Şimdi Ara

ELECTRO WORLD ÇILGIN FİYATLAR ÇILGIN GÜNLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

lg 50'' 600HZ PLAZMA 1199 TL bitmeden alın derim.

Plazma .

bu fiyata gideri var.
  • bimeks çok çakalmış demekki buradan anlasılan fiyatlar artık ucuk olucak dahada serbes piyasa adında
  • Elektroworld iyi bir firmaydi, benim iade isim olmuştu sorun çıkarmadılar. Arkadaşım 2 ay kullandığı tableti arizalaninca sorunsuz iade etti.
    Kimse kusura bakmasın, bu yabancı girisimler sayesinde Türkiye indirimle teknolojiyle tanıştı. Teknosa gibi tekellerin elinde çok kaziklandik zamanında. İnşallah bu tekellerin eline mecbur kalmayız. Allah fırsat vermesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

600d nin fiyatı güzel gibi

650D çıktı, elde kalanları eritmek içindir o, heryerde bulunur bu fiyatlara artık.
  • Allah vere de Mediamarkt çıkmasa Türkiye'den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rucar -- 12 Eylül 2013; 13:45:35 >
  • tuvnera onay vermeden bir şey almayın :D
  • LG 50PN6500 arkadaşlar bu televizyon bu sitede olduğu gibi 1199 tl teknosada alınırmı sizce bu fiyata yoksa üzerine birz koyupta led tv almak dahamı mantıklı?
  • Türkiyede denetim olsa yurt dışı fiyatının 3 katına satmazlar ürünleri

700 usd lik tv yi 2000-2500 usd ye satıyorlar
  • nikon d5100 resmi garanti mi ? resmi garantili ise alınır mı ? spot fiyatı 1200 lira civarı electroword kart + tripod veriyor kafam karıştı
  • okadar mağazaların kiraları işçilerin maaşları bi dünya gider falan var ben bile küçük bi şirketi yönetemezken gece gündüz çalışarak adamlar napsın binecek tabi vatandaşın sırtına.10 liralık ürün 15 lira, alanda var yani. ben şahsen giderim hep spot almaya çalışırımki bunlara param nasip olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

LG 50PN6500 arkadaşlar bu televizyon bu sitede olduğu gibi 1199 tl teknosada alınırmı sizce bu fiyata yoksa üzerine birz koyupta led tv almak dahamı mantıklı?

İhtiyacınız sadece panelse kaçırmayın. Amazon da kullanıcı yorumları çok iyi. 50 inç keyfi başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilenchi

okadar mağazaların kiraları işçilerin maaşları bi dünya gider falan var ben bile küçük bi şirketi yönetemezken gece gündüz çalışarak adamlar napsın binecek tabi vatandaşın sırtına.10 liralık ürün 15 lira, alanda var yani. ben şahsen giderim hep spot almaya çalışırımki bunlara param nasip olmasın.

Olur mu oyle sey. Binmek falan...

• arkadaşlar bu ürünü aldım ama arkada CI girişi olmasına rağmen dsmart modül kullanmayı denedim heralde olmuyor bilgisi olan varmı tv de uydu sisteminin olması şartmı dsmart modülü kullanmak için
  • 1199 tl llik 50" plazma nın linkini verebilecek olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.