Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oprema

sizin adres tam nerde? 8243 elek bakmaya gelebilirim..gerçi 2009 marttan beri hiçbir parçayı değişmedim..çokta sorun yaşamıyorum ama her zaman ankaraya gelme fırsatım olmuyor..bi uğrarım tükana..

kızılayda gama işmerkezi 1.kat no:50 de
    gelirken makineyide getirin ücretsiz bakım yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koksalbasaran

Arkdaşlar bugün eminönü doğubank'a es-la93 ile es-la63 sormaya gittim, tüm katları gezdim ama sadece birinci katta ADN elektronik firmasında es-la63 modelini bulabildim la-93 yokmuş ve bana la63 modeli için en son 560 tl fiyat verdiler. daha da inmediler. sonra tek tek sordum ve ana toptancısının mısır çarşısının arkasında bulunan tahtakale elektronik pazajında olduğunu öğrendim. orada emre elektronik isimli firmaya la63 ile 93 modellerini sordum. 93 modelinin türkiyeye gelmediğini getirenlerinde amerikadaki deneyip kullanımını beğenmeme sebebi ile günü içerisinde geri iade edilen ürünlerin ucuz yollu türkiyede satıldığını, bu şekilde bu ürünlerden alan birisinin sakalında saçkıran hastalığı oluştuğunu asla alınmaması gerektiğini söyledi ve açıkçası beni de ikna etti. sonra es-la 63 ile es-la 93 modelinin aslında makine olarak aynı olduğunu la-93 te ek olarak temizleme kiti olduğunu ve renginin de siyah olduğunu söyledi. la-63 ün, 8243 modelinden de daha üstün olduğunu alınacaksa la-63 alınması gerektiğini söyledi. bende sıkı bir pazarlıkla en son 490 tl. ye hiç açılmamış kutusunda es-la 63 modelli ürünü satın aldım. inşallah hayırlısı olur ve makineden memnun kalırım. makineyi kullandıkça görüşlerimi burada yazacağım. herkese iyi akşamlar. umarım traş makinesi alacaklar faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur.

iyi günlerde kullanın. çok doğru bir karar vermişsiniz. eminim ki la 63 den çok memnun kalacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

arkadaşlar benim de bir sorum olacak.bende Braun micron traş makinesi var.artık eskisi gibi kesmiyor.bıçakları değişir mi?değişirse nerelerde bulabilirim?ürünün görselleri braun micron yazıp google görsellerde aratınca çok sayıda çıkıyor.teşekkürler

braun micron tıraş makinesinin tüm yedek parçaları elimizde bulunur.
    410 micron elek 10 lira
    410 micron bıçak 25 lira
    ptt kargoyla gönderilir.
    eğer ankaradaysanız mağazamız kızılay gama işmerkezinde 1.katta no:50 de
  • Herkese merhaba.

Yaklaşık 6 sene once 3 lü doner bıcaklı philips kullanmıştım. Fakat benim cildime uymuyordu kızarıklık ve sivilce yapıyordu. Hem çok ugraştırıyordu. O zamandan beri jilet ile traş oluyordum. Fakat cildim aşırı hassas oldugu için her traştan sonra kıl dönmeleri , kızarıklık , fazla gergin ve hassaslaşıyor. Böyle olunca 2 haftada 1 jiletle traş oluyordum mecburdum çünkü 3 gunde bir yaparsam işkence oluyor sivilceleri kesiyor kanatıyordu. Son 2 sene saç kesma makinesi ile traş olmaya başladım. tam sıfır yapmasa işimi görüyordu. sivilceler , kıldonmeleri ve gerginlik yok oldu. Yinede kirli sakal oluyor.

Dun Braun Series 5 590cc aldım. Nihayet sinek kaydı traşa kavuştum. 10 dk sürdü traş olunması çünkü 1 haftalık sakalım vardı İlk once favori düzeltme bıcagı ile kısalttım sakallarımı sonra kestim. Jilet kadar iyi kesiyor ve sinek kaydı dan pek farkı yok. Hem gerginlik , kızarıklı yok, kıl donmesi olmadı. Annem öpüp duruyor ,eskiden öpemezdi zımpara deyip dururdu Traştan sonra after shave krem kullandım. yumuşak tıpkı bebek poposu gibi

