun sebebini biliyorum java yı cfw ye gömünce oluyor
  • quote:

quote:

olmuyor güzel kardeşim olmuyor
  • quote:

quote:

quote:

olmuyor güzel kardeşim olmuyor

E:/sounds/digital 'i dene
  • offff sağol patron valla müziksiz çekilmezdi yol
  • soneday kardeş daha önce kaç kere fw yükledim ama şimdi olmuyor nedense anlamadım gitti yav görmüyor telefonu jaf
  • eline sağlık soneday
    fw indirdim yarın deneyecem
    yanlız sorun yaşayanları görünce ve blogunda yazdığın programların olmadığını gorunce hayal kırıklığına ugramadım diyemeyecegim
    yazılımdaki hataların nedenine gelir
    internet tarayıcılarının donmasının nedeni javanın son surumunun roma gomulu olmasından
    ndrive python vs pips 1.05 ve 1.06 gereksinime sahip programların hata vermesinin sebebi ovi mapsın 3.06 surumun içinde roma entegre edilen pips 1.06 dandır
    ovi store hata vermesi javanın son surumunun romda yuklu olmasından
    rom patcher yok demişşin rom patcher ekli ama menudemi gozukmuyor
    peki biz istediğimiz bi patchi nasıl yukleyip çalıştıracağız ornekt olarak c2z patchi rompatcher patcher.dll romda ekli oldugundan rompatcherda kurulmayacaktır arka planda devamlı çalışan patchler telefonda sorun oluşturmazmı ?
  • rezerved,buraya kadar

bkz:ilk mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 21 Aralık 2010; 3:35:39 >
  • senden beklentiler büyüktü soneday eleştiriler de bu nedenle sert oldu.

sadece 7 saat mi dayanabildin

yok artık lebron james

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfckmk -- 21 Aralık 2010; 3:44:11 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.