Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar daha önce smok alien aldım fakat bir türlü beceremedim sürekli boğaz yakıyordu likitler. sonrasında cihaz kırıldı. sigarayıda bırakamadım. bana şuan hangi cihazı ve likiti önerirsiniz? smok alien gibi buharı yoğun olmalı. kaliteli bir cihaz istiyorum. birde nereden almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu delirecem yardımcı olun lütfen. Kurtulmak istiyorum şu sigara iletinden.

İyibuhar sitesinden bugün vaporasso swag, pil ve likit siparişi verdim fakat ödeme yapmayacağım galiba. Yorumlar hep kötü çünkü. İçinden hıyar bile çıkabilir diyorlar.

İnternette geziyorum hiç adam gibi guvenilir site ismi veren yok. Herkes nasıl dolandırıldığını anlatmış. Esigaram.us sitesine yeni üye oldum ama hiçbir yere giremiyorum. Bu forumda ne yapılır bilmiyorum.

Antalya'nın küçük bir ilçesinde yaşıyorum. Bizzat gidip alacağım bir yer de yok burada.

Allah aşkına adam gibi bir site söyleyin de güvenle alışveriş yapabileyim. Şu sigara illetinden, pis kokusundan kurtulmak istiyorum.😫😫😫😫

• Merhabalar hocam. Web sitelerinden alışveriş yapmayım fiyatları 2 kattan fazla pahalı. Facebook gruplarından referanslı kişilerden çok daha uyguna alabilirsinizki Türkiye'de bu işin döndüğü en büyük yerlerden biride antalyadır :)

Eğer bulamaz veya karar veremezseniz pm ile ulaşın yardımcı olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • firatakdag kullanıcısına yanıt
    Başkan bende sigarayı bırakmak için en azından bir süre elektronik sigaraya başlamak istiyorum. Fakat hiç bir fikrim yok esigara ile ilgili. Neler almalıyım hangi marka almalıyım hatta mümkünse link vereblirmisin ? İyi bir şey istiyorum ücret olarak çok sorun değil. Nereden almalıyım vs vs.. özel mesaj olarak atabilirsin. Günde 1 paket parliament içiyorum normalde bu arada.
  • Bugün smok mag 225w (2 pil dahil) 350 TL

Şarj cihazı 100 TL

3 adet brand no35 +1 adet sigma nbase likit 125 TL

Smok v12 prince rba 110 tl

tell+ pamuk 50 TL

Toplamda 735 TL harcayarak girdim bu maceraya. Bir sıkıntı olmazsa artık sadece likit masrafım olur.

Bu kadar para harcadiktan sonra herhalde bırakırım bu sigarayı. 🤣

Firatakdag hocam sağolsun yol gösterdi. Yoksa 1000 TL nin altında olmazdı masrafım.

• Hayırlı uğurlı olsun umarım sigara illetinden kurtulursunuz. Bol buharlar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

arkadaşlar daha önce smok alien aldım fakat bir türlü beceremedim sürekli boğaz yakıyordu likitler. sonrasında cihaz kırıldı. sigarayıda bırakamadım. bana şuan hangi cihazı ve likiti önerirsiniz? smok alien gibi buharı yoğun olmalı. kaliteli bir cihaz istiyorum. birde nereden almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum
    Bu duman veren nargile tarzı cihazlarla bırakılmaz dahası çok zor olur. Pod mod bakın 50 mg nikotinli kaliteli bir. likitte alırsanız 1 htaftada bırakılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakiki Osmanlı Torunu

Bugün smok mag 225w (2 pil dahil) 350 TL

Şarj cihazı 100 TL

3 adet brand no35 +1 adet sigma nbase likit 125 TL

Smok v12 prince rba 110 tl

tell+ pamuk 50 TL

Toplamda 735 TL harcayarak girdim bu maceraya. Bir sıkıntı olmazsa artık sadece likit masrafım olur.

Bu kadar para harcadiktan sonra herhalde bırakırım bu sigarayı. 🤣

Firatakdag hocam sağolsun yol gösterdi. Yoksa 1000 TL nin altında olmazdı masrafım.
    Hocam ben de aynı markadan almayı düşünüyordum da hangi siteden aldınız ben de sizin ürünlerle birebir alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kankam6776 -- 24 Kasım 2018; 16:7:34 >
  • kankam6776 K kullanıcısına yanıt
    Hocam Facebook ta gruplar var. Gerçekten güzel fiyat verenler gördüm. Ben biraz acele ettim. Acele etmesen daha güzel fiyatta makineler de vardı.

