Şimdi Ara

EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 TamEkranMenü | Flash8/ Qt [STABİL-HIZ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.130
Cevap
3
Favori
44.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayarlar->Bağlantılar'a girmek için,2-3 yada 3 kez tek seferliğine deneyiniz

revery12'ye güzel yorumu için teşekkürler =)
    quote:

Orijinalden alıntı: revery12

bu zamana kadar yukledıgı men ıyı en stabıl enhızlı en cok sıe yarayan fw soneday e teskler benı de dusunmus bıseyler yazmıs benımle ılgıl ıısmımı kullanmıs fw de ama sunu dıyım bu zamna kadar cok fw yukledım bunun gıbısı yok basta bazı arkadaslar kucuk 2 hata bulup buna yuklenmıs ler oda zaten temalardan duzelıyo ınsanlar uzanamayacagı ete mundar dıyo bazı burnu havadakılere soyluyorum adam gecesını gunduzune katıp bu sı yaptı sırf mılelet eyararlı olmak ıcın daha ne olsun sız kendınız yapında bızde yuklıyelım daha ıyıs cıkna kadar ENIYISI BU bu kadar :D

Lütfen okuyun;

FW'de birkaç hata alan arkadaşlar,lütfen önce hafıza karınızdaki ..E:/data , E:/reseurce , E:/sys , E:/system , E:/private , E:/installas E:/widget(varsa) klasörlerini siliniz..FW'yi atmadan öncede telefon hafızasına mutlaka format atınız...
    Kurulum bittikten sonrada tekrar format atınız,xm tuşu çalışmazsa temayı değiştirip deneyin...Yine çalışmazsa,başka bir tema yükleyip öyle deneyin...

Teşekkürler

EliminSekizi00 v2.0 c6v20 Port CFW by soneday
    Hack - Hız - Stabilazyon - Qt(Linux)
    by soneday (Soner Çakır)

Facebook takip / Blog Takip (Reklam değildir)

Öncelikle;
    c6v20 nedir,bana ne yararı olacak? c6v20 Nokia C6 cep telefonunun 5800'a modlanmış halidir.Birkaç işlemden sonra ortalama fiyatı 1000 lira olan c6'ya sahip olabiliryoruz,tabi c6'nın kendi klavyesi var,tek fark bu klavye oluyor...

EliminSekizi00 nedir? bu ad,kuzenime yaptığım bir şakadan gelmektedir,şakayı anlatmıyım =) ama güzel bir isim

FW Hakkında: Kesinlikle kendi fw'em diye söylemiyorum tamamen ayrı bir yorumumdur,şimdiye kadar pek çok fw denedim bu fwlerin arasında en iyisi timeriderin bi fw'sidi (adını hatırlamıyorum) daha sonra ben çalışmalara başladım ve buraya kadar geldim,şimdi diyorumki bu en hızlı fw bana göre(sakın yanlış anlaşılmasın).Birçok sorunu çözdüm,bug kalmadı,yinede siz bug bulursanız bana bildirmeniz yeterli olacaktır.

Hız hakkında: FW'yi hızlandırmak için bazı şeyleri gözardı ettim,ama siz bu göz ardılarımı hissetmeyeceksiniz.Tamamen sorunsuzdur,hız konusunda sıkıntı yoktur...Stabilazyonda aynı şekilde sorunsuzdur.

İnternet:
    Sorunsuz flash desteği (flash8) ve en son sürüm
    Önbellekleme E ve C'ye ortaklanarak sitelerde kasma sorunu gitertildi
    Java eklenerek site destek politikası arttırıldı.
    Youtube,Google Video,Millyet Tv,VideoF.cn gibi sitelerden sorunsuz video izleyebilirsiniz (telefonun kendi browseri ile)
    WebBrowser'e bedava facebook eklendi (0.facebook.com)
    Birçok site artık telefonu dokunmatik olarak algılıyor (örn: facebook)
    Sertifika sorunu düzeltildi
    Webbrowser kasma sorunu yoktur

