Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WOW un devam oyunları gerçekten saçma. Oyunu devam ettirip öldürmicez ve para kazanacaz diye hikayeyi bitirdiler buda dogru. Fakat zaten çogu kişi biliyorki Warcraft 4 ün çıkması için WOW'un bitmesi gerek ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByDamage

Oyunun çkış tarihi belli mi acaba ?

Birde oyun f2p mi yoksa p2p mi olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

WOW un devam oyunları gerçekten saçma. Oyunu devam ettirip öldürmicez ve para kazanacaz diye hikayeyi bitirdiler buda dogru. Fakat zaten çogu kişi biliyorki Warcraft 4 ün çıkması için WOW'un bitmesi gerek ;)

Öyle bir oyun çıkmayacak sanırsam. Bitecekse de düzgün bitseydi...

Bu arada soran arkadaşlar için : ne çıkış tarihi ne de fiyatı belli değil.
  • Kaldırılmadan hemen izleyin beyler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 15 Nisan 2013; 14:02:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Kaldırılmadan hemen izleyin beyler.....

bende önce indiriyorum sonra izleyeceğim bakalım nasıl birşey .

Düzenleme: İğrendim.....Siliyorum videoyu...İzlenmeye gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliKulaBey -- 14 Nisan 2013; 15:46:51 >

• Diğer MMO lardan hiç bir farkı yok. Yine aynı. Daha öncede dediğim gibi dünyada internet hızları 100mbit standart hale geldiği zaman SinglePlayer oyun kalitesinde MMO lar görebiliriz. Bu internet hızlarıyla en fazla bunu yapabiliyorlar. Blizzard bile yeni çıkaracakları online oyunun (Project Titan) hem grafiksel hemde oynanış olarak WoW a benzeyeceğini söyledi. Yani yapamıyorlar işte arkadaş bu kadar basit. Ben artık 10-15 yıl daha SinglePlayer kalitesinde MMO oyunu çıkacağına hiçmi hiç inanmıyorum. Kimsede öyle poliyannacılık oynamasın. Olay yukarda gördüğünüz gibi. 10-15 yılda az kalır en az 20 yıl daha MMO piyasası bu çağdışılıktan çıkamaz. Hem bilgisayarların hem internet hızlarının çağ atlaması lazım. Yukardaki Videonun mevcut MMO lardan hiçbir farkı yok. Alıştık artık bunlara. Vasat. Birde büyük konuşuyordu piyasayı ele geçiricez falan. Hep aynı yalanlar. Birde oyunu konsollara çıkarma gibi bir planları varsa zaten sittin sene bir cacık olmaz bu MMO dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 14 Nisan 2013; 15:50:46 >

• MMO oyunları bir ben mi beğenmiyorum anlamadım. Level atla atla atla atla atla atla atla..... Ne bir hikaye ne bir kurgu. Level atla, anca level atla. Salak salak animasyonlar eşliğinde level atla. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

MMO oyunları bir ben mi beğenmiyorum anlamadım. Level atla atla atla atla atla atla atla..... Ne bir hikaye ne bir kurgu. Level atla, anca level atla. Salak salak animasyonlar eşliğinde level atla. :)

Yanlış düşünüyorsun.
  • Konu hakkkında dirhem bilgisi yok,gelmiş yorum yapıyo. Konuyu açan arkadaşlara şiddetle tavsiyem konunun bir an önce MMO bölümüne taşınmasıdır. Adamlar hala MMO oyunları single oyunlar ile karşılaştırıyorlar. Bide çıkmışlar konusu yok diyorlar.........Cehalet kötü bişey arkadaş.............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 15 Nisan 2013; 16:27:49 >
  • Yukarıdaki videoyu izledim ve gayet beğendim Bence süper yapmışlar geniş alanlar vs..
  • quote:

MMO oyunları bir ben mi beğenmiyorum anlamadım. Level atla atla atla atla atla atla atla..... Ne bir hikaye ne bir kurgu. Level atla, anca level atla. Salak salak animasyonlar eşliğinde level atla. :)

Wow'u da mı aynı çatı altında değerlendiriyordunuz?
  • quote:

The Elder Scrolls Online [ANA KONU]
  • Skyrimde Camilla Valerius ile evlendim ama kadın o gün bu gündür kayıp Evime baktım evine baktım yok? acaba yoldaki banditlermi oldürdü yoksa kocayamı kaçtı ne oldu yardım edebilecek varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: brokoli07

Skyrimde Camilla Valerius ile evlendim ama kadın o gün bu gündür kayıp Evime baktım evine baktım yok? acaba yoldaki banditlermi oldürdü yoksa kocayamı kaçtı ne oldu yardım edebilecek varmı?

