Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acil tıraş makinesine ihtiyacım var.https://www.hepsiburada.com/braun-3-serisi-proskin-3080s-tras-makinasi-islak-ve-kuru-p-SGBRAUN113515

Series 5 veya 7 alacaktım tek kuruş indirime girmedi gücüm yetmiyor şuan. 5030S alabilirim belki fakat o da suyla çalışmıyor. Ne diyorsunuz?

Panasonic kullandım önceden çene altımı tam almıyor. Başlığını da şanşsızlıktan tuvalete düşürdüm.

• Kirli sakal ve düzeltmeler için hepsi bir arada traş makinesi bakıyorum. Şarjlı olması ve Li-ion olması gerekiyor. Artık ikiye kadar indirdim. Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar aşağıdaki iki modelden hangisi tercih edilebilir, fikir verirse memnun olurum.

Philips MG7710
    Remington PG6160

https://www.epey.com/tiras-makinesi/karsilastir/95788-103205/philips-multigroom-7710_remington-pg6160/
  • TheRebeliousTR kullanıcısına yanıt
    MGK 3040 bugün amazonda 89 tl ye satılmış,
    Hemen bitmiş.
    Mgk3045 daha uygun fiyatlı ve amazonda daha ucuz bilginize.(143.90 dı galiba)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanas22 -- 30 Kasım 2018; 19:59:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ermanas22 kullanıcısına yanıt
    Arada amazona giriyorum bugünde girip çıktım rastgelmedim galiba. Zaten 120 liraya teknosadan black friday de aldım. Ancak şuan yurtta ve ben memlekete geldim hala görmedim. Umarım memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRebeliousTR -- 30 Kasım 2018; 20:44:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, şimdiye kadar jilet ile traş oluyordum ve yüzüm sürekli tahriş oluyor kıpkırmızı dolaşıyorum. Artık bir makine almanın vakti geldi, kısa bir araştırma yaptım bütçeme göre Braun 3040S ve Panasonic ES-RT57 arasında kaldım. Panasonic 1 adım önde gibi ama TR'de yedek parçası yok, Braun yedek parça konusunda bir adım önde ancak bu iki markanın da yedek bıçakları neredeyse makine fiyatına satılıyor. Bütün makinelerin yedek parçaları bu kadar pahalı mı? Son olarak bu 2 cihazdan hangisini tercih etmeliyim sizce?
  • byshakram B kullanıcısına yanıt
    Hocam Braun nasıl bilmiyorum, panasonic ES-RT57 10000 devir olması lazım. Siz yine de araştırın.

Eğer 10000 devir alacaksanız daha ucuz olan Panasonic ES-SL33-S503 var (N11 de 227 lira). Özelliklerine baktım bıçakları pahalı modellerle aynı, pili yavaş şarj oluyor ve motoru 10000 devir.

Biraz daha bütçeyi zorlarsanız pili 45 dakikada şarj olan ve motoru 13000 devir olan ES-ST3N-K803 model var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Hocam Braun nasıl bilmiyorum, panasonic ES-RT57 10000 devir olması lazım. Siz yine de araştırın.

Eğer 10000 devir alacaksanız daha ucuz olan Panasonic ES-SL33-S503 var (N11 de 227 lira). Özelliklerine baktım bıçakları pahalı modellerle aynı, pili yavaş şarj oluyor ve motoru 10000 devir.

Biraz daha bütçeyi zorlarsanız pili 45 dakikada şarj olan ve motoru 13000 devir olan ES-ST3N-K803 model var.
    SL33 modeliyle başlamıştım işe ancak 8-10 saatte şarj olma sürelerini görünce 200₺ verip bunu alacağıma 300lere çıkayım 1 saatte şarj olsun elektrikten tasarruf edelim dedim. RT57 8800 devir sanırım daha önce hiç makine almadığım için yetecek mi emin değilim, sakallarım sert de değil aslında. Dün 299₺'ye buldum ödedim ama onaylanmadı, bu paradan üste çıkmak istemiyorum açıkçası.