Sistem modifiyiyeleri:
    Arkaplanda gereksiz çalışan ovicontancs geberdi (hız artışı)
    Sensör hassasiyeti hissedilebilir bir şekilde arttırıldı.
    Açılışta kamera optimizasyınu en iyiye ayarlandı ve herdefasında telefonun oto kontorolü iptal edildi
    Ram otomatik olarak kendisini sıkıştırarak,sürekli olarak en iyi ram elde ediyor
    Java oyun ve programların çalışması %10 civarınta arttırıldı (Deneyin NFs Shift 3D) (Javaruntime hack)
    Wifi tarama alanı arttırıldı (oto taramayı kapalı tutun,bu işlem extra şarj yemektedir)
    Ana ekranda parmak kaydırarak yok etme fonksiyonu artık saliselik
    5800 Orjinal ses kodekleri eklendi,ses seviyesi biraz arttırıldı,aşırıya kaçmadan.
    Konuşma bitince arama süresi gösteriyor
    Resimler sadece E:/images'den okunuyor
    Telefon kapansa bile daha sonrada indirmenize devam edebilirsiniz
    Arama yerine girip 0'a basık tutarsanız bluetooth açılır
    Ses kayıt kalitesi baya bi arttırıldı ^^
    Sürekli açık kalan,işlem kaydı,rehber gibi uygulamar kapanabiliyor
    Yatay ekran geçişi hızlandırıldı
    SUnlock çalışıyor
    ComPort sorunu ortadan kaldırıldı,Qt desteği ile artık sorunsuz...
    Arama ekranındaki buglar gidertildi

Modlamalar:

QT desteği eklenerek 5800 artık Lunix platformunda! (MeeGo sistemi qt ile çalışır) :)
    Mobilty eklendi ve qt uygulamaları artık sorun çıkartmayacak (örn: Gpsp,Gnuboy Numpty Physics)
    Java Runtime, java oyun ve programlar artık c6v20'de çalışıyor ve çoğu uygulama sorun çıkartmayacak.
    OpenC/c eklendi.
    C++ kütüphanesi eklendi.
    Bütün API'ler eklenerek polarbit benzeri oyunlar sorunsuz çalışyor.
    Menü değiştirilerek Tam Ekran! halini aldı.
    Flash Lite'de .flv dosyalarını/videolarını sorunsuz bir şekilde (flash8) telefonun kenndi flash oynatıcısında izleyebilirsiniz.
    WebBrowser hissedilebilir bir şekilde hızlandı (QWebKit.dll)
    Çoğu yasaklı sitelere girebilme imkanı (hosts)
    Wi-Fi hassasiyeti hissedilebilir bir şekilde arttırıldı (oto taramayı açık bırakırsanız batarya süresi kısalacaktır)
    GPS uyfu bulma hızlandırıldı
    UI eklenerek oyun performans artışı
    OpenGL eklendi (Qt için)
    Bilgisayarınız telefonu usb'de C6 olarak görecek
    Mesaj okuma Türkçe eklendi (Aybin bacımız)
    Dosya yöneticisinden herşeyi arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz ( jar,sis vs.)
    Şarj olurken yeşil ışık yanmıyor.
    CPU değerleri arttırıldı,abartılmayacak bir şekilde (Overclock)
    Kendi düzenlediğim kinetic scroll eklendi (tadına doyamıcaksınız)
    Cache artırıldı

Diğer yamalar:
    Batarya süresi arttırıldı (etkili bir şekilde)
    Varsayılan dil Türkçe ve tek yüklü dil Türkçe'dir
    Kamera kalitesi arttırıldı
    Medya uygulamaları sadece
    İkinci ev ekranı boş
    Video çekim kalitesi arttırıldı
    İşCep uygulaması çalışıyor
    Medya tuşu çalışıyor
    Tuş ışıkları sorunsuz
    Sensörler ve döndürme kontrolü otomatik kapalı geliyor.
    Müzikler E:/Music'den okunur
    Resimler E:/Images'den okunur

Telefon durumu:
    Ram: 57mb
    Tel Hafızası: 80.1 mb

Kaldırılan uygulamalar:
    Drawing
    Adobe Reader
    My Nokia
    Podcasting
    QuickOffice

