Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
35
Favori
222.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam,
    philips'in modelini de yazsaydınız iyi olurdu ...
    ar-2023'ün plakalarıyla ilgili memnuniyetsizler nelermiş ben de öğreneyim ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Haklısınız modeli unutmuşum, hd 4417

Ar2023 ile ilgili forumda biri iade etmiş birde plakaları ince bulanlar var sizde ince bulanlar olduğunu söylemişsiniz, şikayet var da ısıtma şikayeti var vs. Ben ürünün görselini ve şeklini beğendim Delonghi 1.300 bir tost makinesine vermektense eğer 500-1000 arası tavsiyeniz oysa onu almayı düşünüyorum.

Tefal gourmet grill comfort var serviste daha önce kablo problemi vardı ona masraf ettim şimdide ekmeği ve eti çok kurutuyor servis termostatta bir sıkıntı olmadığını fakat rezistansların şiştiğini söylüyor ister böyle kullanın ister bozulana kadar bekleyin diyor zaten yakında bozulacakmış. 240 TL de para istiyor bende bunu vermektense zaten 7-8 yıllık cihaz değiştireyim diye düşündüm
  • Nuroglu N kullanıcısına yanıt
    philips anladığım kadarıyla 2. el yani garantisi yok biraz riskli ... ancak satıcı güven veriyorsa, ürün düzgün çalışıyorsa hiç sorunu yoksa alınabilir ...
    ar-2023'ün plakaları korkmaz plakalarına nazaran biraz incedir ama bence çok önemli değil ... bazılarında imalat hatasından kaynaklı ısınma problemi çıkmışsa bilemem ama genel olarak beğendiğim bir üründür ve orta sınıf kategoride şu an listenin en üstünde sayılabilir ...
    aynı kategoride homend 1321 var, ilk üretimlerde problem çıkıyordu ama sonradan düzelmiştir diye düşünüyorum ...
    bir de daha hesaplı seçenek olarak arnica tostit maxi düşünebilirsiniz, diğerlerinin yarı fiyatına, mesela birkaç yıl kullanıp başka bir modelle devam edebilirsiniz ...
    Teşekkür ederim ilgi ve alakanız İçin,

O zaman Tost/ızgara ar2023

Elektrikli ızgara gazelle brb 3000

İki ürüne de ihtiyacım var orta klasmanda bu ürünler en iyilerden diyorsanız bunları alacağım kısmetse, Delonghi gerçekten güzel 800 1000 tl civarında olsaydı gözü karartırdım sonuçta 7-8 yıldan aşağı kullanmayacağız ama 1300 yüksek, zaten kazanlı ütününde kazanını patlattım temizlerken birde ütü masrafı var hepsi birden bütçeyi zorlar
  • Nuroglu N kullanıcısına yanıt
    bence de en doğru seçimler bu ikisi olur, alacak olursanız şimdiden hayırlı olmalarını dilerim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

bence de en doğru seçimler bu ikisi olur, alacak olursanız şimdiden hayırlı olmalarını dilerim ...
    Gazellaya benzer başka ürünlerde var
    Mesela FAKİRCookwell 2000 Elektrikli Izgara

Fiyatta 450 seviyesine düşmüş. Ne dersin üstad hangisini alayım.ben idareten değil iyi bir şey almak istiyorum 500-600 Max bütçe
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    daha bilindik bir marka ama fakir'lerde termostat sorununa fazla rastlanıyor, gazella'dan memnun olanların sayısı daha fazla ... parayı siz vereceksiniz ama benim oyum gazella'ya ...
  • Merhaba,

Evde daha çok tavuk-köfte tipi ürünler için mutfakta ve balkonda kullanabileceğim bir elektrikli ızgara aramaktayım. Max 1000TL'ye kadar tavsiye sıralaması yapabilir misiniz?

Ayrıca, profilo peı-0990b ürününü değerlendirebilirseniz sevinirim.

