Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışından yaklaşık 52 dolara kargo dahil şehilde Panasonic ES-LT41-K serisinden makinamı sipariş verdim. 20 gün içerisinde gelir ve incelememi yaparım arkadaşlar. 3-4 günde bir traş oluyorum mach 3 ile artık bıktım makinaya geçicem bakalım nasıl birşeymiş? bu sırarlar panasonic kullanan varmı ?
    3 başlık 13.000 lineer motorlu
  • Philips 12xx serisi makineler piyasada kalmamış. 7510 ve 9511 arasında traş performansı olarak fark varmıdır? yoksa 7510 almayı düşünüyorum.
  • n11 den rfc 258 diye makine aldım ancak gelen makinenin üzerinde TR 258 yazıyor. satıcıya sordum bazen rfc diye bazen de tr 258 diye geldiğini söyledi. bu makineyi alıpta tr 258 yazan var mı acaba ?
  • amazon dan satın aldığım tras makina pazartesi elime ulasi çak inceleme yarım artık. panasonic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıraş makinesinde en iyi marka Panasonic makinelerdir. Dünya'nin en kaliteli makinelerini Panasonic üretir. Orjinal Japon üretimi makinelerdir. En son çıkan modeli es-lv65 dir. Ürünün fiyatı biraz yüksektir ama piyasadaki en iyi sinek kaydı traşı yapan makinedir. Çünkü bıçak acıları 30 derecedir. Jilete en yakın açılı(17 derece) makinedir yani. Ürün almak isteyenler için peşin fiyatım 750 tldir. İlgilenenler talattopac@hotmail.com adresinden bana ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt38

Tıraş makinesinde en iyi marka Panasonic makinelerdir. Dünya'nin en kaliteli makinelerini Panasonic üretir. Orjinal Japon üretimi makinelerdir. En son çıkan modeli es-lv65 dir. Ürünün fiyatı biraz yüksektir ama piyasadaki en iyi sinek kaydı traşı yapan makinedir. Çünkü bıçak acıları 30 derecedir. Jilete en yakın açılı(17 derece) makinedir yani. Ürün almak isteyenler için peşin fiyatım 750 tldir. İlgilenenler talattopac@hotmail.com adresinden bana ulaşabilir.

Es la 63s modeli var mi sizde?

• Yok malesef. Ben es-lv65 modelini satıyorum

• Panasonic ES-LT41-K linkteki ürünü amazon.comdan 60 dolara inmişken satın aldım bugun teslim edildi. Kullandım 5-6 günlük sakalı aldı. Makine gayet iyi.
    tavsiye ederim ancak şuan fiyatı 100 dolar olmuş ama iner.
    http://www.amazon.com/gp/product/B005DKKBRY?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00
  • quote:

Tıraş makinesinde en iyi marka Panasonic makinelerdir. Dünya'nin en kaliteli makinelerini Panasonic üretir. Orjinal Japon üretimi makinelerdir. En son çıkan modeli es-lv65 dir. Ürünün fiyatı biraz yüksektir ama piyasadaki en iyi sinek kaydı traşı yapan makinedir. Çünkü bıçak acıları 30 derecedir. Jilete en yakın açılı(17 derece) makinedir yani. Ürün almak isteyenler için peşin fiyatım 750 tldir. İlgilenenler talattopac@hotmail.com adresinden bana ulaşabilir.

Kişisel görüşünüz olsa gerek.
  • kişisel görüş değildir. tıraş makineleri konusunda yıllardır yurtdışı kaynaklı da dahil birçok forumu okur, inceleme sitelerinden bilgileri toparlarım. son 10 yıldır çıkan bütün Panasonic ve Braun model makineler hakkında bilgim vardır. yazdıklarımın hepsi gerçektir ve teknik özellikler bakımından ne philips ne de braun, Japon üretimi Panasonic'in yanına bile yaklaşamaz... aksini söyleyen var ise bildiğini yazsın burada tartışalım...
  • tt38 T kullanıcısına yanıt
    En son çıkan model es lv 95. Panasonicin kendi sitesinde ve amazonda 300 dolar fiyatı var. Vergi ıvır zıvırla en fazla bin tlye mal olur.
  • Arkadaşlar ben de 3 yıllık olan ve sadece ilk 3 ay kullandığım 4 bıçaklı ve japonya üretimi panasonic es lf 51 4 bıçaklı makinemi 239 TL'ye satıyorum. Kargo da bana ait. Cihaz çok temiz ve bakımlıdır. Fotoğraflar ve ilan için dükkanıma bakabilirsiniz. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 27 Mart 2016; 2:15:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

