Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben izledim arkadaş paylaştıgı anda HD olmadıgı için yazıları pek okuyamadım ama yani bilmiyorum kalite olmadıgından değerlendirebilcek durumda dilim uyuma dans etme kodları war iyiymiş ( WoW dada wardı bu olay severdim baya karakterlerin dans hareketlerini :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rua. -- 14 Nisan 2013; 21:54:46 >
  • dailymotion - oyun videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suspendeddreams -- 14 Nisan 2013; 22:04:20 >
  • Video güzel ben baya sevdim. Sanırım beklediğim tarzda bir oyun gelecek sonunda :)
  • Video yu ucurmuslar baska varmi acaba?
  • Yarbayların kavgası da bi acayip oluyor

Dante doğru söylüyor da, Skyrim kalitesinde MMO yapıldığı zaman da, yapılacak olan singleplayerlar yine Skyrim'den çok çok iyi olacağı için bu hiç değişmeyecek. Tek çözümü, ya Artificial Intelligance(Yapay zeka) insan seviyesine gelir, ya da komple yapay zeka geliştirmeyi bırakıp internet bantlarını geliştirmeye çalışırlar. Ama bu da oyun firmalarının işi olmadığı için...
  • Hayal kırıklığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alın lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suraz -- 15 Nisan 2013; 10:23:59 >
  • wow dururken böyle bir rezillik oynanmaz , para da verilmez. yine bitiremediler wowu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

wow dururken böyle bir rezillik oynanmaz , para da verilmez. yine bitiremediler wowu :(

WoW kendi kendini bitirdi zaten malesef . Sadece wow'un cataclysm çıkmadan önceki keyfini verebilcek bir oyunun çıkması lazım tamamen ortadan kalkması için (yinede kalkmaz ya neyse).
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHamuL

quote:

wow dururken böyle bir rezillik oynanmaz , para da verilmez. yine bitiremediler wowu :(

WoW kendi kendini bitirdi zaten malesef . Sadece wow'un cataclysm çıkmadan önceki keyfini verebilcek bir oyunun çıkması lazım tamamen ortadan kalkması için (yinede kalkmaz ya neyse).

yanlız şu wowun kendi kendini bitirmiş olması kısmını anlamıyorum bir türlü , cataclysm senaryosu sonradan eklendi eyvallah ama kötü değildi . kötü değildi derken diğer mmorpg senaryoları ile karşılaştırıyorum . önceki paketlere göre çıtasını düşürdü , müşterileri üzdü , oyuncu kaybetti vs. ama yinede diğer mmo lara göre cataclysm paketindede çok iyiydi . şu anki pakete bakalım mists of pandaria , ilk çıktığında çok tepki çekti , oww ayılarla mı oynucaz , çekiklere yaranmak için yapıyorlar vsvs. ama blizzard paketi o kadar güzel hazmettirdi ki , lore öyle bir noktaya geldiki , belkide gelmiş geçmiş en güzel raidlerden birini yaşıycaz ^^ . bu olayın pve kısmıydı , birde pvp açısından bakalım yani pveyi umursamadan . wow dinamiklerinde pvp zevki sunan bir oyun malesef yok . anlık vermek zorunda olduğunuz kararlar , pür dikkat isteyen takipler , interrptlar , silenclar , stunlar aman allahım . mükkeml bir pvp sistemi var oyunun. class dengesizlikleri , op classlar vs vs ama oyun her zaman kendini severek oynattı. bilmiyorum yani şu videoya bakıyorum , alt+tab yapıp wowa dönüyorum . vermem la ben o oyuna para mara , beleş çıkarsa dener bakarım , sıkılır yine wowa dönerim . he birde şu var beta videosu ama yinede oyunun genel dinamikleir ile ilgili bilgi veriyor . skyrimden sonra çok umutluydum bu oyun için

• quote:

quote:

quote:

