Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dingling RF-609 Saç Kesim Makinesi satın aldım bakalım iyi yorumlar var genelde İnternette 99 tl gerçi kendim nasıl tıraş olucam o da ayrı sorun 😕😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 64 TL GOLDMASTER GM7135 STİL SAÇ VE SAKAL ŞEKİLLENDİRİCİ
    https://www.vatanbilgisayar.com/goldmaster-gm7135-stil-sarjli-sac-kesme-makinesi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Dingling RF-609 Saç Kesim Makinesi satın aldım bakalım iyi yorumlar var genelde İnternette 99 tl gerçi kendim nasıl tıraş olucam o da ayrı sorun 😕😕
    Berberim de bundan kullanıyo dükkanında ve herkes çok memnun. Arkadaşım kendi tıraş olmayı denemiş bugün makineyle, bu günleri atlatsak bile o evden bi süre daha çıkamayacak muhtemelen
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    T bıçak makineler ense ve favori gibi çizgi çekilmesi gereken yerlerde daha iyidir hocam. Özellikle yakın traş için geliştiriliyor bunlar. O yüzden ana makine olmaz bence. Belki sakalı komple halleder ama saçta eksik kalabilir.
    Eğer saç için genel bir kullanım düşünüyorsanız 5000 6500 gibi modeller daha çok bu iş için üretilmiş gibi geldi.
  • arkadaşlar makine nasıl?

Dearling RF-128

https://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/dearling-rf-128-sac-sakal-ense-vucut-sarjli-tiras-tras-makinesi-P393573723

3-6-9-12 ml tarakları da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 18 Nisan 2020; 12:0:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

T bıçak makineler ense ve favori gibi çizgi çekilmesi gereken yerlerde daha iyidir hocam. Özellikle yakın traş için geliştiriliyor bunlar. O yüzden ana makine olmaz bence. Belki sakalı komple halleder ama saçta eksik kalabilir.
    Eğer saç için genel bir kullanım düşünüyorsanız 5000 6500 gibi modeller daha çok bu iş için üretilmiş gibi geldi.
    Değerli önerilerin için teşekkürler inceleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

arkadaşlar makine nasıl?

Dearling RF-128

https://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/dearling-rf-128-sac-sakal-ense-vucut-sarjli-tiras-tras-makinesi-P393573723

3-6-9-12 ml tarakları da var.
    Bu ürünü uzun süredir kullanıyorum. Sakal için kullanıyorum ama saç için de kullandım gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar dingling aldım tarak numaraları 20-16-12-8 şeklinde bunlar kaç mm oluyor teşekkürler

• Braun 5240 veya 5245 nasıldır ?

Babama alacağım da. Sanki bunların fiyatları uçmamış gibi duruyor. Önceden de 300 bandındaymış şimdi de 320-330 falan.

• Protec 1200 model e ekstra tarak almak istiyorum
    Yedek tarakları nerden temin edilebilirim
    Yardımcı olabilirmisin iz?
    Büyük numaralar istiyorum

• 1 ay önce 360 tlye almadığım makine 550-600 olmuş. Eski Philips ile devam ederim acelesi yok. Gerçekten kötü bir devirdeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afulu

Bu ürünü uzun süredir kullanıyorum. Sakal için kullanıyorum ama saç için de kullandım gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bende bundan almayı düşünüyorum. Saçlarımı ve çocuğun saçlarını kesicem. Nasıl sizce ? Acemi hiç tras yapmamış biride kullanabilir mi ? Sıkıntıları var mı ? Ya da bu fiyata başka önerilecek var mı ?

