Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vücut için 0'a yakın alan tıraş makinesi tavsiyesi var mı arkadaşlar?

Sakal neyse idare edebiliyorum ama vücudum çok kıllı. Tıraş makinem çok uzun alıyor. Bana sıfıra yakın derecede kısa şekilde vücut kıllarımı alabileceğim bir makine lazım.
  • Günlük traş oluyorum her sabah sıfır alabilecek bir makina almak istiyorum. Sakallarım çok kalın değil ne önerebilirsiniz ?
  • Arkadaşlar powertec 458 aldım 35 tl ye. Arkadaş da philips almıştı 500 tl ye. Powertec almadığına pişman oldu. Bence bu alet çoğu makinayı tokatlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Arkadaşlar powertec 458 aldım 35 tl ye. Arkadaş da philips almıştı 500 tl ye. Powertec almadığına pişman oldu. Bence bu alet çoğu makinayı tokatlar..
    Hocam ben de powertec almayı düşünüyorum. Sakalı ne kadar kesiyor. Sıfıra yakın kısaltıyor mu?

Fiyatı uygun çok iyi çıkmasa da insanın zoruna gitmez

• Arkadaşlar Powertec 1200 ürününü kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Arkadaşlar powertec 458 aldım 35 tl ye. Arkadaş da philips almıştı 500 tl ye. Powertec almadığına pişman oldu. Bence bu alet çoğu makinayı tokatlar..
    Hocam 35 e nasıl aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Merhaba arkadaşlar hepinize şimdi bir çoğunuz ucuz ve kaliteli makine arıyorsunuz benim arkadaşım kuaför olduğu için bulmakta zorlanmadım kendi iş yerinde de bunlardan kullanıyor makinenin markası Powertec rfc-258 gerçekten sağlam ve seri bir makine sakallar ne kadar sert ve kalın olursa olsun kesiyor bayılma flan yok son 3-6-9 numaralı başlıklar kutuda geliyor başka yok, makine n11.com da en son 30 liraya gördüm halen duruyorsa kaçırmayın derim
    Hala tavsiye ediyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

Hala tavsiye ediyor musunuz

Alıntıları Göster
    eskisi bozuldu geçen ay bir tane daha aldım 30 liraya
  • 30 TL nereden aldınız

• ayhanb53 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan diye hatırlıyorum ama fiyatları artmış şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR258 mi, TR458 mi daha iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

TR258 mi, TR458 mi daha iyi?
    Ben hep 258 aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: errrd

Peki arkadaşlar panasonic lf51 mi yoksa lv65 mi? Tavsiyenize göre ikisinden birini alacağım..
    Bende cevap bekliyorum?
  • Arkadaşım, bu ürün sakal için mi? Hergün sakal traşı olan birisiyim. Sıfır sakal traşı yapıyor mu bu makina?
    Braun makinam var ama yedekleri dünyanın parası, eğer sıfır sakal traşı yapıyorsa bir de bunu deneyeyim. En azından fiyatı uygun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaT35

Arkadaşım, bu ürün sakal için mi? Hergün sakal traşı olan birisiyim. Sıfır sakal traşı yapıyor mu bu makina?
    Braun makinam var ama yedekleri dünyanın parası, eğer sıfır sakal traşı yapıyorsa bir de bunu deneyeyim. En azından fiyatı uygun...
    Sıfırdan alıyor ama jilet gibide değil

• Bir süredir bakiyorum ama kararsız kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.teknosa.com/philips-mg772015-14-baslik-erkek-bakim-kiti-p-120240887

https://www.teknosa.com/braun-mgk3080-sacsakalvucut-erkek-bakim-kiti-p-120240858

Birde şu var ama ısınamadım buna. Sürekli başlık falan değiştirmek gerekiyormuş.
    https://www.teknosa.com/philips-qp650520-oneblade-pro-p-120240919

• suaybdeniz kullanıcısına yanıt
    Hocam şu zamana kadar birşey almışsınızdır.

Mgk 3040 aldıysanız beğendiğiniz mi?

Mg 3720 aldıysanız memnun musunuz? Mg3720 de sakal başlıklarında kademe ayarı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRebeliousTR -- 24 Kasım 2018; 23:51:57 >
  • 3040 aldım idare eder diyebilrim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Philips Aquatouch AT600/15 Islak-Kuru Tıraş Makinem var. 1 yıldır kullanıyorum ve günlük tıraş oluyorum. Gayet de memnunum.

-Genital bölgemi de çok rahatlıkla alıyor.

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.