Şimdi Ara

EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 TamEkranMenü | Flash8/ Qt [STABİL-HIZ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.130
Cevap
3
Favori
44.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: +1905

Buray a girmeye saat 23;30 dan beri uğraşıyorum ve size tek şey söyliyim
    bu c6 yı kimse kesinlikle kullanmasın bi kere internetten video izlemeyi bırakın internette gezemiyorsunuz şu anda kendi web tarayıcısndan giriyorum opera login ekranında atıyor
    radyo açıyorum rdstart ramblow zçıyorum restart ota blka restart sinirden deli oldum v52 painkiller döndüm diye kafamı taşlara vuruyorım şı an en iyisi kendi telefonunuzun sürümünü kıllanmak
    ha bu arada telefon kpanmadan önce 12 mb free memory vardı ve sadece opera açıktı
    olmamış kardeşim bu
    çok grreksiz uygulama var ayrıca eliminsekizi diye bişey var açıysun kapatamıyosundiniiz var açıyon kapatanıyon sinirden varya ellerim titriyo tam denk getiremiyorum h
    ayrıca taradığınız yer görünmüyor bi dünya yazdığım şey silindi şindi yatıyorum yoksa cinet geçirecem o derece lanet ettim bu telefonun yazlımını bloktan yapanşara

Kimseyi zorladığımız yok,ben ve kuzenim dahil toplam 4 kişi bu halde tam 1 hafta kullandık,hiç bir sorun yaşamadık....Nedense bizde olmuyor öyle şeyler,ne hikmetse...

• quote:

bu c6 yı kimse kesinlikle kullanmasın bi kere internetten video izlemeyi bırakın internette gezemiyorsunuz şu anda kendi web tarayıcısndan giriyorum opera login ekranında atıyor
    radyo açıyorum rdstart ramblow zçıyorum restart ota blka restart sinirden deli oldum v52 painkiller döndüm diye kafamı taşlara vuruyorım şı an en iyisi kendi telefonunuzun sürümünü kıllanmak
    ha bu arada telefon kpanmadan önce 12 mb free memory vardı ve sadece opera açıktı
    olmamış kardeşim bu
    çok grreksiz uygulama var ayrıca eliminsekizi diye bişey var açıysun kapatamıyosundiniiz var açıyon kapatanıyon sinirden varya ellerim titriyo tam denk getiremiyorum h
    ayrıca taradığınız yer görünmüyor bi dünya yazdığım şey silindi şindi yatıyorum yoksa cinet geçirecem o derece lanet ettim bu telefonun yazlımını bloktan yapanşara

Bu kadar iftira atmadan önce telefonuna hard format atmayı dene buradaki birçok kişi yükledi bunu ben dahil. Ve bahsettiğin hataların hiçbiri yok!!!

• quote:

olmamış kardeşim bu

Kıskananlar çatlasın.Süper olmuş yazılım.Saçma sapan şeyler bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: soneday

quote:

Orijinalden alıntı: byakman

Soneday maalesef bazı arkadaşlar gibi bende de xm tuşu çalışmadı geri kalan herşeyiyle mükemmel olmuş eline sağlık.
    xm müzik tuşunun çalışması için ne gibi bir işlem yapabilirim ?

Telefona hard format atmayı dene,başka bir sitede çalışıyor diyenler var...Bende hiç sorun çıkartmadı şahsen,yada fwyi kurarken hafıza kartını çıkart...

Bu arada,3 saatte 168 indirme sayısı elde edildi...158 mesaj 2011 okunma sayısı,hepinize teşekkürler.

Telefona hardformat attım tabi ki o kadarını biliyorum :)
    Şimdilik bu şekilde kullanıp yarın hafıza kartını çıkararak kurulum denerim. Ayrıca yazdıklarımda sana eksi eleştiri yapacak birşey belirtmiyorum sadece karşılaştığım sorunu belirttim o kadar. Yanlış anlama beni. Mesajımda da herşeyiyle mükemmel olmuş diyerek teşekkürlerimi belirtmiştim.