Mesela benzer fiyata bı üründe var. Sizce bu ikisi arasından hangisi tercih edilebilir saç için.

https://m.n11.com/powertec-tr-658-sakal-tras-makinesi-vucut-kili-tiras-makinasi-P389220227

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 23 Nisan 2020; 1:57:13 >

• powertech tr5000 modeli traş makinasını inceledim arkadaşlar umarım size faydası olur
    https://www.youtube.com/watch?v=DXRC4O1x4IM&feature=youtu.be

• powertech tr5000 incelemem arkadaşlar gözden kaçırmış olabilirsiniz tavsiye ederim kendi traşımıda oldum

• Makinem bugün geldi. Hem saç hem sakal traşı oldum. Tek eksi yönü 1-2-3 şeklin de 3 tarak çıkması. Benim için dezavantaj olmadığı için tercih ettim. Sakalı sıfır kesiyor diyebilirim. Hem de tek hamleyle sıfır, bıçakları çok keskin. Saçlarımın yanlarını makine ile alıp üstlerini makas tarak eşliğin de kestim. Bu makineni hem saç hem sakal konusunda harikalar yarattığını net bir şekil de söyleyebilirim.

Makinenin diğer + yönü ise Şarj ve hız kademisini gösteren, bir ekrana sahip olması. Bu fiyata böyle bir makineye sahip olduğum için mutluyum.

Ürün Modeli: TR758
    Aldığım Fiyat: 148 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 26 Nisan 2020; 16:48:1 >

• 4 senelik moser 1884 tıraş makinamın bıçağı tam olarak oturmuyor , çalışınca bıçak titriyor. Bunu nasıl tamir ettirebilirim.
  • Merhaba,

Şu dönemde bende fiyat/performans açısından iyi bir saç tıraşı için makine arayışı içerisindeyim. Neredeyse bir haftadır araştırmadığım ürün ve kullanıcı yorumları kalmadı kafam allak bullak.

Saç için:
    Saç için olanların saç sakal şekillendiricilere göre kesim başlık kısmı daha geniş olduğundan daha iyi saç kesim imkanı sunuyor.
    1. Philips HC5440 : Ürün saç için, 1mm aralıklar ile 1-23mm kadar uzunluk sunuyor. Taraksız 0.5 mm kesiyor. 8 saatlik şarjla 75 dak kullanım sunuyor. Kablosuz kullanımı var.

2. Braun HC5090 : Ürün saç için, 1mm aralıklar ile 1-35mm kadar uzunluk sunuyor. 8 saatlik şarjla 40 dak kullanım sunuyor. Kablosuz kullanımı var.

3. Wahl Color Pro : Ürün saç için, renk kodlu 8 ek tarak (3, 6, 10, 13, 16, 19, 22 ve 25 mm), sağ ve sol kulak için ek taraklar, kaş tarağı ve aksesuarlar. Uzunluk kolu sayesinde 1-3 mm arası kolay kesme uzunluğu ayarı. Kablolu.

4. Fakir Bossy : Ürün saç için, 5 farklı uzunlukta ayarlanabilir hareketli bıçak (0.5/1.0/1.5/2.0/2.5mm) ve 6 farklı uzunlukta kesme tarağı (4-6mm,7-9mm,10-12mm,16-18mm,22-24mm,28-30mm). 90 dak şarj ile 60 dak kullanım sunuyor. Kablosuz kullanımı var.

Saç Sakal Şekillendiriciler:
    1. Braun BT7240 : Sakal ve saç için, Ürün saç için, 0.5 aralıklar ile 1-20mm kadar uzunluk sunuyor. Taraksız 0.5 mm kesiyor. Tam şarjşa şarjla 100 dak kullanım sunuyor. Kablosuz kullanımı var. Sakal şekillendirme için extra yanında aparatları var.

2. Braun MGK7220 : Sakal ve saç için, Ürün saç için, 0.5 aralıklar ile 1-21mm kadar uzunluk sunuyor. Taraksız 0.5 mm kesiyor. Tam şarjşa şarjla 100 dak kullanım sunuyor. Kablosuz kullanımı var. Sakal şekillendirme için ve vücut için extra yanında aparatları var.

