Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.273
Cevap
178
Favori
877.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkyener

880 tl ye Electrolux EUO9ANIMAT Ultra One AAAA 65 dB 5 litre 700 watt toz torbalı süpürge aldım

151 euroya başlık olmaz iyi sıkmışlar

Alıntıları Göster
    Ben de önermedim zaten, ama Miele elektrikli turbo başlık Amerika'da hayvan sahiplerince en çok satın alınan başlıktır. Genelde müstakil evlerde oturduklarından, bahçede patilerini iyice kirletip eve giren hayvanların yine patileri ile halıya kazıdıkları pislikleri ancak elektrikli turbo başlık 4/4 lük çıkarabiliyormuş. Amazon gibi satış sitelerindeki amerikalıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Çok memnunlar. Senin benim ihtiyaçlarımız ve maddi durumumuz açısından pahalı ve gereksiz olsa da bu malı değersizleştirmez. Sadece benim/sizin için mantık dışıdır.

Elektrikli turbo başlık pahalı, miele de daha da pahalı. Elektrikli turbo başlık halıdaki çok ağır ve iyice derine gömülmüş kirleri (leke değil kir !) çıkarmak için büyük, bahçeli ve müstakil evlerde gerekebilir ancak. Mieledeki elektrikli başlık en iyisi.

Zaten Türkiye'de hemen hemen hiç kimse satın almadığından Türkiye'ye hiç bir modelde getirmiyorlar artık. Ama dediğim gibi Amerika'da tonla satıyorlarmış. İhtiyaç ve ekonomi meselesi.

Türkiye'deki neredeyse tüm tüketiciler için hava ile çalışan turbo başlık yeter de artar. Halı için herkese öneririm. Hiç bir şey bulamıyorsanız üniversal olanı alınması tavsiye edilebilir. Ama yine meilenin hava ile çalışan turbo başlıkları hem en pahalı olanı hem de en iyi olanıdır.

En iyi süpürge; ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz ve deneyimlediğiniz süpürgedir. Kimine 100 liralık fantom yeter. Size 880 liralık Electrolux olmuş. Bana 699 liralık miele C3 limited edition + 205 turbo başlık(o zaman daha ucuzdu) olmuştu. Elin amerikalısına da elektrikli turbo başlıklı c3 mieleler olabilir. Kimse kimseyi sıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat34 -- 15 Temmuz 2018; 22:6:3 >

• alimurat34 A kullanıcısına yanıt
    "100 liralık Fantom" da deyim oldu artık, hepimiz kullanıyoruz

• Arnica Tesla kullanan varmı acaba nasıl bilgi verebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garrett mobil G kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum tesla premiumu şu an en çok satan makineymiş kullanan arkadaşlar yorum yaparsa 500-600 bandında elektrolux yerine tesla premium alabilirim bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 senedir Arçelik S 4910 süpürge kullanıyoruz, memnuniyetimiz üst düzeyde. Sessiz, çekişi çok iyi ve malzeme kalitesi tatminkar. Alman kökenli süpürgelerle yarışır. Sadece biraz ağır.
  • 7 Aylık bir bebeğim var ve yakın zamanda emeklemeye başlamasını bekliyoruz. Gezeceği zeminin en iyi şekilde temizlenmesi için başladığımız ve Toz torbasız mı, toz torbalı mı vs derken 1 Haftadır süren süpürge arayışlarını Rowenta ROW RO6886EA X Trem Power 4A Animal Care alarak nihayete erdirdik. Süpürgenin 4A performansına sahip olması, mini turbo başlığın da dahil olduğu aksesuar çeşitliliği, 11 Metrelik elektrik kablosu, Hepa filtreli ve Hijyen+ toz torbalı olması, ayrıca fiyatı tercihimde büyük etken oldu. Süpürge Çok sessiz değil ama gerçekten çok güçlü. İlk izlenimlerimiz gayet olumlu. Umarım aynı şekilde de devam eder.
  • 1200 liraya kadar torbalı 4 makine sıralayabilir misiniz?
  • Arkadaşlar Arnica Terra premium siparişi vermiştim.Geldi ama toz torbası kapağı hortumu hafif çekişte hemen çıkıyor.boyle kullanmak mümkün değil malesef o yüzden iade edicem. Ama gerçekten çekim gücü çok iyi.

Sormak istediğim bu kapak sikintisi kronik mi?Terra premium olup bu sıkıntıyı yaşamayan varsa yeniden sipariş etmek istiyorum.

• Beko nun wrb sitesinde %30 indirim kodum var bekonun hangi toz torbalı modelini tercih etmeliyiz ?