Temizleme konusunda çok başarılı. Kullandıktan sonra clear lambası yandı. Üniteye koyup düğmeye bastıktan sonra 5 dk temizlik yaptı. Alkollu sıvıyı çekip titreştirerek kılları doktu seviye göstergesinden gorunuyordu kıllar işlem bittikten sonra kartuşu çıkararak baktım bütün kılları almış hem elek sistemini çıkardım bıçaklara baktım sadece 2 kıl vardı nerdeyse hepsi gitmiş. 4 saat kuruma süresi var. Isıtıcı olmadıgı için uzun sürüyor. Series 7 de ısıtıcı var daha çabuk kurutuyorda fiyat epey ucuk Şarjı hızlı ilk şarj 1 saat sürdü ve traş sonrası 4 yeşilden 3 yeşile düştü. Sonuçta 1 saat şarj ile 45 dk kullanımı var. Bazı arkadaşlar alkol kokusundan rahatsız oldugunu söyledi. Ben rahatsız olmadım hatta odam çok daha güzel koktu Banyoda bırakmadım çünkü gelen giden (öğrenci evi değil , ailenin yanındayım ) oluyor. tatiller başladıgı için kuzenlerim ve arkadaşlarım geliyor her wc ye giren makinemi kurcalasın istemem hele eleğine parmaklar bastırılabileceğini düşünürsek...

Bu arada odam kolonya kokusu sardı çok hafif. Limon aromalı temizlik sonrası makine limon kokuyor mis gibi. kısacası braundan çok memnunum. kararsız kalan arkadaşlara söylüyorum. Aynaya gidin bakın. Sakallarınız nasıl ? eger butun sakallar aşağıya uzanıyorsa çene altıda dahil , düz elekli braun ve panasonic uygundur. aşağıdan yukarıya yapınca eleğin içine girerek çabuk kesiyor. Eger sakallarınız sağa sola uzuyorsa braun ve panasonic hiç olmaz. philips uygun olur size. Tüm sakallar aşağıya düzenli bi şekilde uzayıp ve gidipte doner bıçaklı philips almak tam işkence olur. İlk doner bıçaklı traş makine alınca dersimi aldım

Bu arada Makine ve temizleme ünitesi alman malı. Şarj aleti çin malı. Ve temizlik kartuşlari ise irlanda malı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtecpower -- 6 Haziran 2011; 22:37:10 >

• Panasonic ES-7101 almıştım bugün geldi.
    eski makinamla kıyaslayacak olursam philips HQ 7782
    bariz kalite farkı var philipsin malzeme kalitesi çok daha iyi...
    Gelen panosonic çin malı, bugün 1 saat şarj ettim. bir kere çalıştırdım
    devirli ve sessiz çalışıyor, bugün daha yeni traş olduğum için kesimini
    test imkani bulamadım,en kısa zamanda burada traşı ile ilgili fikirlerimi yazarım...
    philipse bıçak alıp onuda bir köşede bekletmek istiyorum... panasonicten çok memnun kalırsam philipsi emekliye ayırabilirim.
  • merhaba arkadaşlar ilk defa tıraş makinesi alıcam. sakallarım sert değil. genellikle aşağı doğrular. çok fazla sakalım yok fakat jiletle kesince çenemde sivilceler oluyor. makine almaya karar vermemin ilk sebebi bu. ikinci sebebide jiletle tıraşın çok uzun sürmesi. şimdi aldığım makineyi 3-4 yıl kullanmak istiyorum ve en fazla 120-130 tl arası bütçe ayırabiliyorum. aklımda 1 tane model var. panasonic es-rw30 teknosada gördüm ve 120 tl . bu makine hakkında bilgisi olan var mı? ve bunun dışında bana önereceğiniz bir makine var mı? teşekkürler..
  • banada 3 bıçaklı şarjlı 120-130 tl bütçeli traş makinası tavsiyesi edermisiniz.günlük kullanım için lazım..3 bıcaklı olsun..kablo sevmiyorum şarjlı olsun..
    haber bekliyorum..tşk..
  • Panasonic ES-7101 izlenimlerimi yazayım
    yüzüm yağlı ve sakallarım çok sert jiletle traş olamıyorum.
    Traş olmadan önce yüzümü sabunla yıkarım.
    makinanın devri güzel, koparmadan acısız bir traş yapıyor.
    gıdık ve çene altında başarılı, ama bıyıklar konusundan biraz başarısız.
    sıfıra yakın bir traş yaptı. bu fiyata bence çok iyi makina
    almak isteyenlere tavsiye ederim. bundan önce philips kullaniyordum, elekli sistem uzun
    kıllarda daha başarılı, ama philipste daha kısa sürede traş olunuyor.
    bu fiyata iyi bir alternatif...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

banada 3 bıçaklı şarjlı 120-130 tl bütçeli traş makinası tavsiyesi edermisiniz.günlük kullanım için lazım..3 bıcaklı olsun..kablo sevmiyorum şarjlı olsun..
    haber bekliyorum..tşk..

