Şimdi Ara

Elektrik Üzerinden İnternet MetroNet (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
3
Favori
113.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anki durum saat 18:56 ve internet normal.Yok yavaş yok internet gidiyor diyenlere özel paylaşıyorum

Elektrik Üzerinden İnternet MetroNet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertunc23

Şu anki durum saat 18:56 ve internet normal.Yok yavaş yok internet gidiyor diyenlere özel paylaşıyorum

vallah hocam benimde 1 ay sorunlu 1 ay sorunsuz bazen net gidiyor bazen geliyor özellikle akşamları çok sorunlu hale gelmeye başladı 1 haftadır google dahi bazen 5 sn bekliyorum işgillendim format dahi attım sürücüleri güncelledim durum böyle..

genelde akşamları cs 1.6 oynuyorum ping bazen 100 fırlıyor bazen 4 oluyor geneldede oyundan düşüyorum..

çok sağlıklı bir sistemi olmasada kullanılabilir bir firma ama bazen internette çok önemli bir işiniz oluyor ve o an internet gidiyor sabaha kadar deli oluyorum basıyorum küfürü

• Hocam binadaki kullanıcı sayısına bağlı bence.hafta sonu yoğun saatde bile hızım 5 mb den aşağı düşmüyor.Ayrıca ip adresim sabit.

• Trabzon-Sürmene'de Alternatif bir internet bağlantısı için mesaj attım.

Burada ttnet ten başka yok. O da 8 Mpsye kadar satıp kaldırmadığı için 6 Mpsye kadar kullandırıyor. Ama 8 mpsye kadar ücreti alıyor.
  • uploadlariniz hep bole 10-11 mbit ise güzelmis hakkaten.
  • quote:

Hocam binadaki kullanıcı sayısına bağlı bence.hafta sonu yoğun saatde bile hızım 5 mb den aşağı düşmüyor.Ayrıca ip adresim sabit.

Ben kullanıcı sayısınada bağlamıyorum artık :) Çünkü sadece bizim apartmanda 8 daire aktif olarak kullanıyor ve

Ki bu torrentte 1.3 mb oluyor. Upload hızımıda normal olarak kullanıyorum. 1.5 gördüm uploadda. Bir seneyi aştı kullaanmaya başlayalı. 2-3 kesinti ancak yaşamışımdır.
    Ayrıca aynı apartmanda sizin gibi sorunlar yaşayanlarda var. Sorunun sistemde olduğunu düşünmüyorum. Onlar benim gibi sigortaya en yakın prizi kullanmıyorlardır yada buna benzer sorunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CCBD5E53F -- 18 Şubat 2012; 21:11:50 >

• Akşam saatlerinde felç. İlk 1 ay sorunsuz kullandım ama sanırım bölgede kullanan fazlalıştıkça baglantı berbat hala geliyor .

• istanbul büyükçekmece tepekent konutları

• 2 tane ödenmemiş faturam gözüküyordu online işlem merkezinde.

Kredi kartımla geçen hafta 2 faturayıda ödedim. Hatta hesabımdan düştü kredi kartıma yansıdı.

Fakat bugun online işlem merkezine girdim hala faturalarım ödenmedi olarak gözüküyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum telefon sürekli meşgul.

Böyle saçma sapan amatör bir firma olamaz ya. Ödenmiş faturayı ödenmedi göstermek ne demek. Alip dekontları suratlarına fırlatasım var.
  • arkadaşlar ben tavsiye etmiyorum... şu anki fiyatları çok uçuk zaten ya 24 ay yada 36 taahütle abone alıyorlar...
    ben abone olduğumda ilk 6 ay 9.90 sonradan 33 tl oldu...şimdi ise 49.90 en ucuzu...
    aradaki farkı görün...
    birde net sürekli gidiyor... sağlıklı bir hizmet yok... ya binada problem çıkıyor. yada merkeiznde..
    bu kopmalar sürekli oluyor..
    ben 8 aydır aboneyim... en ihtiyacım olduğu anlarda evde net yoktu.. çok sinir olmuştum.. aradığım zaman da sürekli meşguldü..
    en son geçen pazar evdeyim nete gircem keyif yapcam ama net yok... bi ara tam 1 hafta gelmedi... yakın zaman da tekrar bağlantı giderse iptal edeceğim... bence almadan önce şikayetvar.com da metroneti bi araştırın..
    bağlantı kopmaları hakkında dünyaca şikayet var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