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    ekonomik bir şey arıyorsanız beko bks-1325 olabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

ekonomik bir şey arıyorsanız beko bks-1325 olabilir ...
    Ekonomiden ziyade çekimi vs. İyi olan toz torba tedariğinde problem yaşamıyacağımız performanslı bir cihaz arıyoruz,

Aslında özelliklede bu forumda miele c3 850w modeli tavsiye ediyorlar bekodanda yüzde 30 iyi bir indirim sayılır biraz kafamız karışık,

Ne tavsiye edersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 17 Temmuz 2018; 22:13:15 >
    bütçenizin durumuna göre beko bks-2940 ile miele c3'ü karşılaştırmanız lazım ... diğer arkadaşlardan da görüş beklemeniz iyi olur ...
    Maddi bir sınırlamanız yoksa şu an miele C3 890W cat&dog a alternatif olabilecek bir torbalı süpürge yok. Beko aynı ligde bile değil. Kalite, dayanıklılık, güç, hijyen ve ek turbo başlık rahatlığı bekodan çok çok farklıdır. Toz torbalarını miele internet sitesi ile gittigidiyordan her zaman alabiliyorsunuz. Defalarca yazıldığı gibi miele toz torbasının muadili bir torba hiç bir markada yok. Oldukça gelişmiş ve çok hijyenik ve de kocaman; 4,5 lt.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-toz-torbali-supurge-353429834

yanında da bunu alırsanız; ekstra hepa filtreniz ve en az 2 yıllık toz torbanız (8 adet) olur, fiyatı en ucuz bu:
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/miele-gn-allergy-xl-paketi-353064216

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 17 Temmuz 2018; 22:34:58 >

• Okan Turkoglu O kullanıcısına yanıt
    Hocam mielenin toz torbası ve filtresi biraz pahalı değilmi ?

Bunların yan sanayi yada muadili varmıdır varsa kullanılabilirmi ?

Orjinal toz torbası çok yüksek kalitede ve özellikte olduğundan, yan sanayisi süpürgenin üstün hijyenini yerle bir eder.
    Filtreye gelince, toz torbası kutularından çıkan bedava ince filtre bezleri de kullanılabilir (35 liralık filtre tutucu aparatı miele internet sitesinden alarak), bu durumda filtre maliyeti sıfır olur. Bununla ilgili miele konu başlığında çok detaylı bilgi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 17 Temmuz 2018; 22:48:38 >
    Bu cihazı miele türkiye garantili en uygun nereden alabiliriz,

Birda bazı yazılarda geçen yıl 700 civarı civarı c3 alanlar olduğunu okudum acaba bu modeldenmi bahsedildi, eğer öyleyse ciddi fiyat artışı olmuş ?

Aynı motora sahip limited edition modeli kur artışlarından bir kaç ay önce 699 liraya satıldı ve bitti. Kur fırladı.

cat&dog modelinde standart başlığın yanı sıra; 2 ayrı model hava ile çalışan mile turbo başlıktan daha pahalı ve yeni olanı da geliyor. Haricen alınırsa 480 TL değerinde. Cat&Dog da süpürge+standart başlığın yanında geliyor.
    https://shop.miele.com.tr/miele-kullanisli-turbo-yer-fircasi-stb-305-3

699 liralık kampanya modeli iyi bir fiyat/&performans sergilediği için burada çok tavsiye edildi, çok satın alındı, ben de aldım ve 3-4 ay önce bitti.

Cat&Dog en ucuz 1,230 TL. Turbo başlığın değeri olan 480 TL yi çıkar; 750 TL kalır.

Ben 6 ay önce 890 W lık C3 ü 699 yani 700 liraya aldım.
    Sen bu kadar kur artışından sonra Cat&Dog alsan; benim satın aldığım süpürge + standart başlık kısmı sana 750 liraya gelecek.

50 lira zam yani. Kura rağmen bu fiyat ucuz. Zaten miele nin kendi internet sitesi Cat&Dog u 1,690 liradan satıyor.
    https://shop.miele.com.tr/miele-complete-c3-cat-dog-powerline-890w-elektrikli-supurge

sana önerdiğim link 460 lira daha ucuza satıyor hem de miele tr garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 18 Temmuz 2018; 2:8:2 >

Hocam şurada 1390 tlye satılıyor ve yanında filtre ve toz torbaları hediye acaba bu şekilde daha uygunamı gelmiş olur ?

https://supurgesepeti.com/Miele-Complete-C3-CatDog-PowerLine---SGEF3-890W-Elektrikli-Supurge

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Hocam şurada 1390 tlye satılıyor ve yanında filtre ve toz torbaları hediye acaba bu şekilde daha uygunamı gelmiş olur ?

https://supurgesepeti.com/Miele-Complete-C3-CatDog-PowerLine---SGEF3-890W-Elektrikli-Supurge
    Miele C3 890W Cat&Dog en ucuz: 1.230 TL Axess e 100,00 TL chip-para Hediye.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-toz-torbali-supurge-353429834

Miele C3 890W Cat&Dog + Miele GN Allergy XL Paketi: 1.490 TL Axess e 100,00 TL chip-para Hediye.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/miele-complete-c3-cat-amp-dog-powerline-sgef3-890w-elektrikli-supurge-miele-turkiye-garantili-346852997

Miele GN Allergy XL Paketi (ayrıca satın alınmak istendiğinde) en ucuz: 184 TL
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/miele-gn-allergy-xl-paketi-353064216

Cat&Dog süpürge ile GN_Allergy_XL paketini ayrı ayrı almak daha hesaplı gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan Turkoglu -- 18 Temmuz 2018; 14:1:53 >

• bekar evi için çok pahalı olmayan süpürge ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.