Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tıraş makinesi almadan önce okuyabileceğiniz bir rehber:
    https://www.bizesoral.com/2018/07/tiras-makinesi-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler.html
  • Traş makinasında panasonic tavsiye ederim 10 - 12 yıl oldu hala ilk günkü gibi kesiyor bıçakları

Markanın en iyisini alın ölesiye kullanın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2 yıldır braun 9 series kullanıyorum. sakallarım sert ve sık, haftada üç gün traş olurum, yanak kısmını gerçekten güzel kesiyor ancak aynı şeyi boyun kısmı için söyeleyemeyeceğim, jiletle üzerinden geçiyorum. jilette kızarıklık oluyor ona faydası olur diye makine aldım ama pek de işe yaramadı. Bu arada yedek başlığın değişim zamanı geldi, sadece başlık fiyatı yaklaşık 600 TL, almayı düşünen arkadaşlar tüm bu suusları göz önünde bulundururmalarını tavsiye ederim. Bu arada ben yedek başlık alacakmıyım ? HAYIR javascript:;
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Braun yerine >Panasonic bakın..Braun son serisini kullandım sözde tahriş yok diyor ama yüzümde fazla ısı hissetim kavga döğüş iade ettim..
  • istanbul_s İ kullanıcısına yanıt
    Braun Series 7 aldım yüzüm bebek götü gibi yumuşacık oluyor
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    bebek "poposu" derler ona ...
  • Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.

• Hem kirli sakal hemde jilet kıvamında tras edebilen makine varmı? Var ise önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 200 TL civarı.

• nabu kullanıcısına yanıt
    Öyle bir makine yok ne yazık ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yarin braum un mgk3020 modeli 120 tlye geliyor almayi düşünüyorum amacim 2 3 haftada bir sakallarimi duzeltmek için kullanacagim ayriyaten burun kulak için de aparat var oda lazimdi iyi oldu fakat bu fiyat aralığında veya daha düşük bir cihaz onerir misiniz. Birde kablolu kullanim yok yazıyor internette ama duyduğuma göre güvenlik amaçlı suya dayanikli olmayan ürünleri kablolu yani sarjda kullanmayin diye öyle yaziyorlarmis diye dusundum ne kadar doğru bilen varmi. Bunu sormandaki amaçta batarya öldüğünde şarjda kullanmak amacı

• arkadaşlar burun kesme aparatı sakal kesme aparatı ve sakal 0lama aparatı olan makina tavsıyenız var mı
  • Şu 3 makineden hangisini tavsiye edersiniz yorumları okudum özellikle Q3380/16 için aşırı olumsuz yorum var diğerleri içinde pek iç açıcı şeyler söylenmemiş

https://www.hepsiburada.com/philips-7000-serisi-multigroom-qg3380-16-erkek-bakim-seti-10-u-1-arada-pm-sgphqg3380

https://www.hepsiburada.com/philips-7000-serisi-mg7720-15-multigroom-14-in-1-erkek-bakim-kiti-pm-HB000007UYMQ

https://www.hepsiburada.com/braun-coklu-bakim-seti-mgk3080-9-u-bir-arada-sac-ve-sakal-sekillendirici-pm-HB0000060TZ7

Bu 3'lünün dışında aynı tarzda bakım seti panasonic çok araştırdım bulamadım bunların dışında önerisi olan varsa sevinirim

• fairfax__ F kullanıcısına yanıt
    Panasonic er-gy10cm504 incelediniz mi acaba?

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim incelemeye başladım öneri için sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fairfax__

Teşekkür ederim incelemeye başladım öneri için sağolun.
    ben bunu alacagımhttps://www.amazon.com.tr/dp/B01LAGXQLM/ref=asc_df_B01LAGXQLM57699865/?_encoding=UTF8&ref_=nav_ya_signin&
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    Bunada baktım pek olumsuz bişeyi yok aslında ama panasonic benim açımdan daha iyi diye düşünüyorum belki rowenta ya önyargılı bakıyor olabilirim
    Arkadaşın önerdiğini de araştırdım içime sinmesinden de dolayı sanırım panasonic alıcam
    Siz onu alın ben bunu bakalım ikimizde memnun kalacakmıyız 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: fairfax__

Bunada baktım pek olumsuz bişeyi yok aslında ama panasonic benim açımdan daha iyi diye düşünüyorum belki rowenta ya önyargılı bakıyor olabilirim
    Arkadaşın önerdiğini de araştırdım içime sinmesinden de dolayı sanırım panasonic alıcam
    Siz onu alın ben bunu bakalım ikimizde memnun kalacakmıyız 😃
    Panasonic ER-GY10 CM504 bunu mu alacaksınız
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    Evet yüksek ihtimal

• Herkese kolaylıklar dilerim. Bir erkek bakım kiti almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Öyle çok büyük şekillendirme ve ince detay beklentim yok. Beklentilerim aşağıdaki gibidir.

- Benim yanaklarımda göz bölgesine doğru sakallardan biraz daha kısa kıl ve tüy çıkıyor. Bunlar çok sık çıkıyorlar yani 1-2 günde hemen belirgin hale geliyorlar. Onları sıfırlama konusunda bana yardımcı olabilmeli.
    - Normal sakal ve bıyığı 1-2 numara arasında kesmemi sağlamalı.
    - Burun kısmında çıkan tüyleri alma konusunda yardımcı olabilmeli.

Bu üç kriter doğrultusunda aslında seçeneklerimi ikiye kadar indirdim. Ancak her ikisinde de ilk kriteri karşılayıp karşılamayacakları konusunda kararsızım. Birisi Philips Novelco'nun diğeri ise Panasonic'in ürünü. Bunlardan hangisini tercih edersem daha iyi olur?

Philips Novelco: Philips MG 3730/15
    Panasonic: Panasonic ER-GY10 CM504

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AutumnLeaf -- 11 Ocak 2019; 22:5:52 >

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.