• Abow kurdum şuan harbiden uçuyor alet dur bakam
  • arkadaşlar rompatcher nerde ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

Abow kurdum şuan harbiden uçuyor alet dur bakam

Sıkı tut :)
    Kaçıp gitmesin.
    Ee soneday yaptı bırakta farkı olsun...
  • Henüz denemedim ama şimdiden eline sağlık. Gerçi pek deneme fırsatım yok ama ben dosyaları indireyim hafta sonu denerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

arkadaşlar rompatcher nerde ben bulamadım

Evet nerde .. bende bulamıyorum..
  • Mediabar çalışmıyor. (Eski bir hile ile çalışır hale getirebildim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun_tr -- 21 Aralık 2010; 0:33:12 >
  • yarın hafıza kartına format atıp yükleyeceğim birde hard format atıcağım başlamadan xm tuşu calışmıyor şimdilik. teşkkürler. güzel olmus :)
  • Hafıza kartınıza format atın yüklemeden önce 2.si eğer oda olmadı hard format deneyin media bar çalışıyor sorun yok bende
  • Gönül işinde sitem ve suçlama yapan başka bir millet var mıdır acaba ?

Yahu adam bir şey yapmış paylaşmış.Hedef tahtası yapmak ne demek ? İsteyen yükler isteyen yüklemez.Çok biliyorsanız kendiniz yaparsınız bir CFW kullanırsınız neden buralarda sürünüyorsunuz ki !

Bu adama maaş vermiyoruz.Yıkıcı değil yapıcı olun biraz.Sorunlarımızı beraber çözüp beraber keyfini sürelim...
  • Hocam elinize sağlık :) blogunuzda yazmıştım yılbaşına kadar inşallah çıkar diye beklediğimden de erken geldi :) Bahsettiğiniz müzik uygulaması tam istediğim özellikleri taşıyor :) Emeğiniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astirek

Gönül işinde sitem ve suçlama yapan başka bir millet var mıdır acaba ?

Yahu adam bir şey yapmış paylaşmış.Hedef tahtası yapmak ne demek ? İsteyen yükler isteyen yüklemez.Çok biliyorsanız kendiniz yaparsınız bir CFW kullanırsınız neden buralarda sürünüyorsunuz ki !

Bu adama maaş vermiyoruz.Yıkıcı değil yapıcı olun biraz.Sorunlarımızı beraber çözüp beraber keyfini sürelim...

Allah (c.c.) razı olsun,keşke herkez böyle düşünse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

arkadaşlar rompatcher nerde ben bulamadım

Evet nerde .. bende bulamıyorum..

Rompatcher'i kurcalayıp bi dünya sorun çıkartan sorunları engellemek için kaldırdım,onun yerine gerekli olan yamalar arkaplanda çalışmaktadır..
  • Diyecek bişey bulamıyorum:) Yorumları okudukça sabırsızlanmaya başladım . İndiği gibi atcam fakat aklıma bişey takıldı . Opera veya kendi browseri ile gezerken videoları direk izleyebilme imkanı varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasangul

cfw gerçekten güzel... hazırlayan - katkısı olanlara teşekkürler.

emek soneday'in sonuçta. eğer onun için sakıncası yoksa standart font ve n8 ikonlu (+reklam çok diyenler için açılışta nokia 3d duvar kağıdı olacak şekilde şekilde upload edebilirim.

Hayır kardeş,ne yazıkki..eğer yoğunluk olursa ben yaparım,ilgin için teşekkürler.
  • Sorunu olan varsa çözelim haritaları müzik ve rehberimi atıyorum şuan bakalım şarjı yarına kadar doldurup denicem harika görünüyor programlarımıda yükleyince tadından yenmez.

@soneday tekrar teşekkürler eline sağlık...

Uyumam gerekiyor sabah 6da kalkıcam iş var herkese iyi geceler iyi keyifler sömürün fwyi
  • java hiç birşey kurulmuyor, hata veriyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.