Sayın @bayberty sayenizde Tost makinemizi almıştım, değerli yorumlarınızla; o yüzden kıymetli görüşlerinizi rica ederim

Saygılarımla,
  • tozmen_ T kullanıcısına yanıt
    selam,
    size önerebileceğim 4 model var;
    1- Gazella BRB 3000 Barbecue (kapaklı, 550-600 civarı)
    2- Tefal Family Flavour Grill (iyi bir ürün ancak kapağa ihtiyacı var, ayrıca süper bir indirim yakalamanız lazım çünkü fiyatı 1.200 civarı)
    3- Profilo PEI0990B (kapaklı, fiyatı 700'ün üstüne çıktığından cazibesini kaybetmiş, gazella daha iyi bir seçenek)
    4- Arçelik K 2210 EG (kapaklı, 500 civarı, gazella varken alınmaz)

profilo, düşük (1500) wattlı olmasına rağmen kapaklı olmasının avantajıyla kendi çapında başarılı bir ürün ... Arçelik K 2210 EG modelini de aynı kategoride sayabiliriz ama kullanıcı yorumlarına bakılırsa profilo önde ...

ek olarak; arnica ızgr-03 modeli 320 civarı fiyatıyla daha hesaplı ancak hakkında pek yorum yok ...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 16 Nisan 2020; 0:37:8 >

Cevabınız için teşekkürler..

Profilo'yu sormamın sebebi bir yakınımın daha iyi bir cihaz alması sebebiyle yeni alıp çok az kullandığı "profilo peı-0990b" ızgarasını 300 TL gibi bir rakama satıyor olmasıydı.

300 TL'ye sıfır gibi profilo peı-0990b mi? Yoksa Sıfır Gazella mı?

Hangisini tercih ederdiniz?

Saygılarımla
  • tozmen_ T kullanıcısına yanıt
    bu durumda profilo'yu almak daha mantıklı, 300 lira bence de uygun, şimdiden hayırlı olmasını dilerim ...
  • Merhaba arkadaşlar,

1-) Sağlıklı olması
    2-) Yeterli pişirme ısısına sahip olması
    3-) Kolay temizlenebilir olması

Öncelik sıralaması bu şekilde, alabileceğim en iyi ürün hangisidir? Memnun kalıp uzun süre kullanmak istiyorum, o yüzden bütçe konusunda sınır koymadım. Sizce hangi modeli almalıyım?
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    selam,
    ev kullanımı için en uygun fiyatlı ürünler Gazella Brb-3000 ve Olimpist Komple Mutfak ... cam kapaklı ...
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Peki daha iyi, fakat pahalı olduğu için tavsiye etmediğiniz bir model var mıdır?
    evet var ...
    Cuisinart PL50E Plancha
    Tefal Family Flavour
    WMF 415330011 LONO

bunlar daha iyi ancak hem pahalı hem de kapaksız olduklarından tavsiye etmiyorum, kapak hem ısıyı muhafaza ediyor hem de yağ sıçramalarını önlüyor, eğer kapak uydurabilirseniz bunlardan birini de tercih edebilirsiniz ...
  • Yardımınız için teşekkür ederim.

Cuisinart PL50E Plancha
    WMF 415330011 LONO

İki üründen birini almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 26 Nisan 2020; 23:31:22 >
  • Merhaba. Remta r56/r55 kullanan inceleyen var mı? Sizce Tefal family grill mi, remta r56 mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akiran -- 2 Mayıs 2020; 16:32:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

evet var ...
    Cuisinart PL50E Plancha
    Tefal Family Flavour
    WMF 415330011 LONO

bunlar daha iyi ancak hem pahalı hem de kapaksız olduklarından tavsiye etmiyorum, kapak hem ısıyı muhafaza ediyor hem de yağ sıçramalarını önlüyor, eğer kapak uydurabilirseniz bunlardan birini de tercih edebilirsiniz ...
    Cuisinart Plancha Barbeku aldim Amazon TR den, dun teslim ettiler. Kutusu biraz hasarli geldi, alt tarafi yirtilmisti. Iade edip, yenisini alip almama konusunda kararsiz kaldim. Deneme amacli fise taktim, 260 dereceye 6-7 dakikada ulasti sicaklik. Gayet kullanisli, temizlik icik sokmek vs cok kolay. Pisirme yaptiktan sonra goruslerimi paylasacagim.
    hayırlı olsun ...
    kutu hasarı önemli değil, önemli olan üründe sorun olmasın ... güle güle kullanın ...
  • Tesekkur ederim, tamamen sizin yonlendirmeni ile oldu.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.