Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.273
Cevap
178
Favori
877.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Makinenin hortumunu kablosunu tak çıkar torbasını değiştir eğil kalk çek it topla yerine koy pek kolay ve pratik değil.

Koca koca süpürgeler üreten dyson vb firmalar bu sebeple sonuca daha kolay götüren ve anlık temizliğe imkan veren ufak şarjlılara geçti. Yani esas olay süpürmekten ziyade geri kalan kısmı(tak sök fişe tak gezdir indir kaldır temizle yerine koy vs). Otel harici halıfleks harici pek gerek yok kanısındayım. En önemli unsur pratiklik bana göre. Ama tabi kullanıcıya sormak lazım genede.

Şarjlılar bile gene pil sebebiyle nispeten ağır fişlilere göre.
    Bu bahsettiğim ürünün pili olmadığı için hafif, ucu tekerli. Gidip geliyor rahatça ince halıda da sizin halıda nasıl olur bilmiyorum.

Ben bozuldu diye 2. Yi sipariş verdim şimdi biri mutfakta diğeri içerde duruyor fişe takılı çalışıyor ikiside. Mutfağın tozuyla odanın tozu karışmıyor artık :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba

Philips marka süpürge almaı düşünüyorum

şu model ındırıme gırmıs kullanan varmı aramızda

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ##www.hepsiburada.com
    Philips Marathon Ultimate FC9925/07 Toz Torbasız Elektrikli Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/philips-marathon-ultimate-fc9925-07-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-HBV00000CQNMZ?magaza=Hepsiburada
  • Arkadaşlar iki makine arasında kaldım, yaklaşık aynı fiyata BOSCH BGS41POW2 mi yoksa Philips FC9750/07 mi önerirsiniz, Bosch ta turbo başlık var bu avantaj ama eşim Philips diyor, sizlerin tavsiyesi deneyimi olan var ise yorumları nasıl olur acaba.

• Beceriksiz Adam kullanıcısına yanıt

Bende 9750 baktım test ettım medıamrtkta cekım gucu hosuma gıtmedı sımdı Maraton modelınde ındırım yapmıslar

bakın ıstersenız artısı eksısı nedır bılemıyorum ama cekım gucu aynı onuda test ettım

belkı dahada ıyı bır ındırım olur bakalım

• Tugi136 T kullanıcısına yanıt

hocam kullanmaya başladınız mı? bir iki aya çekiş gücü düşüyor diyorlar sizin yotumunuz nedir?

• Herkese selamlar,

Bizim de süpürge arayışımız bulunmakta. Kablolu ve toz torbasız modellere bakıyoruz. Bir ara kablosunlara baktık pratik olur diye ama en fazla 1 saat kadar çalışabildiklerini duyunca vazgeçtik.

Toz torbalılar daha uzun ömürlü görünüyorlar sanırım ancak kolaylık açısından toz torbasızlara karar kıldık.

Eşim Dyson Animal Pro 2 modelini istiyor ancak o kadar para verilen aleti temizlikçinin eline nasıl vereceğini soruyorum ben de . Bundan önce de Marathon diyordu (kayınvalidede var led başlığı filan varmış sanırım onun etkisi) Ki Marathonlar için de artık malzeme kalitesi kötü diye yorumlar var. Electrolux ler için iyi yorumlar görüyorum ama yedek parçaları sıkıntılı sanırım.

Halımız yok dolayısıyla seçim yapmak daha kolay gibi görünüyor ama performansı, malzeme kalitesi güzel, uzun ömürlü mümkünse gürültülü olmayan bir süpürge istiyoruz.

Bugün mediamarkt'ta biraz baktık, satış temsilcisi hanımefendi bize en son bütçeniz el veriyorsa gidin Dyson alın yok el vermiyorsa Arzum 4088 alın dedi. Hem de bayağı iddialı konuştu Arzum 4088 için.

Başka bir mediamarkt'ta sorduk satış temsilcisi hanımefendi direkt dyson verilen paraya değmez diyerek tefal'in bir modelini önerdi (tefal olduğuna bakmayın rowenta ile beraber üretim yapıyorlar dedi)

Anlamadım gitti bu kadar garip etkileri olan makineler nasıl olabiliyor :) Max 2000-3000 seviyelerinde neler önerebilirsiniz

• Pyros P kullanıcısına yanıt
    Fc9750 yeterli bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pharheke kullanıcısına yanıt

Sizce bu mu 9125/07 mi hocam

• mdiler27 kullanıcısına yanıt
    Ben baya baktım, açıkçası marathon serisine çıkmak kayda değer bir fayda/maliyet sağlamayacağından çıkmadım, xb9155 almayı düşünüyordum uyguna denk getirseydim, uygun olmayınca 1700 civarına fc9751 aldım.