En son çıkan model es lv 95. Panasonicin kendi sitesinde ve amazonda 300 dolar fiyatı var. Vergi ıvır zıvırla en fazla bin tlye mal olur.

es-lv65 ve es-lv95 aynı anda çıkan makinelerdir. farkları birinde otomatik yıkama ünitesi vardır, diğerinde yoktur. Panasonic'in kendi sitesinden veya Amazon'dan almayı bi deneyin isterseniz. kaç liraya mal olacağını ve Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini görebilirsiniz...
  • herkese merhabalar...

22.03.2016 tarihinde panasonic e-lv65 modelini sırf made in japan olduğu için gittigidiyordan, 845 tl üzerinden %10 indirim kullanarak 760.5 tl ye bunun üzerine de 25 tl world puan +50 tl yapıkredi cüzdan dan gelecek 75 tl puanı da eklersek bu şaheseri 685,5 tl ye Talat Bey'den almış bulunuyorum... Talat Bey i burayı gezerken gördüm ve hemen mailine yazdım... aramızda da iyi bir diyalog oldu... sağolsun sorularımı elinden geldiğince beni aydınlatacak şekilde ve hızlıca cevaplandırdı ve şansıma o gün kargoladı (normalde ertesi gün sabah kargoluyor)... 23.03.2016 tarihinde makine elime ulaştı ve akşam ilk tıraşımı oldum... kullanım klavuzunda 3 hafta ıslak tıraş olun diyordu fakat ben direkt kuru dan başladım... açıkçası beklediğimden çok daha kolay gerçekleşti... inanın ne olduğunu anlamadan tıraş sona erdi... bunca yıl mach3 ile (-ki bence en güzel tıraş bıçağı) eziyet etmişiz kendimize... arkadaşlar tıraş makineleriyle sinek kaydı tıraş oluyoruz derken açıkçası benim pek aklıma yatmamıştı -ta ki bizzat deneyene kadar... tahriş olayı gerçekleşmedi... bu arada sakallarım normal sertlikte ve aşırı sık değil.... şu an gözlemlediğim bir detay şu an öğlen ve sakallar çok çok hafif kendini belli etmeye başlamış... ama mach 3 ile olunca bu durum akşam olunca kendini belli ediyor... yani arada 6 saat gibi bir süre farkı var... ama kesinlikle batacak şekilde değil... ama hissedilebiliyor... bu belki jiletin biraz daha -belki milimin 10 da 1 i edecek kadar- makineden daha iyi aldığını gösteriyor ANCAK jiletin yüzde bıraktığı tahrişe bakacak olursak makine ile tıraş hem daha temiz hem daha tahrişsiz hem daha kısa ayıca da üst üste olmanda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum... makine tam bir efsane... bakım kitlerine ayrıca para vermenize gerek de yok... kendi temizliğini kendisi 1 damla sıvı sabunla yapıyor... dışarıya herhangi bir kıl saçma olayı da olmuyor... hepsini eleğin içinde biriktiriyor... power tuşuna 2 sn basılı kalınca makine kendini otomatik olarak temizleme moduna alıyor ve bu durumda isteseniz de sakal kesmiyor sadece titreşim veriyor... bu arada suyun altına tutarsanız kestiği sakalların su ile eleğin içinden akıp gittiğini görebilirsiniz... (sakal yoğunluğu sensörü var ama isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz... ve lineer şekilde çalışmasını da sağlayabilirsiniz...) braun 799cc nin 600 tl satıldığını duyar gibiyim ancak rahmetli dedemin hala çalışan 30 senelik panasonic tıraş makinesini gördükten sonra made in japan in oraya boşuna yazılmadığını anlamış ve çekik gözlü arkadaşlara buradan sizin aracılığınızla saygılarımı sunmuş bulunuyorum... inşallah yardımcı olabilmişimdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orontes_asi -- 24 Mart 2016; 12:04:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caca40

Panasonic ES-LT41-K linkteki ürünü amazon.comdan 60 dolara inmişken satın aldım bugun teslim edildi. Kullandım 5-6 günlük sakalı aldı. Makine gayet iyi.
    tavsiye ederim ancak şuan fiyatı 100 dolar olmuş ama iner.
    http://www.amazon.com/gp/product/B005DKKBRY?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00

Amazondan almaya ugrastim ama 40 dolarlik panasonic e bile vergi kesiyo. Nasil bir sistemi var anlayamadim.