Uygulamalar:
    Ovi Maps 3.4
    EliminSekizi00 Hakkında uygulaması =)
    BTSwitch
    AutoInstaller
    Dinimiz 1.0 beta
    StartBackup
    SmartRemover
    FileBrowser
    QtStore

Silinen bilişenler:
    Gereksiz kontrol dll'leri.
    Safari html görüntüleme dll'si (telefonda bu özellik olmamasına rağmen,yinede barındırıyordu)
    cpinstaller silindi
    Ve işi yaramaz birkaç dll =)
    ____________________________________________________________________________________________
    GÜNCELLEMELER

Güncelleme v1.1;

Resimler E:/images'den okunuyor
    Müzikler E:/music'den oknuyuor
    N8 fontu ve ikonları eklendi
    Açılış müziği ve resimi değişti.

Güncelleme v2.0;

Yetki sertifika sorunu düzeltildi
    Rompatcher ve tüm yamalar eklendi
    Virutalkey programı kaldırıldı
    Nokianın orjinal programları tamamen gömüldü(ovimüzik,çevrim içi paylaşım ,aktarma vs)
    Qt güncellendi
    Multimedya kodekleri eklendi(avi,flv,mp4,mkv,ogg ..(qt multimedya programlarında çalışacaktır,yakında;)
    StartBackup eklendi,artık fw atmadan önce,telefonun tüm ayarlarını,düzenini tam takır yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz
    QtStore eklendi,,OviStore'ye rakip olacak muhteşem programdır
    WebBrowser kasma sorunu düzeltildi
    N series temaları kaldırıldı,yerine 2 tane tema gömüldü
    FileBrowser eklendi
    E:/Gizli klasöründe özel dosyalarınızı atarsanız hiç bir yerde gözükmez
    OviMaps kasma sorunu gidertildi
    Menü yeniden tasarlandı,kendim düzenledim
    AutoInstaller çoklu yükleme sorunu düzeltildi
    GPS'e wifi eklendi
    OviStore kasma,bozulma,kitlenme sorunu düzeltildi
    UI2 modu eklendi (performans artışı)
    Z'deki dosya sistemi düzeltildi (eliminsekizi klasörü içeriği ayrıştırılarak dağıtıldı :)
    Açılış ekranı ve müziği tamamen kaldırıldı!
    Açılış Nokia resmi (boot) orjinal
    FW'ye ingilizce eklendi ama varsayılan dil herzmaan Türkçe
    Flash liteye yeni plugin eklendi
    Dosya yöneticisinden sis,jar vs gönderilebiliyor
    Aylin ablamız silindi,isteyen tekrar yükleyebilir(çok gereksiz birşey)
    PC'deki bluesoil programı ile kesişme sağlandı,dosya tarnsferlerinde sorun çıkmayacak
    AppTRK com+ sorunu gidertildi...
    İşcep uygulaması çalışıyor,sadece işecep telefonu N97 olarak algılıyor,sorun yok
    Radyo rds sorunu düzeltildi..
    ____________________________________________________________________________________________

FW'deki hatalar ve çözümleri
    XM Tuşu çalışmıyor:

Bazı açıklamalar:

Flash hakkında;
    Bu flash muhabbeti yeterince yolundan çıktı,millet nerdeyse telefonda gta4 oynayabilecezmi diyecek ya..Arkadaşlar,bu 5800 s^1'dir,flash 10 çok zor yapılabilir.Benim eklediğim flashplayer .flv videoları açabiliyor ve plugin desteklidir,ayrıca flash sorunu çıkartan birçok site sorunsuz çalışıyor.Telefonun kendi flash playerin bi üst sürümüdür ve bundan üstünü beklemeyin,en sonuncusu budur.Eğer Flashplayere uygun plugin bulabilirseniz C:/EliminSekizibysoneday'a atmanız yeterlidir,ben 1 tane plugin bulabildim,oda flv videolarını açabilmesi içindir....Bu konuyuda lütfen daha fazla kurcalamayın!!!!!!!

Java hakkında:
    Java bildiğimiz javaruntime'dir.c6v20 normalde java uygulama ve oyunları açmaz,javayı direk yükleseniz bile dahili bilişen hatası alırsınız ama ben bu javayı fwye gömdüğüm için,sorun yoktur,ayrıca web siteleri içinde işe yaramaktadır.

