Şimdi Ara

Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB 65dB Elektrikli Süpürge İncelemesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
12
Favori
53.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.supurgemarket.com/supurgemarket-tum-yuzeyler-icin-pratik-emici-p-4957.html

turbo başlık halıyı yıpratıyor,kendi başlığıda çekişten dolayı atlama yapıyor,erkek gücü istiyor deniliyor,linkteki başlık kullanılsa tüm bu sorunlar çözülürmü? başlığı kullanan veya yorumlayacak biri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111
    http://www.supurgemarket.com/supurgemarket-tum-yuzeyler-icin-pratik-emici-p-4957.html
    turbo başlık halıyı yıpratıyor,kendi başlığıda çekişten dolayı atlama yapıyor,erkek gücü istiyor deniliyor,linkteki başlık kullanılsa tüm bu sorunlar çözülürmü? başlığı kullanan veya yorumlayacak biri varmı?

ürün benim de ilgimi çekti, iç tekerlekler iyi fikir...

• arkadaşlar süpürge marketten hepa 13 filtre şipariş ettim, linki şu:
    http://www.supurgemarket.com/electrolux-ultrasilencer-usorigindb-hepa-filtre-p-17019.html

lakin gelen ürünün üzerinde hepa 13 olduğuna dair hiçbir ibare yok. sayfada ürünün kodu EFH 13W olarak yazmasına rağmen gelen ürünün kodu EFS 1W.

süpürge marketteki yetkilinin cevabı şu oldu:
    "Electrolux kod değiştirdi EFH13 türkiye ithalatını durdurdu bizde bunu tedarik edebiliyoruz şu anda
    sizin uyarınıza istinaden bende olmadıgını görüyorum ibarenin bizde açıklamayı değiştireceğiz
    henüz farkettim
    arzu ederseniz bizim hatamız oldugundan iade alınabilir
    şu anda hepa seviyesini bilemiyorum"

yetkili bir de şu linki gönderdi:
    http://piecesdetachees.electrolux.ch/product/9001677682/ESF1W+Filtre+lavable+s-filter+Allergy+Plus
    bu linkte de filtrenin hepa seviyesi hakkında bir bilgi yok.

google da gelen ürünün kodunu aratınca çek cumhuriyeti alışveriş siteleri çıkıyor. meselaşu link:
    http://www.eproton.cz/Filtr-HEPA-H13-Electrolux-EFS-1W-Allergy-Plus-omyvatelny/401737.html
    burada filtrenin hepa 13 olduğu yazıyor sanırım ama bunlar da resmi siteler olmadığı için bilgiler ne kadar güvenilirdir bilemiyorum.

konu ile ilgili bilgisi olan var mı? gelen ürün hepa 13 olabilir mi? peki gelen ürün hiç hepa bile olmayabilir mi? benim için filtreleme çok önemli, sizce ne yapmalıyım ürünü iade etmeli miyim?

• yaklaşık iki ay önce buradaki candoğan beyin yorumlarına istinaden teknosa'ya 459 tl'ye ürünü almaya gittim. satış temsilcisi kızın "bunlar işe yaramaz. toz torbası mı kaldı şu zamanda. kralı samsung" tarzı konuşmaları neticesinde kızmış ve daralmış halde dışarı attım kendimi.

yandaki carrefour'u gezerken aynı ürünü 449 tl'ye görünce aldım hemen. sessizlik, çekim gücü ve hepa filtre memnun etti beni. ama ne yalan söyliyim, taşınma esnasında nakliyat faciasıyla kaybettiğim nilfisk extreme'in seviyesinde de bulmadım. ama tabi o 1000 tl civarı, bu kadar farka değmez. bi de idame maliyeti dikkate alındığında kesinlikle bu ürün öne çıkıyor.

ürünü alırken bi adet hepa 13 filtre ve bi paket torba da aldım. burada enteresan bi şekilde arkadaşlar hepa 13 filtreyi asgari 30-35 tl'ye sipariş ettiklerini söylüyorlar. ben carrefour'dan 20 tl'ye aldım. benzer şekilde metro gross'larda da bi hepa 13 filtre ve 4 torbayı (menalux 1800) 31 tl'ye sattıklarını gördüm.

gelelim negatif hususa. bu halıya yapışma mevzu hanımı epey gerdi. ben de yorumlardan istifade ile süpürgemarket'ten adaptör ve 32 mm turbo başlık sipariş ettim. ancak -firma sorun olmadığını söylemesine rağmen- halı üzerinde 4-5 geçiş yaptıktan sonra anca alırsa alıyor.. üründen ve söz konusu sitenin cevaben kullandığı üsluptan memnun kalmadım..

candoğan bey'in affına sığınarak söyleyeyim.. özellikle havı yüksek ve küçük (yolluk vb.) halılarda yapışma sorunu yüksek düzeyde.

yurtdışı siteler dahil epey bi araştırma yaptım. aldığımın muadili universal ürünleri bi yana bırakırsak, maalesef 100 dolar altına turbo başlık göremedim.

şimdi konuya bakarken speedyclean başlığı gördüm. kullanan varsa değerlendirme alabilir miyim?

hürmetler..

