Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Traş makinalarının iade koşulları hakkında acaba bir bilgisi olan var mı?

Geçen gün Hepsiburada.com 'dan REMINGTON PG300C traş makinası aldım. Normalde sakal düzeltme makinası ama favorileri almaktan başka bir işe yaramıyor! Heleki MiniScreen diye sözde bir traş başlığı var, hiçbir şekilde kesmiyor!

Aldığıma alacağıma pişman oldum yani. İade için Hepsiburada'ya geri gönderdim, kişisel bakım ürünü olduğu için kabul etmeyip geri göndermişler bugün. Sonuçta elektronik eşya değil mi, bu tür ürünlerin iadesi tüketici haklarında yer almıyor mu?

Epilasyon aletlerine bile 90 gün iade garantisi veriliyor artık! Yorumlarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richy -- 1 Haziran 2007; 23:15:52 >
  • Benim sakal çok sert mach3 +jel ile bile sinek kaydı olamıyorum.tersten alıyorum o zamanda kanama oluyor.buradan okudugum kadarıyla gidip panasonic 8017 alacagım.
  • Bende birazdan gidip Panasonic ES-8161 modelini alacagim..Bu model sanirim türkiyede satilmiyor internette arastirdim ama bulamadim..Kullandiktan sonra makinanin performasi hakkinda bikac kelimede ben yazarim..incelemek isteyen olursa assagidaki linke tiklayabilir

Panasonic ES-8161
  • tr deki ithalatçı sitesinde o model görünmüyor.
    ama kavisli eleği var ki bence genelde traş makinaların en büyük sorunu olan boyun bölgesinde sorun yaşatması durumu bu yöntem ile önlenebilir gibi görünüyor.
    şimdiden hayırlı olsun
  • merhaba, makine alacakkken bu siteyi bulmam iyi oldu. yabanci arkadaş 8161 demiş, ama zaten aynı makinenin 8163 ü Türkiyede satılıyor. Daha üst modeli. Bende eski modeli vardı. Buradaki okuduğum tavsiyelere göre araştırdıktan sonra pedere babalar günü hediyesi ES8017 model aldım. Bakalım kullanınca işallah o da beğenir herhalde.
  • Panasonic ES-8168 aldım 1 aydır kullanıyorum. İlk 1-2 hafta alışma dönemi yaşadım. Şu anda gayet iyi. Abartmadan 1 haftalık sakalı aldığını söyleyebilirim. Islak traş zevki gercekten tartışılmaz, ve musluk altında temizlenebilir olması da büyük rahatlık. Makine alacaklara bu iki özellği barındıran bir tane almalarını öneririm. Kesim gayet iyi ve tahrişsiz. Yalnız boyun bölgesinde mucizeler yaratmasını beklemeyin, tek seferde alamıyor ama birkaç seferdenn sonra onda da problem kalmıyor.

Bunun yanısıra temizleme ünitesi ve alet cok şık. Ayrıca yanında taşıma çantası da mevcut.
  • evet dostlar makinayi aldim kullandim bence gayet iyi..ama kelfender2'nin de dedigi gibi boyun bölgesinin üstünden birkac defa daha gecmeniz gerekiyor..diger bölgelerde ise sorunsuz gayet pürüzsüz tras ediyor..ayrica temizlenmeside cok basit..benim cildim cok hassas ama suana kadar cildimde hicbir problem cikarmadi..panasonic'in tras makinalarini düsünmeden alabilirsiniz..ayrica ES-8163 almaya gerek yok kanimca benim aldigim model ES-8161 digerlerinden farki lcd ekrani yok..isikli sekilde dizayn etmisler göstergeleri hepsi bu..
  • arkadaşlar anladığım kadarıyla sinek kaydıya yakın bir traş için lineer motorlu almamız gerekli.bende her gün sabah traş oluyorum.bu işi kısaltacak ve sinek kaydı yapacak bir makineye bakıyorum.panasonic
    ES-8807 fena değil gibi.ne dersiniz?kullanan var mı?
  • Arkdaşlar bu foruma bugün üye oldum.Kızım babalar gününde traş makinesi alacaktı philips düşünüyordu,biraz araştırama yapayım derken bu forumu
    öğrendim.Bütün mesajları okudum ve çok faydalandım. Benim öğrenmek istediğim panasonic traş makinesini Ankara da nerede bulabilirim bir de
    www.panasonic.com adresinde en yeni ve pahalı ürün Es 8077S ve 8088S ES8163 den bahsetmiyor. 8163 olarak google aradığımda karşıma almanya ve türkiyedeki siteler çıkıyor,8163 ve bununu üst serieeri sadece avrupa için mi acaba.8077 ile 8163 arasında hangisi tercih edilmeli? Bir de Avrupa fiyatları
    ile Türkiyedeki fiyatlar arasında korkunç far var.