Qt hakkında:

Qt Nokia'nın 2007 yılında çıkarttığı özgür yazılım gelişitiricilere yönelik bir çalışmasıdır.2009 yılında,büyük bir ilke imza atarak Qt'yi telefonlara desteklemesi için bir yama çıkartmıştır ama ne yazıkki fazla tutulmamıştır ama ben bu Qt hakkında pek çok proje başlattım,yakında bu Qt'nin faydalarını göreceksiniz...Qt linux tabanlıdır,qtde yapılan programlar,windows'da ,linuxda,macos'da ve symbian'da çalışmaktadır.

QtStore programı ile ovistoreye ihtiyaç duymayacaksınız;

Menü yeniden düzenlendi (tam ekran,,,resmdeki menü 4x5'dir)

c6v20'de mesajlara girmek bayağı bir sorunluydu normalde,artık sorunsuz ve T9 sözlük eklendi...

StartBackup programı;

Ve birkaç SS;

c6v20 arama ekranı artık sorunsuz,0 hata!

SmartRemover programı;

RomPatcher ve tüm yamalar

Yetki Sertifika sorunu artık yok!

OviStore sorunsuz;

WebBrowser'e yeni kısayollar;

Bazı SSler;

FW kurulum sonrası yapılacak şeyler;

Java 2.2'yi mutlaka kurun yoksa java oyun ve programları çalıştıramazsınız!
    İndirmek için;http://sonedaysymbian.googlecode.com/files/Java2_Beta_2_1_18_by%20soneday.rar

DzMusickey programı lazım olabilir,tuşlar kilitlyken yes no ve kamera tuşuyla müzik çaları kontrol edebiliyorsunuz
    İndirmek için;http://sonedaysymbian.googlecode.com/files/dzmusickey_unsigned%20by%20soneday.sis

Müzik çalar güncelleme 15.2;
    İndirmek için;http://sonedaysymbian.googlecode.com/files/mp%20guncelleme%2015.2%20by%20soneday.rar

Aylin ablamız,mesaj okuyucu;
    İndirmek için;http://sonedaysymbian.googlecode.com/files/aylin_bacımız_by_soneday.rar

Ana ekran;Bi widget ekledim,ama kaldıramadım,siz telefon açılınca onu kaldırırsınız,zaten içerik yükleniyor diyor sürekli,hemen fark edersiniz...

Yazdığım programlar hakkında:

Medya Oynatıcı,Dokun Bana,Müzik Listeleyici ve Radyo istemci programları,bilgisayarımdaki ufak bir sorun nedeniyle askıya alındı.Bu programları ayrı bir konuda paylaşacam.

Teşekkürler;
    GsliKahraman,Estami,NomadCRY,Oğuzhan Sb,Aang67...

İngilizce çeviri için hostboy_ist'ye teşekkürler
    İngilizce EliminSekizi00 paylaşımları: DailyMobile - PNHT

İNDİRMEK İÇİN BUYRUN:

4x5'lik MENÜ = http://hotfile.com/dl/92170406/7cc6bcb/EliminSekizi00v2.0_c6v20_TR_5800v52_by_soneday_4x5.rar.html
    4x4'lik MENÜ = http://hotfile.com/dl/92182990/b389808/EliminSekizi00v2.0_c6v20_TR_5800v52_by_soneday_4x4.rar.html
    4x3'lik MENÜ = http://hotfile.com/dl/92192761/f276a14/EliminSekizi00v2.0_c6v20_TR_5800v52_by_soneday_4x3.rar.html

________________________________________________________________________________________________________________
    İmzamız da hazır sanırım;
    [b][center][image]https://store.donanimhaber.com/39/51/15/395115f6314b389009f1f6231eb3440e.png[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_45360609/mpage_1/key_/tm.htm]EliminSekizi00 v2.0 | 5800v52 <-Port-> c6v20 | Customize FirmWare < Türkçe Sorunsuz[/link][/center][/b]

Görünümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 2 Ocak 2011; 13:44:02 >

• JAF İLE FW KURULUM,RESİMLİ ANLATIM
    Anlatım Lugi@'a aittir.

