Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.673
Cevap
230
Favori
508.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gorsellerde bulunan Polonya’dan gecen sene 600 Ziloti’ye arkadasimin aldigi VOOPOO TOO KITI elektronik sigarayi arkadasimin birakmasi sebebiyle ekstradan iki adet pili, sarj aletini tam bir takim olarak alip kullanmaya baslayacaginiz sekilde 500-TL’ye satilacaktir, urun sorunsuzdur.

Istanbul icinde isteyen 2-3 saat deneyip karar verdikten sonra icine sinerse alir sinmezse satin almayabilir, saglicakla kalin dostlar.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinanx kullanıcısına yanıt
    0.21 ohm, 180 wat... Allah sabır versin hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Güvenilir likit satımı yapan alışveriş siteleri var mı ? Piyasa o kadar karışık ki güvenilir siteler arada kaynıyor. (Esigara.us forumu hariç)
    https://www.buharcim.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Çok farklı şeylerden bahsediyoruz o yüzden yazınız benim yazımı okuyan arkadaşları ilgilendirmiyor. Kimse evinde Dinner Lady veya One Hit Wonder yapamaz. Orjinal ürün satan güvenilir site tavsiyesi istediğimi yazdım. Para sorunu da yok. NBase içine aroma karıştırmayı sormadım.

hocam ben orjinal likit icin tavsiye istediginizi farketmedim. kusura bakmayin guvenilir yerli uretici soruyorsunuz sandim.

ben canim cektiginde forum ve facebooktaki tedarikcilerden aliyorum. siteler genelde guvenilir olsa bile kar marjini fazla koyuyorlar diye dusunuyorum. eskiden efkar satiyordu fakat suan durum ne bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Efkar ile aynı ürünler satılıyor hocam cihazlar evet biraz pahalı ama tütünlü likit sevenlerin bakması gerek yer CGK'S isimli likitler gerçekten menmun kaldım site :https://www.buharcim.com/
  • Cgks likitler nasil efkarin yerini tutuyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.vaporesso revenger x almayı düşünüyorum. Güvenilir, hızlı kargo yapan bir site var mıdır? Varsa cevapları bekliyorum teşekkürler şimdiden.
  • Arkadaşlar merhaba, sıfır Vaporesso Tarot Pro Kit almak istiyorum. Ankara'da alabileceğim veya bildiğiniz güvenilir site varmı?
  • Hocam iyi günler elektronik sigaraya baslamayi düşünüyorum. Ama konuya baya acemiyim.
    -öğrenci icin nasil bir elektronik sigara uygundur?
    -aliexpressten e sigara alabilir miyim?
    -alamiyorsam tr de guvenilir neresi vardir?
    -nikotinsiz likit nereden elde edebilirim?
    Sorularima cevap verirseniz cok mutlu olurum. Teşekkürler.

• Merhabalar ben de vapor storm puma 200w almayı düşünüyorum arkadaşımda var çok hoşuma gitti.Bir yere fiyat sordum mod atomizer vs her şey dahil 500 dedi.Arkadaşım geçen sene 320 ye almıştı hepsini aynı yerden.Ali expressten sipariş verebilir miyim.Cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2F1E2312B

Hocam iyi günler elektronik sigaraya baslamayi düşünüyorum. Ama konuya baya acemiyim.
    -öğrenci icin nasil bir elektronik sigara uygundur?
    -aliexpressten e sigara alabilir miyim?
    -alamiyorsam tr de guvenilir neresi vardir?
    -nikotinsiz likit nereden elde edebilirim?
    Sorularima cevap verirseniz cok mutlu olurum. Teşekkürler.
    - Zaten sigara kullanıyorsan ve oldukça fazla içiyorsan (1 pakete yakın veya daha fazla) pod sistem alıp nikotin tuzuyla kullanmanı öneririm, çünkü aynı hissi vermez. Bu sigara içimi olanlara MTL (mouth to lung) deniyor, dirençleri 1.0 Ohm'un üstünde oluyor. Bir de daha çok duman çıkartan, daha keyif için içilen ama çok sigara gibi hissettirmeyen versiyonları var, bunlara DL (direct lung) deniliyor, sub-ohm deniliyor bunlara, o da bobin direnci 1.0'ın altında demek oluyor, 0.4 gibi. Ne alırsan al Türkiye'de yedek parçasına ulaşmanın kolay olmasına dikkat etmelisin.

- Aliexpress'ten e-sigara alınıyor, fakat hem uzun sürüyor hem de gümrükten geçmeyebiliyor. Eğer geçmezse ve eline ulaşmazsa aliexpress'te dispute açıp paranı geri iade alabiliyorsun, kayıp olmuyor yani. Ben yeni bir tane sipariş verdim, 1 aydan fazla oldu. 10 günde Çin'den Türkiye'ye getirdiler, 3 haftadan uzun süredir İstanbul'da bekliyor.