Ne çeşitsin anlamadım. Elder scrolls skyrim in ana konusuna sorsana bu soruyu...

• quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Diğer MMO lardan hiç bir farkı yok. Yine aynı. Daha öncede dediğim gibi dünyada internet hızları 100mbit standart hale geldiği zaman SinglePlayer oyun kalitesinde MMO lar görebiliriz. Bu internet hızlarıyla en fazla bunu yapabiliyorlar. Blizzard bile yeni çıkaracakları online oyunun (Project Titan) hem grafiksel hemde oynanış olarak WoW a benzeyeceğini söyledi. Yani yapamıyorlar işte arkadaş bu kadar basit. Ben artık 10-15 yıl daha SinglePlayer kalitesinde MMO oyunu çıkacağına hiçmi hiç inanmıyorum. Kimsede öyle poliyannacılık oynamasın. Olay yukarda gördüğünüz gibi. 10-15 yılda az kalır en az 20 yıl daha MMO piyasası bu çağdışılıktan çıkamaz. Hem bilgisayarların hem internet hızlarının çağ atlaması lazım. Yukardaki Videonun mevcut MMO lardan hiçbir farkı yok. Alıştık artık bunlara. Vasat. Birde büyük konuşuyordu piyasayı ele geçiricez falan. Hep aynı yalanlar. Birde oyunu konsollara çıkarma gibi bir planları varsa zaten sittin sene bir cacık olmaz bu MMO dan.

non target mmoları da görüyoruz. mesela raiderz. sen bi servera giriyosun ama server 10 parçaya ayrılmış yani kanallara. çünkü 1 kanala non target olan bi oyunun bilgilerini sığdıramassın lagdan geçilmez. mecbur 100-200 kişilik kanallara ayırıyolarlar ve insanların hepsi bi araya gelince laga boğuluyo oyun. oyüzden hala tıkla saldır tarzında oyunlar var. veya yine non target şeklinde oyunlar var mesela vindictus veya c9 ama bunlarda dungeon tabanlı çünkü serverlar fazla kişiyi kaldıramıyıo böyle oyunlarda. mesela skyrim gibi bi oyunu online yapsalar serverlar 50 kişilik olur max. oyüzden dediğine katılıyorum 10 yıl sonra felan bugünün skyrimi gibi oyunları mmorpg olarak göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Wow'un sinematikleri yeter zaten. Onlardan bir film çıkar birleştirsek.

quote:

Konu hakkkında dirhem bilgisi yok,gelmiş yorum yapıyo. Konuyu açan arkadaşlara şiddetle tavsiyem konunun bir an önce MMO bölümüne taşınmasıdır. Adamlar hala MMO oyunları single oyunlar ile karşılaştırıyorlar. Bide çıkmışlar konusu yok diyorlar.........Cehalet kötü bişey arkadaş.............

Kudur sinirinden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Wow'un sinematikleri yeter zaten. Onlardan bir film çıkar birleştirsek.

quote:

Konu hakkkında dirhem bilgisi yok,gelmiş yorum yapıyo. Konuyu açan arkadaşlara şiddetle tavsiyem konunun bir an önce MMO bölümüne taşınmasıdır. Adamlar hala MMO oyunları single oyunlar ile karşılaştırıyorlar. Bide çıkmışlar konusu yok diyorlar.........Cehalet kötü bişey arkadaş.............

Kudur sinirinden.

Sanamı kuduracam!!!!

Değmezsin ben adamımmmm.....

• Ama çok üzülürüm ya :(
  • PAX dan düşen gameplay videosundan tek iğrenen ben miyim?
  • izleyemedim ben videoyu başka bir yerde upload edilmiş var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.