• mERHABA aYHAN KARDEŞ,

ANkarada hüseyin usta diye bir yer varmış full çeşit panasonicten. Arkadaşım oradan uyugn fiyata aldı.

sitesi

www.alpapazarlama.com

servislerin içinde görmüştüm Hüseyin usta adresini.
  • Arkadaşlar, bu tıraş pudraları makineyi kullanmadan önce cilde sürüldğü zaman çok iyi sonuç veriyormuş. Bu konuda bilginiz var mı ? ?
  • pudra mantıklı, deneyeceğim.
  • arkadaşlar bu panasonic 8807 nin kestiği sakalları ne yaptığını bileniniz varmı yani içine mi hapsediyor yoksa etrafamı saçıyor
  • Selam arkadaş,

Tüm tıraş makineleri sakal artıklarını içeri hapseder. Bu da tıraş makinesinin başka bir avantajı aslında. Yani otomobilde de tıraş olabilir insan......
  • Selam Arkadaslar...

Ben sakalları kısaltmaya ayda yılda bir de sinek kaydı tarzı tras olmak için makine arıyordum...

Var mı tavsiye edebileceginiz fiyatı uygun bi alet?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FeLiKS

Selam Arkadaslar...

Ben sakalları kısaltmaya ayda yılda bir de sinek kaydı tarzı tras olmak için makine arıyordum...

Var mı tavsiye edebileceginiz fiyatı uygun bi alet?

Braun cruzer-3 mavi olanından kullanıyorum.Fena değil,tavsiye ederim
  • PHILIPS HQ 6675
    tam alıyorumki deim bi foruma bakayım fikir edineyim...iyiki bakmışım çünkü kıl dönmesi olayı hiç hoşuma gitmedi...

tamam panasonic güzel kaliteli ama fiyatla aşırı derecede uçuk durumda...
    bana online olarak uygun panasnic bulabileceğim bir site verebilirmisiniz ?

PANASONIC ES-4025
    teknik özellikler resimler vs...
    birde bu war...verdiğim linklerdende anlaşılacağı üzere UYGUN fiyatta(100-130ytl) alabileceğim en kaliteli makineyi alabilmek amacındayım...
    şu panasonic makineler hakkında link vs... rica edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 27 Haziran 2007; 20:24:58 >

• Braun 8995 kullanıyorum 6 aydır.Traş kalitesi süper.Kendi kendine temizleme özelliği ile şimdiye kadar hiç temizlik yapmadım.Benim gibi tembelseniz sizin için ideal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdem444

PHILIPS HQ 6675
    tam alıyorumki deim bi foruma bakayım fikir edineyim...iyiki bakmışım çünkü kıl dönmesi olayı hiç hoşuma gitmedi...

tamam panasonic güzel kaliteli ama fiyatla aşırı derecede uçuk durumda...
    bana online olarak uygun panasnic bulabileceğim bir site verebilirmisiniz ?

PANASONIC ES-4025
    teknik özellikler resimler vs...
    birde bu war...verdiğim linklerdende anlaşılacağı üzere UYGUN fiyatta(100-130ytl) alabileceğim en kaliteli makineyi alabilmek amacındayım...
    şu panasonic makineler hakkında link vs... rica edeceğim

arkadaşlar kararımı verdim sayılır...
    alpapazarlama ya bir e-posta attım belki cevap vermeleri uzun surer...
    aynı postayı asagiya yaziyorum umarim siz daha once cevap verebilirsiniz...

=========================================
    ilk sormak istediğim es6003 ile es6002 arasında sitenizden bakdığımda teknik olarak hiç farkı yok...tam olarak farkları nelerdir?
    http://www.alpapazarlama.com/inc/tm_karsilastirma.php

ikinci olarak sormak istediğim;
    http://www.alpapazarlama.com/inc/foto/es4025_detay0.jpg
    resimde görmüş olduğunuz favori duzeltici denen bolum es6003 de de warmidir , sitenizde ve nette hicbir resimde goremedim o acidan soruyorum...

son olarak internetten alabilecegim guvenilir birkac alisveris sitesi rica edecegim...

tesekkur ederim...kolaygelsin . . .
    =========================================

cevap geldi ;
    favori düzeltici olayı warmış...zaten olduğu aşikar ama resimlerde göremeyince içime kurt düşmüşdü...
    ayrıca modeller arasındaki fark sadece renk imiş...
    makineyi ayın 15 inde alıcam kesin , daha sonra yorumlarımı yazarım tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 30 Haziran 2007; 3:51:32 >

• Arkadaşlar benim sakallar daha yeni yeni çıkıyor.. Yani yanaklarda pek fazla yok.. Direk favorinin ordan çeneme kadar inen bölgede var kıllar.. Bıyık var bide gıgım da var.. Bunun için makine aliyimmi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.