• orontes_asi kullanıcısına yanıt
    Sifir braun 790 cc yi 250 gibi bir rakama bulmus olmama ragmen almadim. Amazonda filan bakarsaniz acayip kotu yorumlar var. Lcd ekrani cancanli olmus vr kesinlikle parasinin ürünü degil diyorlar.ct5cc yi de 200 e buldum. Ama iste foil dedigimiz sistemde alsam sadece panasonic aliriim onuda amazondan denk getiremedim.

• aslında bıçak parasına barun 7 serisinin eniyi makinesini bulmuşsunuz... aslında alıp 2-3 sene kullanıp yıpranınca bir kenara koyabilirmişsiniz... çünkü şu anki piyasa da o makineye 600 tl verene kadar panasonic lv65 e 750 veririm daha iyi... belki dışarıdan getirebilme imkanın olsa daha ucuza da bulabilirsin...ama hazır ingiltere den getiren varken ve hali hazırda elinde mevcutken bende bu arada çok güzel kampanya ve çekler bulmuşken fırsat bu fırsat dedim gözümü karartıp biraz da borca aldım... şu an için pişman değilim... Allah etmesin de zaten... Tr de bu üründen bulamadım ama tabiki internetten... dükkan dükkan gezersen muhakkak birinde çıkacaktır... ama bayağı bi gezeceksin... dükkan dükkan gezmeye ne zamanım var ne de tahammülüm... zaten bulunduğum yerde olduğunu da düşünmüyorum açıkçası... lv61 ve lv65 mantıklı tercihler bence... ama 250 tl lik braun 7 serisinin de fiyatı çok iyiymiş...

• orontes_asi kullanıcısına yanıt
    Philips in rotary motor cihazlarinin ömürlük olduğunu ve inanilmaz ince ayrintili kaliteli isciliklerini görüp de 18 ay kullanımda sağı solu kabaran başlığı korelen boynu kırılan braun lari görünce bu markadan soğudum açıkçası.

• Philips'in rotary motoru Panasonic makinelerin 14.000 devir hızına sahip lineer motorunun yanına bile yaklaşamaz malesef...

Not: Orontes_asi arkadaşımın, satmış olduğum makineden memnun olması beni de çok memnun etti... Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Bu arada gittigidiyor ve yapikredi kampanyalarını güzel denk getirmişsiniz:-)))

• quote:

Philips'in rotary motoru Panasonic makinelerin 14.000 devir hızına sahip lineer motorunun yanına bile yaklaşamaz malesef...

Not: Orontes_asi arkadaşımın, satmış olduğum makineden memnun olması beni de çok memnun etti... Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Bu arada gittigidiyor ve yapikredi kampanyalarını güzel denk getirmişsiniz:-)))

Ya hocam şurada Panasonic tıraş makinesi satacaksın diye geri kalan bütün makineleri yerin dibine sokmaya çalışmanı anlıyorum ama verdiğin bilgiler hep yanlı.

Biri lineer motor diğeri rotary motor ama sen devir sayılarını mukayese ediyorsun. Kendi kafana göre dünyanın en iyi makinasını belirliyorsun. Sattığın markayı göğe çıkarmak istiyorsun ama yeri burası değil, burada insanlar makineler hakkında bilgi almak için foruma giriyorlar. Sen 2 tane makine satmak için yanlı bilgiler veriyorsun. Yalan yanlış bilgilerle 2 makine satmak için insanları yanlış yönlendirme

Forumlarda satış yapmak için farklı bir bölüm vardır.

Burada bilgi paylaşımı yapılır, satış yapılmaz. Git malını forumun satış bölümde sat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 27 Mart 2016; 2:28:42 >

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.