Şimdi Ara

Elektronik Projesi Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Teknolojinin bilimsel ilkeleri adlı dersten proje almam gerekiyor ve Elektronik, elektrik le ilgili bir proje yapmam gerekiyor Yardım edermsiniz önerileriniz neler ?
    ucuz yoldan güzel bişey olsun istiyorum.

Proje olarak örneğin otomatik balık oltası, kapı alarmı otomatik robot vs sensörler motorlar elektrik üretecleri ses dinleme cihazı wirelles kamera vs vs vs böyle bişeyler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurayranci -- 25 Ekim 2009; 22:08:43 >

• yukarı
  • kapı alarmı veya ışık, zil gibi dersleri ilkokul çocuklarına veriyorlar. 1 pil 1ampül 1 anahtar basınca yanıyor filan :) otomatik balık oltası işine yarayabilir,akıllı tv de görmüştüm uzaktan kumandalı helikopterin altına komple köpük kaplamış adamın birisi suyun üzerinde batmadan duruyor yani, ondan sonra 1 metre kadar misinanın ucuna iğney bağlayıp, ucuna yeminide takmış, indirdi suya adam helikopteri, yalaşık 5 dakka sonra bi baktık helikopter sallanıyor:) bi kaldırdı helikopteri havaya altında balık sallanıyor sende buna benzer bişi yap :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetrex

kapı alarmı veya ışık, zil gibi dersleri ilkokul çocuklarına veriyorlar. 1 pil 1ampül 1 anahtar basınca yanıyor filan :) otomatik balık oltası işine yarayabilir,akıllı tv de görmüştüm uzaktan kumandalı helikopterin altına komple köpük kaplamış adamın birisi suyun üzerinde batmadan duruyor yani, ondan sonra 1 metre kadar misinanın ucuna iğney bağlayıp, ucuna yeminide takmış, indirdi suya adam helikopteri, yalaşık 5 dakka sonra bi baktık helikopter sallanıyor:) bi kaldırdı helikopteri havaya altında balık sallanıyor sende buna benzer bişi yap :)

valla kardeş işte fikir arıyorum bulamadım

• banada alzım maket yapmak zorunda değilim proje olsun yeter dosya yazıyım ama fikir bulamadım ...
  • teknolojinin bilimsel ilkeleri aslında fizik dersidir. bu dersten böyle bir proje nasıl verildi çok merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisiko__

teknolojinin bilimsel ilkeleri aslında fizik dersidir. bu dersten böyle bir proje nasıl verildi çok merak ettim.

arkadaşıma katılıyorum teknolojinin bilimsel ilkeleri fizik dersidir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.