Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm dünyada internet hızları 100mbit standart hale geldiği zaman bu havaları dövdüğümüz online oyunlardan kurtulucaz demektir. Yani bu oyundanda pek fazla birşey beklemeyin dövüş sisteminde.
  • adamlar o kadar beta dağıttı etti ama nedense hala ortalıtka dolaşan tek gameplay videosu bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Survivor -- 7 Nisan 2013; 22:38:52 >
  • yasak çünkü...
  • Adi üstünde closed beta :A Kisiler bazi sartlari kabul edip , betada yer aliyorlar. Bu paylasimlari yapanlar icin isteseler yasal islem bile baslatabilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onfroi

adamlar o kadar beta dağıttı etti ama nedense hala ortalıtka dolaşan tek gameplay videosu bu...

tekrar seyredeyrum.inderiyimde aynı zamanda.
    ne çok güzel gözüküyor ne de çok kötü ama beni hiç oynamak için hevelendirmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliKulaBey -- 8 Nisan 2013; 20:01:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gamebos

quote:

adamlar o kadar beta dağıttı etti ama nedense hala ortalıtka dolaşan tek gameplay videosu bu...

upload edi ver lala. kaldırılmış zira.

• Yeni beta davetiyeleri yollanmış var mı kapan ? Ben gene sövdüm
  • Davetiyesi olupta oynamayacak varsa yada elinde fazla davetiyesi olan varsa bizide gorsun :D
  • Abim davetiye yi kapmış
  • 3 hesapla başvurduk başını almışız yine
  • Forumdan girebilen olursa saglam bi video ceksin bari...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

Abim davetiye yi kapmış

güzel bir video bekliyoruz abinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

Orijinalden alıntı: gamebos

quote:

upload edi ver lala. kaldırılmış zira.

okuldayım eve gidince bir bakayım umarım silmemişimdir.ama upload edince youtube cezalık birşey var mı yoksa sadece siliniveriyor mu video?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

Abim davetiye yi kapmış

güzel bir video bekliyoruz abinden

Yok şakasına dedim nerde o günler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir yaratık videosu verdiler.Boss olabilir
  • quote:

Şöyle bir yaratık videosu verdiler.Boss olabilir

/>

• quote:

Oyun içi görüntüleri çıktıkça oyundan soğuyorum. Yapmayın etmeyin.
  • Melee animasyonu dışında beğendim ben. Bu hayal kırıklıkları büyük beklentiler yüzünden arkadaşlar. Bugün "LoL eu - ranked diamond" oynayan belki de görebileceğimiz en pro türk oyuncu bile Elder Scrolls Online için "Skyrim Online" diye bahsediyorsa, bu yorumları hiç garipsememek lazım. Abicim adamlar dedi zaten "Skyrim gibi fotoğrafsal grafik, mmorpgler için uygulanamaz. Biz yaparız ama teknoloji yetmez oyuncuların oynamasına" diye. Bence peşin fikirli olmayalım, bi open beta çıksa yapıcam şöyle kapsamlı bir video ama vermedi ki lavuklar!
  • Birçok kişi bu oyunun bir MMO oyunu olduğunu unutuyor. Piyasadaki MMO lara bakın.bundan daha iyisi biraz zor......
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Birçok kişi bu oyunun bir MMO oyunu olduğunu unutuyor. Piyasadaki MMO lara bakın.bundan daha iyisi biraz zor......

Beta Key geldi sana sanırım
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.