arkadaşlar ben tavsiye etmiyorum... şu anki fiyatları çok uçuk zaten ya 24 ay yada 36 taahütle abone alıyorlar...
    ben abone olduğumda ilk 6 ay 9.90 sonradan 33 tl oldu...şimdi ise 49.90 en ucuzu...
    aradaki farkı görün...
    birde net sürekli gidiyor... sağlıklı bir hizmet yok... ya binada problem çıkıyor. yada merkeiznde..
    ben 8 aydır aboneyim... en ihtiyacım olduğu anlarda evde net yoktu.. çok sinir olmuştum.. aradığım zaman da sürekli meşguldü..
    en son geçen pazar evdeyim nete gircem keyif yapcam ama net yok... bi ara tam 1 hafta gelmedi... yakın zaman da tekrar bağlantı giderse iptal edeceğim... bence almadan önce şikayetvar.com da metroneti bi araştırın..

Bu kopmalar neden bizde olmuyor anlamış değilim hala.Bağlatığım günden beri sürekli açık prize takılı 1 kere bağlantı kopmuş değil.Cumartesi günü ve yoğun olduğu bir saatde hızım buyur ;

Ayrıca sabit ip almakta fayda var bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: Spooky___

http://resim.donanimhaber.com/m_57194961/mpage_1/key_/tm.htm

Senden başka ağlayan yok nedense...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spooky___

http://resim.donanimhaber.com/m_57194961/mpage_1/key_/tm.htm

Senden başka ağlayan yok nedense...

2 mesaj üstte alıntı yapmışsın aynı şikayetler ordada var ve senden başkası yok diyorsun.Senin kafada benim bağlantı gibi gidip geliyor sanırım

birzamanlar benimde 10-12 mb arası geziyordu.Sonra bu duruma geldim.

kesinlikle tavsiye etmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

2 tane ödenmemiş faturam gözüküyordu online işlem merkezinde.

Kredi kartımla geçen hafta 2 faturayıda ödedim. Hatta hesabımdan düştü kredi kartıma yansıdı.

Fakat bugun online işlem merkezine girdim hala faturalarım ödenmedi olarak gözüküyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum telefon sürekli meşgul.

Böyle saçma sapan amatör bir firma olamaz ya. Ödenmiş faturayı ödenmedi göstermek ne demek. Alip dekontları suratlarına fırlatasım var.

bende bankadan ödemek istedim ve sistemde borcum görünmediğini söylediler 3 ay sürdü bu durum ve bağlantım kesildi.

param var ama faturayı ödeyemiyorum

Allahım sen sabır ver........

•  Elektrik Üzerinden İnternet MetroNet

Hey maşallah Pazar günü yoğun saatde hızım mükemmel :) Yer İstanbul Halkalı
  • Valla ben de halkalıdayım dünden beri interetnetim yok. Arıyorum iş için bağlanmam lazım diyorum çalışıyolarmış. Çözemediler bir türlü ve hafta sonları özellikle sanırım ip leri yetmiyor bağlantıda problem oluyor. Tavsiye etmiyorum. İptal kaydı açtırdım arızaya müdahale edemediklerinden ötürü.
  • her üründe olduğu gibi metronet internet hizmetinde de 7 gün deneme süresi vardır.
    bu tüketicinin en doğal hakkıdır sözleşme metninde açık olarak yazılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

arkadaşlar ben tavsiye etmiyorum... şu anki fiyatları çok uçuk zaten ya 24 ay yada 36 taahütle abone alıyorlar...
    aradaki farkı görün...

her internet hizmetinde olduğu gibi metronet internet hizmetinde de bölgesel ve lokasyona bağlı teknik arızalar olur.
    bunun sebebi alt yapı trafiği yoğun olan yada tamir olanağının güç olduğu büyük şehirlerde arıza tesbitin kolay yapılabilmesi için
    menhol kullanımının fazla olmasından internette sorunlar yaşanmaktadır. bu tüm fiber internetlerde bir sorundur
    ayrıca lokasyona bağlı problemlerde elektrik hattından kaynaklanmaktadır bakır oranı düşük maliyeti azaltan kablolama yapılmış sitelerde
    hız düşmeleri görülmektedir.
    büyük hizmet sağlayıcısının sabotelerini hiç yazmak istemiyorum çeşitli illerde mahkemeler devam etmektedir.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.