Videolu anlatım;

Resimli anlatım;
    quote:

Orijinalden alıntı: Lugi@

İndirmemiz Gerekenler :

quote:

1-Nokia Ovi Suite İndir!
    2-Jaf Ve Emülatör İndir!
    3-V51 için C0r ve uda.fpsx Dosyaları İndir!
    4-V52 için C0r ve uda.fpsx Dosyaları İndir!
    5-Forumdan seçip beğendiğin Cfw indir(Dikkat!V51 yüklüceksin V51 olan CFW yüleyin V52 yüklücekseniz V52 olan cfw yükleyin.İndirmek istediğiniz CFW'de sürümü yazar!!!

quote:

Öncelikle Bilgisayarınıza(Yoksa) Nokia Ovi Suite indirin.(Yukarıdaki 1.link) Ardından Jaf Setup Kuruyoruz.

quote:

Jaf Kurulumu Resimli Anlatım

quote:

ÖNEMLİ!!!
    Jaf'ı kurduktan sonra açmayın.Önce Telefonunuzun Hafıza Kartına Format Atın sonra PC Suite modunda PC'ye bağlayın ve driver'ların yüklemesini bekleyin.Donanım yüklendi derse telefonunuzu kapatın, yüklenmedi derse PC'yi yeniden başlatıp tekrar deneyin.Başarıyla Driver'lar yüklenince JAF FULL PKEY EMULATOR BY STBSL GSmMAster - version 12 isimli dosyayı açıyoruz.(2.linkte indirdiğimiz mavi jaf emülatör)(Flash atmak için son işlemleri yapıcaz şimdi) aşağıdaki resimli anlatımdaki ayarları yapıyoruz :

quote:

Telefonumuzun hafıza kartına format atıp, bilgisayara PC Suite modunda bağlayıp, kapattıktan sonra JAF FULL PKEY EMULATOR BY STBSL GSmMAster - version 12 dosyasını açıyoruz.
    Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi : STEP 1'de RANDOM PKEY RASKAL SN seçiyoruz.STEP 2 aynı kalıyor.GO diyoruz.

Aşağıdaki resimdeki gibi : Önce BB5 seçiyoruz.Telefon Modunu OFFline yapıyoruz.CRT 308 Tikini kaldırıyoruz.Sırasıyla Dead USB > Manual Flash > Factory Set tik koyuyoruz.

Sonra aşağıdaki resimdeki gibi : MCU tıklayıp V51&V52(hangisini indirdiyseniz) C0r dosyasını seçiyoruz.

Sonra aşağıdaki resimdeki gibi : PPM tıklayıp CFW dosyamızı seçiyoruz.

Sonra aşağıdaki resimdeki gibi : Ape Variant tıklayarak indirdiğimiz V51&V52(hangisini indirdiyseniz) .uda.fpsx dosyasını seçiyoruz

Son durum aşağıdaki gibi ise : Flash'a basıp çıkan uyarıya evet dedikten hemen sonra Güç düğmesine basıp çekiyoruz.Done derse başarılı geçmişdir...İlk Flashlamanız hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 20 Aralık 2010; 22:20:01 >
  • FW Hakkında yapılan bazı yorumlar.

quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

Abow kurdum şuan harbiden uçuyor alet dur bakam

quote:

Orijinalden alıntı: estami

Hız,özellikler,görsellik ve kullanım tek kelime ile muhteşem olmuş arkadaşlar 4*4 menüyü yükledim.....

Şimdiye kadarki yüklediklerimin en iyisi Ellerine sağlık tam beklediğim gibi Soneday üstadım...

Açılış müziği çok otantik...

Dinimiz eklentiside çok güzel olmuş..

