Şimdi Ara

ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER... (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.987
Cevap
72
Favori
754.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Konuya hakim arkadaşlar cevap verirse memnun olurum.Volta vsc’ye,stmax safir 2500’ün yürür parçalarını monte edebilirmiyiz?Dış görünüş vsc olacak,ama güç safirr 2500 ün.Böyle bir işlem olur mu sizce?
  • Giriş seviyesi olanların hepsinin menzili düşük değil mi? Eli yüzü düzgün bir şeyde tuzlu oluyor?
  • Merhaba arkadaşlar babam yazın köy evine annem ile çıkmak için 2 kışilik bir motor bakıyor
    Yol rampa nasıl bir makina önerirsiniz fikri olan varsa sevinirim
  • herkese merhaba, 249 watt elektrikli scooter önerisi rica edeceğim.

stmax dora 250 ve motolux yaris plass arasında kaldım.

bu motorlara ek varsa önerileriniz, beklerim.

saygılar.
  • 249W tavsiyesi lütfen kardeşime alacağım. Tşk
  • Merhaba, elektrikli scooter almak istiyorum. Sadece Xiaomi 365 ve Tomolco H7 modellerine rastladım internette. Amacım ise gidip gelmek (mesafe kısa ve yok neredeyse düz) ve ara ara Anadolu yakasına geçip gezmek. Gezmek istediğim zaman İstanbul'da oturanlar bilir Barbaros Bulvarı'nı (tek kişi ortalama 60kg) bu scooter'lar ile çıkabilir miyim? ( Martı zorlanıyordu) Yağmurda da sürmeyi planlıyorum. Yağmur elektrikli bu araçlara zarar verir mi? Normalde bisiklet sürüyorum. Mazgallar çok tehlikeli bu araçlar için diye düşünüyorum. Sizin fikirlerinizi almak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alif.yazgan

Merhaba, elektrikli scooter almak istiyorum. Sadece Xiaomi 365 ve Tomolco H7 modellerine rastladım internette. Amacım ise gidip gelmek (mesafe kısa ve yok neredeyse düz) ve ara ara Anadolu yakasına geçip gezmek. Gezmek istediğim zaman İstanbul'da oturanlar bilir Barbaros Bulvarı'nı (tek kişi ortalama 60kg) bu scooter'lar ile çıkabilir miyim? ( Martı zorlanıyordu) Yağmurda da sürmeyi planlıyorum. Yağmur elektrikli bu araçlara zarar verir mi? Normalde bisiklet sürüyorum. Mazgallar çok tehlikeli bu araçlar için diye düşünüyorum. Sizin fikirlerinizi almak isterim
    Marti tomolco h7 zaten ve xiaomi ile ayni diye biliyorum. Yagmurda arizalaniyor bu cihazlar tavsiye etmem yagmurda kullanmanizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 9 Kasım 2019; 15:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oynbzn41

Merhaba arkadaşlar babam yazın köy evine annem ile çıkmak için 2 kışilik bir motor bakıyor
    Yol rampa nasıl bir makina önerirsiniz fikri olan varsa sevinirim
    Selam Yuki Pony Twin fazlasıyla işini görecektir.Aktif kullanıcı olarak sorunalrın varsa yardımcı olabilirim.
  • irresponsible kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Resmiyette 249w ve altındaki elektrikli ve benzinlilerde ehliyet istenmiyor.

20 gün önce ELEKTRİKLİ YUKİ YK 35 LUNA aldım. Bundan önce mondial 250w lık kullandım 3- 4 sene idare ettik işimi de gördü çok iyi şekilde.
    Yuki ile mondial arasında 13 sene fark vardı neyse.

Yuki luna için: resmiyette 249w olarak geçiyor vergi + kask + plaka istemesin diye. Bu model 3.000- 3.500 w olduğunu düşünüyorum çünkü şehir içinde gördüğüm ve gerek düz yolda gerekse yokuş yukarı hızlıca kaçıp giden motorlardan bu.
    dijital ekran, usb şarj için çıkış, ön disk fren , çift kişilik, full şarj ile 50 km kullandım. Geri vitesi var, 2 ileri vitesli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enenengin -- 23 Kasım 2019; 0:7:8 >
  • Merhabalar.Yuki neon 2800w elektrikli scooter ım var.Benim hızla işim yok gayet hızlı bir motora sahibim.Ama menzil arttırmak istiyorum.Aramızda bu sitede satılanhttp://elektriklibisiklet.org/ invertör konvertör alıp kullanan var mıdır ? %30 daha fazla yol ve daha uzun akü ömrü vaadediyolar.Kimileri de jel akülerin tamamen bitmesinin zararlı olduğunu söylüyor.Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba.3-4 ay önce benzer sıkıntı olmuştu ve tekrar etti.2 kişi çıkarken koku yapıyor.
     ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER...Bunun sebebi nedir,ne yapmam gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraytok -- 9 Aralık 2019; 15:42:43 >
  • sktem kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Bende yuki neon 2800 var ve hafif rampada kalkmıyor alet.Başınıza böyle bir durum geldi mi ?
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu buldunuz mu ?
  • Hayır bulamadım malesef.
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Sorun beyinde sanırım sizinde
  • koraytok kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de beyinden çıkan yeşil kablo o kutunun içinde erimiş.Sorunu buldunuz mu ?
  • Yanık olan kısımı kesip tekrar birleştirdik.3 gündür sorun yok.
  • koraytok kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bende öyle yapayım.Bir değişiklik olursa bilgi verirseniz sevinirim.
  •  ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER...
     ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER...

5 akününde 10sn yük altında değerlerini ölçtüğümde 11,60-11.80v ölçüyorum.Bu aküler sağlamdır diyebilirmiyiz?

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.