Şimdi Ara

Electrolux Silent Performer Cyclonic AAA ZSPCSILETR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Önümüzdeki hafta elektrikli süpürge almayı düşünüyorum. Linkteki ürün nasıldır? Yada o fiyat aralığında önereceğiniz ürünler varsa değerlendirebilirim. Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/electrolux-silent-performer-cyclonic-aaa-enerji-verimli-ve-performansli-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-zspcsiletr-p-EVZSPCSILETR?magaza=Hepsiburada

• Merhaba. Arkadaşa cevap gelmemiş ama, bir de ben şansımı deneyim. Ben de anneme bu süpürgeden almak istiyorum. Bu süpürgeyi kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Saygı ve selamlar.

http://www.electrolux.com.tr/%C3%9Cr%C3%BCnler/S%C3%BCp%C3%BCrme/Elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/Silent-Performer-Cyclonic/ZSPCSILENT/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan 06

Merhaba. Arkadaşa cevap gelmemiş ama, bir de ben şansımı deneyim. Ben de anneme bu süpürgeden almak istiyorum. Bu süpürgeyi kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Saygı ve selamlar.

http://www.electrolux.com.tr/%C3%9Cr%C3%BCnler/S%C3%BCp%C3%BCrme/Elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/Silent-Performer-Cyclonic/ZSPCSILENT/

Merhaba. Ben aldım hocam gayette memnunum. Halıyı temizlemiyor adeta tüylerini söküyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bullseye_F16

quote:

Orijinalden alıntı: Hasan 06

Merhaba. Arkadaşa cevap gelmemiş ama, bir de ben şansımı deneyim. Ben de anneme bu süpürgeden almak istiyorum. Bu süpürgeyi kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Saygı ve selamlar.

Merhaba. Ben aldım hocam gayette memnunum. Halıyı temizlemiyor adeta tüylerini söküyor :)

Hocam kaça almıştınız ve ne kadar zamandır kullanıyorsunuz acaba? Bir de hepa filtreyi sık sık yıkamak gerekiyormu, kullanım ömrü ne kadar olur acaba? Hepa 13 filtrenin 25-30 TL arasında fiyatı var, 1-2 yıl dayanırmıki acaba? Cevabınız için teşekkür ederim.

• Hasan 06 kullanıcısına yanıt
    425 TL'ye almıştım. 2016 Kasımdan beri kullanıyorum. Arkada sünger var onu 2 ayda 1 yıkayın 24 saat güneşte kurutun diyor. Ben 1+1'de ve yalnız yaşadığım için süpürgeyi haftada 1 max. 2 kere kullanıyorum. Diğer asıl filtreyi de sene de 1 diyordu sanırım. Onu da geçen hafta yıkayayım dedim yıkamasam da olurmuş tertemizdi. Diğer süngerden baya kir çıkıyor yalnız. Benim kullanımıma göre sanırım filtreyi 3-4 sene kullanırım. Yıkanabildiğin için sağlık için de sorun oluşturmaz sanırım. Tabi bizim yıkamamız ne kadar etkili olur bilmiyorum.
  • Çok teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için. Bir aksilik olmazsa inşallah anneme alacağım. Sağlıcakla kalınız.
    Rica ederim hayırlı olsun şimdiden.
  • Süpürgeyi aldım. Alırkende yedek 1 tane de 30 TL'ye hepa 13 filtre aldım. Mağaza görevlisi filtrenin yıkanabilir yazdığı halde yıkamadan yüksek basınçlı hava tutularak temizlenmesi gerektiğini söyledi. Kutudan doğru düzgün üzerinde "Kulanım Klavuzu" gibi bir ibare bulunan bir şey çıkmadı. 8-10 sayfa A-3 ebatta sadece 1 sayfasında Türkçe uyarılar olan bir belge çıktı.Denemek için anneme götürmeden kendi evimi komple süpürdüm.

Artıları:
    - Gerçekten gece çalıştırılabilir, az sesli bir süpürge.
    - Eski Profilo süpürgeyle süpürülen halıdan baya toz vs. çıktı ve halının rengi değişti. Yani süpürme performansı gayet iyi.
    - Malzeme kalitesi orta düzey bence, parasını hak edecek düzeyde.
    - Başlık, teleskopik boru, hortum gibi parçaların birleşme noktaları kilitlemeli klips herneyse adı o şekilde sağlıklı yapılmış, begendim.

Eksileri:
    - Süpürge halıya yapışıyor, halıda ileri geri yapabilmek için, benim biraz eğilmem gerekti. Baya güç sarfetmek gerekiyor.
    - Tutma kısmı, halıyı ileri geri yaparak iyi süpürebilmek için fazla güç uygulandığında eli rahatsız ediyor.
    - Plastik hortum 3-4 defa kördüğüm oldu,kıvrıştı, sanki esneklik vs. bişeyler eksik gibi.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar, 1-2 saatlik deneme tecrübemi aktardım.

Sağlıcakla kalınız.

merhaba, biraz hortlatmış olacam ama yazayım.

süpürgenin üzerinde tutma yerinde havayı bırakmak için boşluk var değil mi? misal halıyı tuttu o boşluğu aralayınca daha az çekiş yaparak bırakmak için vs.
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.