Panasonic ES RL 21 modelini tavsiye ederim.
    ES 7101 in yeni modelidir.
    Stokda mevcut. 150 liraya adresinize ptt kargoyla gönderilir.
  • Sayın "ersnclskn"

anladığım kadarıyla Braun'un yetkılı satıcısısınız.

yaklaşık 1 aydır araştırıyorum
    eskı makınam braun 6515 dolayısıyla cildim bu sisteme alışık
    panasonic modellerini beğenmekle beraber deneme yanılma rıskıne girmek istemıyorum

790 ve 760 arasındakı fark nedır acaba
    bu konuda detaylı açıklama yapabılır mısınız?

fiyatları ve kargo ıle gonderım konusunda bilgi vermenızı rica ederim

tsk ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthktn

Sayın "ersnclskn"

anladığım kadarıyla Braun'un yetkılı satıcısısınız.

yaklaşık 1 aydır araştırıyorum
    eskı makınam braun 6515 dolayısıyla cildim bu sisteme alışık
    panasonic modellerini beğenmekle beraber deneme yanılma rıskıne girmek istemıyorum

790 ve 760 arasındakı fark nedır acaba
    bu konuda detaylı açıklama yapabılır mısınız?

fiyatları ve kargo ıle gonderım konusunda bilgi vermenızı rica ederim

tsk ederım

790 tıraş makinesinde lcd şarj ve hijyen göstergesi vardır.
    760 tıraş makinesinde ise sadece lcd şarj göstergesi vardır. hijyen göstergesi yoktur.
    790 braun listesinde 649 lira bizde peşin 500 lira
    760 braun listesinde 599 lira bizde peşin 450 lira
    ptt kargoyla adresinize ödemeli olarak gönderiyoruz.

bu arada kullanmış olduğunuz 6515 tıraş makineside çok güzel sağlam bir tıraş makinesidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersnclskn

Biz yaklaşık 1993 yılından beri panasonic tıraş makinelerinin satışını ve onarımını yapmakdayız.
    Panasonic tıraş makinelerinin de YETKİLİ SERVİSİYİZ.
    Almış olduğuz bilgi doğru değil. Panasonic tıraş makinelerinin elek bıçaklarını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.
    Kullanım şartlarına uyarsanız tabii ki.

Panasonic Kişisel Bakım Ürünleri Yetkili Servisi
    Kızılay Ankara

yeriniz nerede acaba bende panaaonic makina var bıçakları değişsin mi değişmesin mi karar veremedim. getirip göstermek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

quote:

Biz yaklaşık 1993 yılından beri panasonic tıraş makinelerinin satışını ve onarımını yapmakdayız.
    Almış olduğuz bilgi doğru değil. Panasonic tıraş makinelerinin elek bıçaklarını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kızılay Ankara

yeriniz nerede acaba bende panaaonic makina var bıçakları değişsin mi değişmesin mi karar veremedim. getirip göstermek istiyorum.

Makinem es762 bu arada bıçak ve elek komple ne kadardır?

• quote:

quote:

Kızılay Ankara

HÜSEYİN USTA
    Gama Zafir İşmerkezi
    1. Kat No:50
    Kızılay ANKARA
    533 357 99 65

• quote:

quote:

quote:

Kızılay Ankara

Makinem es762 bu arada bıçak ve elek komple ne kadardır?

HÜSEYİN USTA
    Gama Zafir İşmerkezi
    1. Kat No:50
    Kızılay ANKARA
    533 357 99 65

• ES 762 elek 49 lira
    bıçak 43 liradır.
    elek bıçak değişimlerinde makineye komple bakım temizlik yapıyoruz.
    bakım işçilik ücreti olarak 15 lira alıyoruz.
  • Tıraş makinelerinin yedek parçaları, elek bıçakları bulunur.
    Yetkili Servis olarak tamiri bakımı onarımı yapılır.
    Tıraş makinesi almak isteyen arkadaşlara duyurulur.
    Babalar Gününe özel kampanyalar indirimler 18 hazirana kadar devam ediyor.

• Tıraş makinesi almak isteyen arkadaşlara duyurulur.
    Babalar Gününe özel kampanyalar indirimler 18 hazirana kadar devam ediyor.

• Elektirikli traş makinesi alacaklar için Babalar Günü önemli bir fırsat,elektrikli traş makinelerinde genellikle en iyi kampanya yılda bir kere olan Babalar Gününde oluyor.Bu yüzden alacak olanlar babalar gününde kampanyaları titizlikle araştırsınlar.YKM de önceki seneler iyi kampanyalar görmüştüm.
  • YKM nin fiyatları malum. Kampanyalı fiyat neyse %30-40 daha aşağıda bulacağıma eminim
    quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Elektirikli traş makinesi alacaklar için Babalar Günü önemli bir fırsat,elektrikli traş makinelerinde genellikle en iyi kampanya yılda bir kere olan Babalar Gününde oluyor.Bu yüzden alacak olanlar babalar gününde kampanyaları titizlikle araştırsınlar.YKM de önceki seneler iyi kampanyalar görmüştüm.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.