• merhaba,
    bu ürünün 2200w olanını 470 TL'ye electrolux mağazasında buldum.
    1800 ile 2200w olan modeli arasında elektrik tüketimi dışında ne gibi farklar var?
  • diablopolis D kullanıcısına yanıt
    Torbalı 2 ürün var hocam bu başlıkta bahsi geçen biri 1000Watt(Usenergy) diğeri 1800Watt(Usorigindb)
    2200watt olan torbasız model olmasın??
  • Selam. uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması başlığındaki tüm sayfaları okuduktan sonra kararımı verdim ve Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB aldım daha dün. Bu modeli (1800w) almak isteyen arkadaşlarımız var ise, carrefour'un internet sitesinden kargo ücreti ödemeden 499 TL'ye alabileceklerini haber vermek istedim.

Bu arada süpürge gerçekten de sessiz boru ucundan emiş sesi, makinenin motor sesini bastırıyor. Harika iş çıkarmışlar.

İyi forumlar
  • Arkadaşlar bu filitreleri servisten başka nerede bula biliriz

Bosch ve libellla marka ürünlerinkini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 tane makina var Çekişi düştü

1.libella sulu makina
    2.bosch üst Kapağı Şeffaf olan
    3.kenwod modeli bu 3 makina elimde duruyor çekişleri düşük filitredense filitre alayım diyorum.

4.makinamda yeni aldım philips maraton9912

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Realism -- 3 Nisan 2015; 10:32:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Realism

Bende 3 tane makina var Çekişi düştü

1.libella sulu makina
    2.bosch üst Kapağı Şeffaf olan
    3.kenwod modeli bu 3 makina elimde duruyor çekişleri düşük filitredense filitre alayım diyorum.

4.makinamda yeni aldım philips maraton9912

hocam koleksiyon mu yapıyorsunuz süpürgeleri, ben acırım bu kadar paraya zaten libelle ateş pahası, çekişi düşünce gözünüzden de düşüyor sanırım...
  • Birkaç ay sonra yeni bilgi paylaşmış olayım. Zamanla çekişi azalıyor. Temizlik açısından hala tatmin edici ama bir yerde deneyip başlığı kımıldamıyor diye vazgeçen varsa ilk denemeye fazla aldanmasın, şu anda hareket kabiliyeti daha iyi hale geldi.
  • Hanım kullanıyor çekmiyor diyor alıyorum libella nın halı yıkamasını 1 kere bile kullanmadım tek tek bakacam bi ara müsait oldunda duruma göre iş yapmayan çöpe gider libella yı Sahibinden.com a koyayım belki alan olur geçen gördüm sade makinaya 500 Yazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Realism

Hanım kullanıyor çekmiyor diyor alıyorum libella nın halı yıkamasını 1 kere bile kullanmadım tek tek bakacam bi ara müsait oldunda duruma göre iş yapmayan çöpe gider libella yı Sahibinden.com a koyayım belki alan olur geçen gördüm sade makinaya 500 Yazmış

libelle acaba neden iyi çekmiyor bilemedim çok mu eski bir model, fiyat olarak ne düşünürsünüz hocam haberim olsun...ayrıca istanbulda mısınız?..
  • Bayberty kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 20 Ocak 2020; 1:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

2 ci el libele alacaksanız bunu alabilirsiniz iyimis fiyatıhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektrikli-ev-aletleri-kucuk-ev-aletleri-libelle-marka-temizlik-robotu-207800621/detay

fiyat fena değil ama maltepe çok uzak, bana yakın (b.evler, bakırköy, bağcılar gibi) bir bölgeden olsa gidip bakma imkanım olabilirdi...

• çocuğumda alerjik astım var, doktor süpürgenizi değiştirin dedi.

bu süpürge bizim için uygun mudur acaba?
  • candogan62 merhaba .
    Siz alalı yaklaşık bir sene olmuş.Süpürgenizin performansında bir düşme var mı? Sessiz süpürgeler çok çabuk bozuluyor,verim kaybediyor deniyor ,kafam karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefe34 -- 6 Nisan 2015; 16:50:00 >
  • Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB Elektrikli Süpürge 499.00 TL aldım az önce.

https://www.carrefoursa.com/reyon-detay#!/electrolux-ultra-silencer-usorigindb-elektrikli-supurge

Edit: Telefon ettiler, mal yok iptal ediyoruz dediler. Stoğu olmayan malı web sayfasında yok gösteremiyor carrefour sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatas -- 16 Nisan 2015; 14:00:03 >
  • Bende bugün teknosadan 499 TL sipariş verdim. UPS kargo ayın 5 inde teslim edeceklerine dair mail attılar.

Candoğan beye birşey sormak istiyorum. Araştırırken elektrolux ultra slience usorigindb ve elektrolux ultra slience usenergy arasında kalmıştım. Ama elektrolux ultra slience usorigindb sipariş verdim. inşallah pişman olmam. sormak istediğim şu usorigindb 1800w ve 65 db usenergy ise 1000w ve 61 db. forumda genelde herkes daha kuvvetli olur diye 1800w olanı tercih etmişler. sonuçta 1000w ve 1800w tüketilen elektrik miktarı değilmidir. emiş günleri aynı olmuyor mu. 1800w daha fazla elektrik tüketiyor 1000w olan modele göre. 1000w olan model daha sessiz. forumda yazılanlara bakarak 1800w sipariş verdim. candoğan beyden bu konuda bir bilgilendirme bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.