- Bu konu çok karışık ne yazık ki. Türkiye'de henüz vergilendirilmediği için çok fazla kazıkçısı, sahtecisi vs var. Alacağın siteyi mutlaka önce güvenilir mi diye google'la, şikayetvar ve ekşi yorumlarına bak. Mesela elektroniksigara.net adlı site çok ucuz gelmişti bana, bir araştırayım dedim, herkesi kazıklamışlar, parayı alıp kargo gönderiyorlarmış ama kargodan alakasız şeyler çıkıyormuş sonra da iletişimi kesiyorlarmış. Buharistan da bir kere kapanıp açıldıktan sonra kazıklama işine girmiş sanırım. e-sigara.eu adresinden bilgi alabilir, oraya kaydolup güvenilir satıcıların ilanlarına bakabilirsin.

- Likit satılan yerlerde seçenekler olur, 0-3-6-9 arası seçtirtir genelde mg'ını. 0 olan bulursan ondan alabilirsin.

Bu arada son maddeyi cevaplarken fark ettim, nikotinsiz istiyorsan kesin yukarıda dediğim pod önerisini tamamen es geçebilirsin, direk DL yani sub-ohm cihaz al keyif için.
  • Söz konusu yüksek watt lar olunca, Asmodus,Yihi, Dna, Ant, Gene çipsetli olanlara bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa goksel -- 5 Kasım 2018; 0:56:17 >
  • Server Bedi01 S kullanıcısına yanıt
    Ben pico yu 140 a aldım 7 ay evvel. O dönemler Türkiye de 250 tl idi atosuz hali. Ben ato dahil aldım.

• Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de öyle biliyordum ama o şehir efsanesiymiş, sigara eu da açıkladılar onu bilimsel manada. Linkini bulursam atarım.

• Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle teşekkür ederim.
    Sadece keyif için kullanacağım o yüzden nikotinsiz likit almam gerekiyor ama ülkede yaygın olmadığı için herkes dolandırıcı nikotinsiz likiti nerden temin edebilirim.
    Birde smok vape pen almayi düşünüyorum aliexpressten uygun bir makine midir başlangıç ve öğrenci icin? Baska tavsiyeniz varsa paylasirsaniz mutlu olurum. Teşekkürler.

• ben 2-3 günde bir paket camel white içiyorum, (ancak hanım kokudan rahatsız beni de zorluyor ciğerlerimde ağırlık hissediyorum) aynı keyfi almak için nasıl bir ürün almalıyım.
    modlar rdtp sub ohm hazır coil vs çok karışık bir mevzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunshines35 -- 4 Kasım 2018; 19:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Hocam ben de öyle biliyordum ama o şehir efsanesiymiş, sigara eu da açıkladılar onu bilimsel manada. Linkini bulursam atarım.
    hocam hangi mesajıma cevap verdiniz, alıntı yapmamışsınız kaçırdım
  • Çok bilmiyorum smok vape peni, ama vape penler de genelde sigara içenler için oluyor. Ben vaporesso swag kit almıştım, o sana daha uygun olur gibi geliyor bana. Dediğim gibi keyif için içeceksen subohm cihaz lazım kesinlikle, MTL cihazlar tamamen sigarayı bırakmaya çalışanlar için.

Benim aleti almayı düşünürsen 400 liraya falan satanlar var, onlar direk kazık haberin olsun, 300 civarına bulabilirsin. Bir tane pil takıyorsun içine, aleti usb ile taktığında o da şarj oluyor, ama pilin sahte olmamasına çok dikkat et, o haberlerde gördüğün patlama haberleri tamamen sahte pilin patlaması, aletler patlamıyor aslında.

Kurallara aykırı mı bilmiyorum, öyleyse moderatörler silmek yerine bu mesajı editlesin lütfen, ben esigaraevi’den aldım, orası güvenilir. Bu ara buharadam.neti denemeyi düşünüyorum, ama henüz hiç denemedim, o yüzden bu ikinci dediğime kefil değilim.

• sunshines35 kullanıcısına yanıt
    Buildable bir alet almayın öncelikle, bunla mı uğraşacağım deyip bırakırsınız.

Onun haricinde subohm alet de almayın, kesinlikle sigaranın yerini almıyor, direnci 1 üstü olan coile sahip bir alet alın ve düşük nikotin oranlı nicotine salt
    kullanın.

Gerçekten çok karışık, haklısınız. Bilgisayar mühendisiyim, devamlı araştırma yapan bir insanım, yine de bilgiler o kadar karışık ve dağılmış haldeki 30 saat araştırmışımdır belki bir cihaz alacağım diye, sıkıntılı gerçekten.

• Yaklaşık 8 aydır elektronik sigara kullanıyorum , 4 ay daha kullanıp 1 seneye tamamlayıp bunuda bırakcam , sigara artık aklıma dahi gelmiyor ama bununda bagımlısı olmam inşallah
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Hocam cok teşekkürler hemen araştırmaya başlayacağım kafama takılan başka şeyleri size sormam uygun mudur?

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.