Size tavsiyem uygun bir gövde ile RTA,rba falan denilen bobini kendiniz sardiginiz atomizerler var.

Telini pamugunu al masrafsız kullan. Muji pamuk ve kanthal A1 tel gibi. inan çok kolay. Yoksa hazır bobinlere güç yetmez. Atomizer deyince korkma bildiğin buharlaştırıcı.

Likit olayı da başlangıçta hazır alır sonra nbase ve aroma alıp kendin hazırlarsin. Ya da sek içersin orası sana kalmış.

Ayda en kalitelisinden 200ml ev yapımı sıvı tuketsen ki çok zor o kadar tüketmen, teli, pamuğu dahil toplam aylık masrafın 70 TL yi geçmez.

• arkadaşlar kayfun v4 clon arıyorum( sxk clonu öncelik) kozmetik açıdan temiz fiyatı uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Bu duman veren nargile tarzı cihazlarla bırakılmaz dahası çok zor olur. Pod mod bakın 50 mg nikotinli kaliteli bir. likitte alırsanız 1 htaftada bırakılır.

Alıntıları Göster
    36 mg ve üzeri likitleri bırak içmeyi cilde direk temas etmek bile öldürücü derecede tehlikeli, akıl vereceksiniz bildiğiniz konularda akıl verin.

• quote:

Hocam Facebook ta gruplar var. Gerçekten güzel fiyat verenler gördüm. Ben biraz acele ettim. Acele etmesen daha güzel fiyatta makineler de vardı.

Size tavsiyem uygun bir gövde ile RTA,rba falan denilen bobini kendiniz sardiginiz atomizerler var.

Telini pamugunu al masrafsız kullan. Muji pamuk ve kanthal A1 tel gibi. inan çok kolay. Yoksa hazır bobinlere güç yetmez. Atomizer deyince korkma bildiğin buharlaştırıcı.

Likit olayı da başlangıçta hazır alır sonra nbase ve aroma alıp kendin hazırlarsin. Ya da sek içersin orası sana kalmış.

Ayda en kalitelisinden 200ml ev yapımı sıvı tuketsen ki çok zor o kadar tüketmen, teli, pamuğu dahil toplam aylık masrafın 70 TL yi geçmez.
    hiç bilmeyen adama tel sarma tavsiyesi biraz tezat değil mi ? birde hazır coil kullansa maliyeti ne olacak adama, en baba içimde ayda 3 hadi 4 tane coil kullansa tanesi 10-15 liradan 40-60 lira yapar. muji pamuğu teli ucuz şeyler mi peki ?

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın almak istediği smok mag in bobinleri 3 tanesi yüz lira. Diger kaliteli modların hepsinin bobinleri de pahali. Bu bobinleri de şanslıysan en fazla iki hafta kullanırsın.

Muji pamuk 10 lira

Hazır sarılmış claptonların 10 tanesi 20 25 lira

Muji pamuğu zaten çift bobinle bile 20 kere sarım yaparsın. En az 2, 3 ay gider

Bobinlerin de her birini soğuk su ile şoklayarak en az 1 ay kullanırsın. Onlar da toplamda bir yıl gider.

Hesap ortada.

• quote:

Arkadaşın almak istediği smok mag in bobinleri 3 tanesi yüz lira. Diger kaliteli modların hepsinin bobinleri de pahali. Bu bobinleri de şanslıysan en fazla iki hafta kullanırsın.

Muji pamuk 10 lira

Hazır sarılmış claptonların 10 tanesi 20 25 lira

Muji pamuğu zaten çift bobinle bile 20 kere sarım yaparsın. En az 2, 3 ay gider

Bobinlerin de her birini soğuk su ile şoklayarak en az 1 ay kullanırsın. Onlar da toplamda bir yıl gider.