Yukarıdakiler braun sitesinde şuan güncel olan modeller.
    Braun BT3040, BT5060, BT5080 ve Philips MG3750 ve BT5502 modellerinide tavsiye tavsiye etmişler.

3. Dingling RF-609 : Sakal ve saç için, Metal başlığın arkasında çıtçıtlı mm'lik diş ayarları var. 2 kademeli hız ayarı var. 8mm, 16mm, 12mm, 20mm, 4mm, tarakları var. Led ışık var. Kablolu ve kablosuz çalışıyor.

veya diyorum ki

Yerli üretim Powertec alayım. Berberlerin kullandığı:

1. Powertec 3200 : Taraksız başlığı çevrilerek 0.8mm, 1.1mm, 1.4mm, 1.7mm ve 2mm diş ayarları var. 2 kademeli hız ayarı var. Ana 4 tarak var 3mm, 6mm, 9mm, 12mm 4 tane tarakta aynı mm'lerde yedek. İçinden iki adet şarjlı pil çıkıyor ve değiştirilebiliyor. 6 saat çalışma. Kablosuz. Led ışık var. Kablolu ve kablosuz çalışıyor.

2. Powertec 4500 : Metal başlığın arkasında çıtçıtlı 0.8mm, 1.1mm, 1.4mm, 1.7mm ve 2mm diş ayarları var ve bu ayar kısmı bunu beğenmedim. Ana 4 tarak var 3mm, 6mm, 9mm, 12mm 4 tane tarakta aynı mm'lerde yedek. Şarj standı var, içindeki batarya sabit değiştirilemiyor. Kablolu ve kablosuz çalışıyor.

3. Powertec 6500 : 1mm, 2mm, 2 adet 3mm biri saç biri sakal, 4mm, 6mm, 9mm, 12mm 8 adet başlık var. İçinden iki adet şarjlı batarya çıkıyor ve değiştirilebiliyor.

4. Powertec 5000 : 1/2mm, 3mm, 6mm, 9mm, 12mm taraklar. Işıklı batarya sarj göstergesi var. Ortadaki düğmeyi yukarı ittirerek 1.2mm, 1.6mm, 2mm diş ayarları var. Batarya dahili.

Ense ve boyun altı içinde T başlıklı makine:
    1. Powertec 1050 : Sıfıra yakın tıraş gibi bırakıyor. 1mm, 2mm, 3mm tarakları da var. Led ışık var. Kablolu ve kablosuz çalışıyor. Şarj standı var ve usb den de şarj oluyor.

Aklım çok karıştı hangi ürünü alsam ne yapsam bilemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprakyalin -- 26 Nisan 2020; 20:52:21 >

• toprakyalin kullanıcısına yanıt
    Powertec 6500 diyorum 130 liraya aldı arkadas gayet güzel
  • Onu mu alayım bunu alayım derken araştırmalarım sonucu en son tek bir makinenin bir çok işi yapamıyacağını anlayıp aşağıdaki ayrı ayrı ürünlerin siparişini verdim. Çokta doğru bir karar verdim. Umarım sizlerede faydası dokunur.

Saç için makine : Powertec TR 6500
    Sakal, ense, boyun, vücut için makine: Powertec TR 1058
    Sakal sinek kaydı tıraş için makine: Powertec TR 150
    MFY 6 inç profesyönel makas
    Profesyönel tarak seti
    Traş önlüğü

Nereden aldığımı soracak olursanız toptancıdan aldım internetteki fiyatlarından hem uyguna geldi hemde kutu içeriğiniklerini açıp kontrol edip resimlerini gönderdiler çok ilgiliydiler havale yaptım onlarda kargoya verip gönderdiler resimleri aşağıdadır.

Yusuf Ekinci, Powertec Ekinci Kozmetik : 0 534 392 8633

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprakyalin -- 27 Nisan 2020; 23:43:32 >

• toprakyalin kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadara geldi acaba?

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.