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Hayırlı olsun.İlk deneme başarılı.Test ettim onayladım bir süre bu CFW'yi kullanacağım

quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan-SB

Uzun uzun bişeyler yazmıştım ama uzatmaya gerek yok.
    Hız harika
    Bi tek fontu beğenmedim. Onu ben değiştiririm.
    Ama tuş ışıklarına Lightctrl bile etki etmiyor. Buna çözüm bulunursa sevinirim.

quote:

Orijinalden alıntı: GsliKahraman

quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

Abow kurdum şuan harbiden uçuyor alet dur bakam

Sıkı tut :)
    Kaçıp gitmesin.
    Ee soneday yaptı bırakta farkı olsun...

quote:

Orijinalden alıntı: tenten16

Soneday Çok Süper Bir Çalışma. Öncelikle Hazırladğın İçin Çok teşekkürler...

cihazın +'ları Çok fazla say say bitmez :)

quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

Gerçekten süper olmuş Soneday sağolsun.Uçuyor telefon öyle hızlı ki .Çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 21 Aralık 2010; 1:25:44 >
  • Sıkca sorulan sorular ve çözümleri;

XpressMusicBar Tuşu çalışmıyor
    ;
    Farklı bir tema yükleyip deneyin,sorun kalmayacaktır..

Ayarlar->Bağlantılar'a giremiyorum; Farklı bir tema yükleyin,ekranın üstünden kısayoldan girin..

Yetki Sertifikası sorunu yaşıyorum:

FW'yi yeniden kurun,kurduktan sonra format atın

Videolarım açılmıyor;

RealPlayer'den izleyin,ana menüde yer almaktadır...

Telefonum ısınıyor;

3G kullanırsanız,bu genel bir sorundur...Eğer aşırı bir şekilde ısınıyorsa,kurulumda hata yapmışsınızdır (kurulumdan önce hafıza kartındaki sistem dosyalarını silmemek gibi.)

devam edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 28 Aralık 2010; 20:15:38 >
  • Burası benimdir duruma göre düzenlenecektir Saygılarımla.
    [Soneday'dan izinli...]

Ellerine sağlık Soner Kardeşim merakla bekliyoruz.
    Çok güzel olmuş Bu arada çıkış'ı ayarladın mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTrmn -- 20 Aralık 2010; 20:50:17 >
  • burada benim :))

3 ve 4 ncü mesajda ne var cok merak ediyorum hala hazırlanıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbjk -- 20 Aralık 2010; 22:06:36 >
  • soneday

4x5 büyük ikonmu küçük ikonmu 4x4 büyük ikonlu daha güzel duruyorda
  • Karrışma bende
  • Radyonun iptal nededi Nokia'nın orjinal Rds yi düzeltmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTrmn -- 20 Aralık 2010; 20:51:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GsliKahraman

Burasıda benim olsunda ne olur ne olmaz savaş olur olay olur ..

Hahah köşe kapmaca oynuyoruz

Daha CFW'nin konusu bile hazırlanmadı ilk sayfayı dolduracaz
  • Mesajım bulunsun.Hayırlı olsun.
  • Oooo linkler gelmeye başladı.
    Saldırıın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTrmn -- 20 Aralık 2010; 20:51:55 >
  • 4x5'lik menü modlusunu indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 20 Aralık 2010; 20:51:53 >
  • Birşey sorucam hiç C6 denemediğim için soruyorum CFW de efekt var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

4x5'lik menü modlusunu indirebilirsiniz.

4X3 birazdan mı gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambit2

Birşey sorucam hiç C6 denemediğim için soruyorum CFW de efekt var mı acaba ?

Evet efekt var,kaykanlı,kaymalı
    Araçlar->Temalar->(seçenekler->Tema efektleri açık
  • İlk yorum için hazırlıyodum kendimi
    Görüşeceğiz yarım saat sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

quote:

Orijinalden alıntı: Gambit2

Birşey sorucam hiç C6 denemediğim için soruyorum CFW de efekt var mı acaba ?

Evet efekt var,kaykanlı,kaymalı
    Araçlar->Temalar->(seçenekler->Tema efektleri açık

Kaykanlı kaymalı??

Oğuzhan neyi görüşeceksiniz hayırdır??
    Hımm cfwyi yükleyeceksin
  • soneday bu varmı
    sitende paylastıgın gibi

(Tamamlanmadı) Medya Oynatıcı: Kendisi bir linux uygulaması olan süper bir video oynatıcısıdır,symbian'a port işlemi tamamlanmak üzeredir.
  • burada bana kaldı ozaman..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.