Şimdi Ara

elektro gitarr

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben eline daha elektro gitar almamaış bir insanım daha yaşım büyük deil 14 yaşındayım fakat acayip hevesliyim.

Sonunda ailemi ikna edip bir elektro gitar almaya karar verdim fakat modeller ve fiyatlar hakkında hiç bir bilgim yok. daha çok metal tarzı bir şey istiyorum

bana anfi+sesi hoş fakat çok pahalı olmayan bir elektro gitar tavsiye edermisiniz fiyat 450 milyona kadar çıkabilir

modelleri ve tahmini fiyatlarını buraya yazarsanız çok sevinirim

NOT:bas gitar deil normal elektro

• Şuan sana bunu kesin al gitarın babasıdır diye bi model söyleyemem ama yeni başlayanlar için daha cok "Cort" marka gitarlar tavsiye edilir...Bunun dışında Epiphone ve Ibanez sana tavsiye edebileceğim markalar...
    Yeni başladığına göre biraz da göze hitap etsin havamız olsun düşüncesi vardır yanlış anlama yargılamak için söylemiyorum, herkesde biraz vardır bu göze hitap etmek ister insanlar tabi ki de...
    O yüzden sana tavsiyem Cort, Ibanez, Epiphone markalarını biraz araştır bütcene uygun ve sana hitap eden modeller bulman pek zor olmayacak diye düşünüyorum...

http://www.dobez.com
    http://www.gitaral.com
    http://www.mydukkan.com

Üstteki sitelerden fiyatlar ve modellerle ilgili bilgi edinebilirsin...

Ne kadar bana katılan olur bilmiyorum ama olayı çözdükten sonra biraz da paran varsa "Ibanez JEM77B Steve Vai" mükemmel bir tercihtir veya "Ibanez JEM7V Steve Vai"...
    Belki de bu benim Steve Vai hayranlığımdan kaynaklanıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ae_TR -- 23 Temmuz 2007; 18:39:23 >

• su modeller hakkında ne düşünüyorsunuz

Ibanez RG370DX Elektro gitar

Cort CGP-3T Elektro Gitar Seti

Cort G200

Washburn X10 Elektro Gitar

Epiphone Les Paul 100 Elektro Gitar
  • Ibanez RG370DX >>>>>> Hiç fena bir seçim değil

Cort CGP-3T >>>>>> Yeni başladığını düşünürsek güzel bir seçim olur fakat ilerde sana yetmez

Cort G200 >>>>>> Vasatın üstüne cıkamaz elini alıştırır sonra çöpe atarsın

Washburn X10 >>>>>> Washburn pek tercihim değildir...Aynı fiyata daha iyi Cort vb. bi ürün alabilirsin...

Epiphone Les Paul 100 >>> Kesinlikle tercihe değer bir gitar...Hem şuanda öğrenmene yardımcı olcak kolaylıkta hem de ilerde yeni bir gitar almana gerek kalmayacak kalitede...

Gitar alırken böyle siteden seçip sipariş etmeni pek tavsiye etmiyorum... Git bire bir mağazadan al kesinlikle daha iyi... Klavyesi hoşuna, gitmez eline uymaz...üzülmemek için bi kere bire bir gör alıcağın ürünü...

Fender ve ESP markalarına da bir bak hiç fena değildir...
    Paran varsa kesinlikle Gibson'a da bakmanı tavsiye ederim...

Not: Bunlar tamamen benim düşüncemdir...Bunlara tamamen bağlı kalmanı istemem benden daha bilgili birini bulabileceğine eminim...

• quote:

Orjinalden alıntı: eagleking2

su modeller hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu gitar bende var. Sesi, tonları felan gayet güzel bide yanında güzel bir amfiyle coşarsın

ama gitar 500 dolar civarı bütceni sarsabilir
  • ok ben bütcenin 150 lirasını vercem gerisini babam halledecek

bide şu anfi iyimi Marshall MS4 Mini Gitar Amfisi
  • bence yanında bu işten iyi anlayan,müzik kulağı iyi olan,nüansları iyi kestirebilen biriyle git.Gitar seçiminde mutlaka anlayan biri yanında bulunsun
  • saol öyle yapıyım
  • msn den sana cort x6 kayıtlarının oylayailbirm

400 ytl civarında
  • quote:

Orjinalden alıntı: AksakRiTim

msn den sana cort x6 kayıtlarının oylayailbirm

400 ytl civarında

x6 güzel gitardır. arkadaşımda da var sesi felan güzel
  • 1 eli 400 ytl ha
  • hangisii daha ii cort x6 mı yoksa Ibanez RG370 DX mı ama benim için yeni başlıycak biri için
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagleking2

hangisii daha ii cort x6 mı yoksa Ibanez RG370 DX mı ama benim için yeni başlıycak biri için

bütçen iyiyse ibanezi al
  • normal gitarla haşır neşir misin yoksa onu da mı hiç eline almadın diye sormak istiyorum
  • bütcem cok ii sayılmaz ama dayımın arkadaşı müzk market bi akrabaya geliş fiyatına getirmişti banada yapabilirse ibanezi alcam yapmazsa cortu
  • s.a arkadaşlar.eadleking2 anladıgım kadarıyla daha önceden elektro gitar ile muhabbetin olmamış.ben başlangıç olarak CORT G200 aldım.http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1129&gid=111 simdiki fiyatı yaklasık olarak 240 ytl.bu gitar seni uzun süre idare eder.ama ileride mutlak deiştirmen gerekir.ileride bütcen uygun olur ve illa metal dersen ibanez mtm1 öneririm.amfi olarak kafana göre bşi al.ve arkadasımında dedigi gibi mutlaka gitarı almadan önce dene.benim cortu kardesıme verdim ve ona ogretıyorum.su anki gitarım jem 7v.steve vaiyi fazla sevmem ama gitar on numara.her türde calabılıosun.hernyse dedıgım gibi cort g200 al baslangıc icin.başarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasancicek

s.a arkadaşlar.eadleking2 anladıgım kadarıyla daha önceden elektro gitar ile muhabbetin olmamış.ben başlangıç olarak CORT G200 aldım.http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1129&gid=111 simdiki fiyatı yaklasık olarak 240 ytl.bu gitar seni uzun süre idare eder.ama ileride mutlak deiştirmen gerekir.ileride bütcen uygun olur ve illa metal dersen ibanez mtm1 öneririm.amfi olarak kafana göre bşi al.ve arkadasımında dedigi gibi mutlaka gitarı almadan önce dene.benim cortu kardesıme verdim ve ona ogretıyorum.su anki gitarım jem 7v.steve vaiyi fazla sevmem ama gitar on numara.her türde calabılıosun.hernyse dedıgım gibi cort g200 al baslangıc icin.başarılar.

Ne alaka şimdi konunun tarihine baksana bi ilkönce
  • yeni bir konu hortlatma rekorumu yoksa ?
  • quote:

su modeller hakkında ne düşünüyorsunuz

Cort CGP-3T Elektro Gitar Seti

Cort G200

Washburn X10 Elektro Gitar

Epiphone Les Paul 100 Elektro Gitar

öncelikle selamlar bu gitarları istiyosan washburn bazıları kötü yazsada tek geçerim 72 model el yapımı var sahnede çalıyorum hala tık demedi ama yeni başlamak için istersen bilemem washburnlar profesyonel gitardır yeni başlarken zorlar seni aam alışırsan sahnede bile çalarsın bende gibson robot gitar vede washburn 72 model var çoğu zaman sahnede washburn kullanıyorum.her şarkıda sert bastığımız için akord ederiz ama yeni başlayan için öle olmaz gümnde 1 akord eder. 3 milyarlık robot gitar evde iken çoğu zaman washbunla sahneye çıkıyorum.bunuda bil

• elimden yaklaşık 30 gitar geçmiştir belkide ama tek satmadığım gitar 72modelel yapımı washburn elimde şu anda gibson robot varken ben sahneye washbun ile giriyorum cort x11,cortx6,cortx2,ibnezin 15 modeli,fender5 model,ibanez, bunlar elimden geçti gitti

şu anda elimde sadece washburn 72 model el yapımı gitar
    Ibanez JEM20TH Steve Vai Jem
    gbson robot gitar var

ben sahneye çoğu zaman washbunla çıkarım

arkadaşlarım ister bazen gitarın teli kopar sahneye çıkmak icab eder veririm ama washburnu isteyen çok oldu onu hşç vermedim biricik gitarım (babam ben 5 yaşındayken aldı 10 yaşında ben başladım halada bunu çalarım ara sıra babamla evde müzik yaparız eğleniriz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.