Şimdi Ara

Elektro gitar alıcağım 2 gitar arasında kaldım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim gitar işinde yaklaşık 2 senedir uğraşıyorum klasik gitara sahibim ve çaldığım müzik türü Trash Metal METALLICA şarkılarının hemen hemen çoğunu çalabiliyorum. Klasik gitarla metal şarkıları çalmak biraz aykırı gibi gelebilir, gerçekten de öyle, fakat son 1 yıldır elektro gitar alma hevesine kapıldım.ama derslerim yüzünde şimdiye erteledim. (Biraz ayrıntıya girdim farkındayım :D) hemen sadete gelelim aklımda 2 gitar var birincisi Ibanez grgr121ex ikici gitar ise Jay Turser JT-220 sizce hangisini almalıyım.

Şimdiden teşekkürler....

• yardımcı olacak yokmu arkadaşlar
  • grg121ex veya grg170dx alabilirsin seni rahat 1 sene götürürler.
  • Jay turser'a sakın bulaşma. Ibanez grgr121ex iyi bir gitardır bayağı bir idare eder seni. Sert tonlarıda çok iyidir.
  • Ibanez'i al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madcorex

Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim gitar işinde yaklaşık 2 senedir uğraşıyorum klasik gitara sahibim ve çaldığım müzik türü Trash Metal METALLICA şarkılarının hemen hemen çoğunu çalabiliyorum. Klasik gitarla metal şarkıları çalmak biraz aykırı gibi gelebilir, gerçekten de öyle, fakat son 1 yıldır elektro gitar alma hevesine kapıldım.ama derslerim yüzünde şimdiye erteledim. (Biraz ayrıntıya girdim farkındayım :D) hemen sadete gelelim aklımda 2 gitar var birincisi Ibanez grgr121ex ikici gitar ise Jay Turser JT-220 sizce hangisini almalıyım.

Şimdiden teşekkürler....

Bak Kardeş Jay Turser benim kullandığım bir marka çok güzel gitardır . :) Bende E. Akustik kullanıyorum JTA-454QCET Jay Turser Markası İyi Ama yani İbanez Prestige ve gio da Klasikleşmiş Biraz İbanez Marka Olarak Daha güvenilirdir. Jay Turserde de Les Paul Kasası Çok rahat Kullandım Ton yelpazesi geniş bir gitar Blues'dan tutun Hard Rock'a kadar her şeyi çalabilirsiniz.Cilası olsun, işçiliği olsun, sizi yarı yolda bırakmaz.4Yıl dayanır en az Yani Bence Jay Turser Almanı tavsiye ederim :) Ama Marka Olarak tabii ki ibanez daha iyi. :)
    Dipnot: Kardeş Benim Konuya da El Atarmısınhttp://forum.donanimhaber.com/m_76161707/f_//tm.htm#76161707

• öncelikle teşekkür ederim yorumlarınız için arkadaşlar, Peki ibanez grg170dx mi yoksa ibanez grgr121ex mi sizce ?
  • Öncelikle aman diyorum jay turser a bulaşmayın.akustik gitarları iyi bi marka fakat elektronik gitarları başa bela.ibanez tavsiye ediyorum direk ve model olarakta grg170 dx iyidir ton yelpazesi daha geniş öbürüne göre.çok bi farkta yok aslında ama yinede daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.çok kullanılan bi model olduğu için bi sorunla karşılaşırsanız çözüm de kolay olacaktır.yinede sizin kararınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grg170dx. al peki anfi isini ne yapacaksin

• arkadaşlar ibanez grg170dx almaya karar verdim kullanan arkadaşlara danıştım ve bana bunu önerdiler. amfi olarak da boston gf15 yada boston gx 30 düşünüyorum sizce hangisi ?
  • Bence ibanez grg serisi almayin dostlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • grgr121ex al. grg 170 ede bakma.
  • Klasik gitarla trash metal, metallica mı çalıyodun daha önce

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Kiedis

Klasik gitarla trash metal, metallica mı çalıyodun daha önce

Çaldığını sanıyordur bence.
  • erkut17500 kullanıcısına yanıt
    evet hocam elimden geldiğince çalabiliyodum
  • quote:

Ben de elektrogitar ile bass gitar arasında kaldım, bir türlü karar veremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkut17500

quote:

Ben de elektrogitar ile bass gitar arasında kaldım, bir türlü karar veremiyorum.

Dostum ben ikisini de çalıyorum bana güvenebilirsin kesinlikle bass gitarı tercih etmelisin.
  • arkadaşlar amfi olarak boston gx 30 iyimidir ?
  • quote:

arkadaşlar amfi olarak boston gx 30 iyimidir ?

boston alma
  • Am I Evil ? kullanıcısına yanıt
    Evet kötü bir amfiymiş. Önerebileceğiniz bir amfi varmı fiyatı 150 geçmemesi lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.