Hesap ortada.
    20 sarım nasıl 3 ay gidiyor, teli nasıl şokluyorsun, ne anlatıyorsun hemşehrim sen ?

buraları okuyan arkadaşlar, buralarda yazan şeylere itibar etmeyin yoksa hem sağlığınızdan hemde paranızdan olursunuz, elektronik sigara şakaya kulaktan dolma bilgiye göre kullanılacak şeyler değildir.

esigaram.us adresine kayıt olun orada istediğiniz bilgilerde almak istediğiniz ürünlerde mevcut. forumdaki yönlendirmelere göre likit ve ürün alımı yapmayın, Facebook gruplarından uzak durun.

bunları 2 seneye yakın esigara kullanmış ve bırakmış bir forumdaşınız olarak söylüyorum. arada sırada konuda yazılanları okudukça cidden üzülüyorum çünkü bu kadar riskli bir konuda bu kadar yalan/yanlış bilgiler yüzünden birilerinin canının yanacağı düşüncesi cidden üzücü.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

20 sarım nasıl 3 ay gidiyor, teli nasıl şokluyorsun, ne anlatıyorsun hemşehrim sen ?

buraları okuyan arkadaşlar, buralarda yazan şeylere itibar etmeyin yoksa hem sağlığınızdan hemde paranızdan olursunuz, elektronik sigara şakaya kulaktan dolma bilgiye göre kullanılacak şeyler değildir.

esigaram.us adresine kayıt olun orada istediğiniz bilgilerde almak istediğiniz ürünlerde mevcut. forumdaki yönlendirmelere göre likit ve ürün alımı yapmayın, Facebook gruplarından uzak durun.

bunları 2 seneye yakın esigara kullanmış ve bırakmış bir forumdaşınız olarak söylüyorum. arada sırada konuda yazılanları okudukça cidden üzülüyorum çünkü bu kadar riskli bir konuda bu kadar yalan/yanlış bilgiler yüzünden birilerinin canının yanacağı düşüncesi cidden üzücü.

Alıntıları Göster
    https://m.youtube.com/watch?v=LC5BK8evVNw

https://m.youtube.com/watch?v=3u2CEPkb3zc

https://m.youtube.com/watch?v=TAGukab4PYA&t=630s

https://m.youtube.com/watch?v=kLv2IMLicLA&t=121s

Kardeş kendini haklı çıkarmak için sağa sola saldırma. Bilmediğin konuda sen yorum yapıyorsun.

Buralarda nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Nickel ve titanyum teller için tavsiye edilmiyor bu olay, fakat kanthal tellerde sorun yok.

Ohm değeri sabit kaldığı sürece sıkıntı olmuyor. Bu süreç de en az 6,7 ay deniyor. O zaman artık metal yoruluyor ve direnci artıyor. Aslında bu dry burn yapmakla aynı şey. Hatta ondan daha sağlıklı.

Yabancı forumlarda okuduğum en iyi ve etkili temizleme yöntemi bu.

Her şeyi sen biliyormuşsun gibi davranma kardeş biraz saygılı ol.

Herkes buraya bir şeyler öğrenmeye geliyor.

Bir fikir duyduğun zaman kendi araştırmanı yap. Ona göre ister yap ister yapma. Her duyduğunu yapacaksan o senin sorunun zaten. Bu işin tehlikesi var yok değil. Kısa devre yapabilirsin. Ama onu da açıklamış adamlar videoda.

Sonuçta bu mecbur değildir. Sadece bir fikir.

Arkadaş isterse 30 metre kanthal tel alır. 20 liraya bir yıl boyunca kendi sarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakiki Osmanlı Torunu -- 26 Kasım 2018; 0:11:33 >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    hocam , pod mod nedir, hangi tip likit kullanır, bunları bir araştırın önce. salt denilen (b ve s tipleri var) likitler sizin bildiğiniz normal likitten farklı olarak değişik türde nik. kullanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, revenger da GT2 coil performansı hakkında bilgi verebilecek olan var mı. gt6 gt 4 kullandım ancak gt 2 nasıldır.
  • bir de son zamanlarda revenger a coil alan arkadaşlar, kaçlı olarak ve ne kadar fiyata aldınız ? onu da yanıtlarsanız sevinirim.
  • Merhaba
    İstick pico 75w + melo 3 mini set alarak esigaraya başladım. Kendim tel sarıp pamuklama yapmak istiyorum. Pico ya uygun sarımı kolay atomizer tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

bir de son zamanlarda revenger a coil alan arkadaşlar, kaçlı olarak ve ne kadar fiyata aldınız ? onu da yanıtlarsanız sevinirim.
    Zaten 3lü satılıyor dün bakmıştım maşallah 95-100 TL olmuş fiyatlar.. Kesinlikle değmez. Kendiniz sarın 2 tl ye gelir..

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.