• Telegram ev elektroniği grubu.
    https://t.me/joinchat/B7uHB1Ymb34jhglHBnLtiw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Philips oneblade almayı düşünüyorum sizce bu ürün parasına değer mi ? Haftada 1 defa traş oluyorum önce makine ile kısaltıp sonra jiletle kesiyorum ve iş uzuyor.Oneblade bana uygun gibi ama yine de tavsiyelerinizi bekliyorum.

• orhan kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz panasonic, boğaz ve çenede başarılı mı? Benim gönlüm panasonic 8243 modelinde..

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    8 senede 3 makine degistim. 3 u de 13000 devir 3bıçaklı panasonikti. Sakalı çıkan yönün tersinden aliyorum sinek kaydı traş ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13000 devirli almak şart o zaman..

• Philips Oneblade sipariş verdim 270 liraya gelince yorum yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lamdash

Arkadaşlar ben meraklı birisi olarak bu tıraş makineleri hakkında yıllardır araştırma yapıyorum ve Payer den tutunda Hitachi ye Philips e kadar bir sürü tıraş makinesi denedim (sakalımın yapısı nedeniyle )
    ve açıkça ifade etmeliyim ki hiç bir tıraş makinesi Panasonic ten iyi sonuç veremedi.

Bunun çok haklı sebepleri var:

1) Panasonic, Matsushita Electric Works tarafından üretilen bir Japon markası ve adamların ARGE ve teknoloji yatırımları korkunç düzeyde. Bir kıyaslama yapmak gerekirse Braun senede 2 milyar dolar ciro yaparken, Matsushitanın geçen seneki cirosu 81 milyar dolardı. Bunun % 5 ten fazlasını ARGE ye harcadılar. Gerisini siz hesaplayın.

2) Panasonic ilk tıraş makinesini 1955 te üretmeye başladı. Geçen yıl tıraş makinelerinin 50. yıl dönümünü kutladılar.

3) Dünyada ilk defa ıslak/kuru tıraş makinesini üreten firma Panasonic (1992)

4) Dünyanın ilk çift bıçaklı tıraş makinesini üreten firma Panasonic (1984)

5) Dünyanın ilk üç bıçaklı tıraş makinesini üreten firma Panasonic (1995)

6) Dünyanın ilk ve tek lineer motorlu tıraş makinesini üreten firma Panasonic (1998)

7) Dünyanın en keskin açılı iç bıçaklarını üreten firma Panasonic (30 derece!)

8) Dünyanın en esnek tıraş makinesi Panasonicten (soldan sağa 60 derece!)

9) Dünyanın en hızlı tıraş makinesi Panasonicten (13000 devir / dakika). Bu diğer markaların neredeyse 2 katına eşit oluyor!

10) Panasonic tıraş makinelerinin bazı modellerinde ise (induction charging) endüksiyon şarj teknolojisi kullanılıyor. Yani herhangi bir kontakt noktası veya metal teması olmaksızın şarj emilmek suretiyle makineniz şarj oluyor.

11) Panasonic in en son modelinde yani benim kullandığım modelde sonic temizleme sistemi yapmışlar. Motor hızı dakikada 17.000 devir de çalışarak sıvı sabun ve su kullanmak suretiyle elek & bıçakları hijyenik bir şekilde temizliyor.

Bütün bunlara rağmen Panasonic fiyatları oldukça makul düzeyde.

Herkese iyi tıraşlar derim.
    Altına imza atarım 2010 da aldığım makine ilk gün kü gibi çalışıyor.

• Sıfıra yakın saç kesimi için makine önerebilecek biri var mıdır acaba? Tepem bir hayli açık o nedenle derin kesmesini istiyorum mümkün olduğunca.
  • Merhabalar arkadaşlar

Philips mg 77030 serisinde olan kırmızı daire içerinde işaretlenmiş olan bıçak ne işe yararığı hakkında bilgisi olan varmı acaba?
     Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa korucu -- 13 Aralık 2018; 18:36:21 >
  • Philips mg7730 traş makinesinde kırmızı daire içerisindeki parça ne işe yarıyor bilen varmıdır acaba?

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ?

• Yokmu bilen?

•  Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ?

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.