Halı olmayan yerde turbo başlığa gerek olmadığından 9751 yerine 9750 almak daha mantıklı. Ne kadar ekmek o kadar köfte tabi ama halı olmayan yerde 9750 bence yeterli

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Şarjlı, kablosuz dikey süpürgeler genelde elektrikli turbo başlıklara sahipler. Biraz araştırdım ama bu tip süpürgelerin de pili değişen sanırım bir tek Bosch'unkiler var. Ona da 2. pil almak tam verimli hale getirecek benim için.

Onun haricinde, kabloyla kullanımı olan, elektrikli turbo başlığı olan dikey süpürge var mı bildiğiniz?

Teşekkür ederim.

• Pyros P kullanıcısına yanıt
    Halınız yoksa robot süpürge alın bence.

• Mazenidd kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bir süpürge alınır biz memmunuz.

• ezgin_kral E kullanıcısına yanıt

Herkese merhabalar.

Elektrik süpürgesinde 2019 yılında yaptığınız listeyi gördüm. Emeklerine sağlık. yeni liste yok sanırım. Yoksa ben mi göremedim.

ben de anneme süpürge almak istiyorum. biz evde toz torbalı tercih ediyoruz ama annem farketmez ben hazneyi yıkarım diyor. Bütçemiz 1500-1600 olabilir. 2000 e çıkamayız. Sizlerin bu konuda öneriniz var mı ?

aşağıdaki süpürgeler dikkatimi çekti f/p olarak.

Yorum yapanlara Teşekkür ederim.

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ##
     ## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ##akakce.com
    Philips PowerPro Max FC9750/07 899 W Torbasız Elektrikli Süpürge Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-philips-powerpro-max-fc9750-07-899-w-torbasiz-fiyati,462780879.html
    Nilfisk Meteor MBL 800 W Toz Torbasız Süpürge Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-nilfisk-meteor-mbl-800-w-toz-torbasiz-supurge-fiyati,548981287.html
    Electrolux Ultra Silencer EUSC66-SBT 600 W Toz Torbalı Süpürge Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-electrolux-ultra-silencer-eusc66-sbt-600-w-fiyati,575783627.html
    Philips 3000 Series XD3110/09 900 WToz Torbalı Süpürge Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-philips-3000-series-xd3110-09-900-wtoz-torbali-supurge-fiyati,885607603.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajgeri06 -- 28 Kasım 2021; 16:0:36 >

• Arkadaşlar 15 senelık emektar toz torbalı bosh elektrık supurgesi cuma gunu hakkın rahmetıne kavustu.

bende yenı teknolojı dıye tos torbasız arastırmalarım sonucu su modele karar kıldım.

fikirlerinizi paylaşır iseniz sevinirim.

Arnica Tesla ET14310 750 W Toz Torbasız Süpürge Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Arnica Tesla Kırmızı Toz Hazneli Elektrikli Süpürge : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Arnica Tesla ET14310 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 4 Aralık 2021; 9:38:41 >

• Merhaba arkadaşlar 4-5 ay sonra evleniyorum benim için toz torbasız uzun yıllar kullanabileceğim bir süpürge önerir misiniz ? Bütçe max 3000 tl

• evindelisimi kullanıcısına yanıt
    Philips marothon derim başka da birşey demem. 10 yıla yakındır kullanıyoruz. Toz torbasız, filtreleri yıkanabiliyor. Çekiş gücü muazzam. Tavsiye ederim

• gurnur G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam xb9125/07 ürünü güzel duruyor büyük ihtimalle onu alırım

• Arkadaşlar dyson v8 absolute almak istiyordum 1500-2000 lira zam yedi alet. Fiyatı sizce düşer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar butcem bu alet ıcın max 1800 tl civarı. ve taksıtle alıcam.

arçelik toz tormalı şu modelden hangisini seçmeliyim

Toz Torbalı Süpürge | Arçelik (arcelik.com.tr)

yada

amazon.tr den

Electrolux EUOC94DB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Electrolux EUO9GREEN UltraOne elektrikli süpürge ile Torba, Aeropro, toz torbası S-BAG XL-5 litre, Allergy Plus filtre, Ebony Black/Sage Green : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Electrolux UltraSilencer EUSC62-DBT Toz Torbalı Elektrikli Süpürge : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

yada başka önerebileceğiniz marka model varmıdır sorunsuz ?

Yoksa arçelikten tamamen uzaklaşıp elekrolüx şu 3 modelden birinimi tercih etsem kafam çok karışık.

Karşılaştırmak | Electrolux

Kullananınız var ise yardım ediniz Lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 14 Aralık 2021; 21:50:2 >

• Merhabalar. Zamanında kullandığımız ve halihazırda kullandığımız süpürgeler hakkında resimli detaylı bir açıklama yapacağım bu akşam. Süpürge almak isteyenlere yol gösterici olsun...

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.