yanlız şu wowun kendi kendini bitirmiş olması kısmını anlamıyorum bir türlü , cataclysm senaryosu sonradan eklendi eyvallah ama kötü değildi . kötü değildi derken diğer mmorpg senaryoları ile karşılaştırıyorum . önceki paketlere göre çıtasını düşürdü , müşterileri üzdü , oyuncu kaybetti vs. ama yinede diğer mmo lara göre cataclysm paketindede çok iyiydi . şu anki pakete bakalım mists of pandaria , ilk çıktığında çok tepki çekti , oww ayılarla mı oynucaz , çekiklere yaranmak için yapıyorlar vsvs. ama blizzard paketi o kadar güzel hazmettirdi ki , lore öyle bir noktaya geldiki , belkide gelmiş geçmiş en güzel raidlerden birini yaşıycaz ^^ . bu olayın pve kısmıydı , birde pvp açısından bakalım yani pveyi umursamadan . wow dinamiklerinde pvp zevki sunan bir oyun malesef yok . anlık vermek zorunda olduğunuz kararlar , pür dikkat isteyen takipler , interrptlar , silenclar , stunlar aman allahım . mükkeml bir pvp sistemi var oyunun. class dengesizlikleri , op classlar vs vs ama oyun her zaman kendini severek oynattı. bilmiyorum yani şu videoya bakıyorum , alt+tab yapıp wowa dönüyorum . vermem la ben o oyuna para mara , beleş çıkarsa dener bakarım , sıkılır yine wowa dönerim . he birde şu var beta videosu ama yinede oyunun genel dinamikleir ile ilgili bilgi veriyor . skyrimden sonra çok umutluydum bu oyun için

Oyunun lore kısmında bir sıkıntı yok ben son iki ek paketide iyi olcaklarını düşünerek bekledim benim sıkıntım lich kingde dalaranda kurduğum icc gruplarının olmaması LFR'nin pveyi bitirmesi pvp'ye gelicek olursak lich kingde mükemmel olan pvp şuanda rezalet durumda bence dediğin gibi dinamikler muhteşem ama dengelemek adına yaptıkları saçmalıklar mahfediyo pvp'yi he charda silence var her charda bir heal var hepside farklı sembol farklı isimle boyanmış. Bizleri oyunda tutmak için haftalık sınırlar aciz çabalar falan. Aklıma gelmeyenlerde vardır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunun lore kısmında bir sıkıntı yok ben son iki ek paketide iyi olcaklarını düşünerek bekledim benim sıkıntım lich kingde dalaranda kurduğum icc gruplarının olmaması LFR'nin pveyi bitirmesi pvp'ye gelicek olursak lich kingde mükemmel olan pvp şuanda rezalet durumda bence dediğin gibi dinamikler muhteşem ama dengelemek adına yaptıkları saçmalıklar mahfediyo pvp'yi he charda silence var her charda bir heal var hepside farklı sembol farklı isimle boyanmış. Bizleri oyunda tutmak için haftalık sınırlar aciz çabalar falan. Aklıma gelmeyenlerde vardır.

kesinlikle +1 , keşke daha iyi bir alternatifi olsada ona geçsek , parayı ona saçsak . gw2 aldık yok , tera aldık yok , rift aldık yok . yok oğlu yok . yine döndük dolaştık wow'un kucağına düştük , eso dan çok ümitliydim , yaparlar diyordum , gameplay videosu yıktı herşeyi. dileirm bu şekilde çıkış yapmazda , adam akıllı oyun oynarız.

• Lore kısmında sıkıntı yok mu?

Legendary| Burning Crusade: Blood Elf, Dranei, Outlands, Kael'thas, Illidan, Medivh, Kil'jaeden, Paladin...

Epic| Wrath of the Lich King: Arthas, Death Knight, Tirion Fording, Bolvar Fordragon, Ashbringer, Icecrown, Anub'arak, Kel'thuzad, Northrend...

Rare| Cataclysm: Deathwing, Ragnaros, Hyjal, Uldum, Worgen, Goblin...

ve...

Trash| Mists of Pandaria: Pandaren, Pandaria...

Ve lore'da bir sıkıntı yok öyle mi?

Biz Burning Legion gördük kardeşim. "Preserve balance and bring harmony" ne demek?!

• Asıl derdimin lore olmadığını belirtmek için Lore da bir sıkıntı yok dedim aslında yinede ellerinden geleni yaptılar bence LORE bakımından. Tamamen yeni birşey getirmeye çalışsalar biraz zorlama olurdu gibi Mists of Pandaria'nın sıkıntısı tehtid altında olmamamız olabilir tüm burning legionun azerotha akın etmesi, Arthas tehtidi veya Deathwing'in verdiği ve verebileceği hasarları görerek oynayamadık oyunu. Beni oyundan asıl iten lore değildi bu yüzden "bir sıkıntı yok" dedim. ne olacak bu WoW'un hali diye bir başlık açmak lazım çok doluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHamuL -- 15 Nisan 2013; 16:28:36 >
  • Adamlar korkuyor. O yüzden kaldırılıyor bütün videolar falan. Yayınlasalar 2 3 video zaten kimse girmicek oyuna.d Bare yapım parasını çıkaralım diyolardır :D Bu oyun tam bir fail olacak. Kaderi bu :) Bunun yerine SKYRİM 2 yapsalardı çok daha iyi bi iş çıkarırlardı.
  • Şahsen kötü bir oyun olcağını düşünmüorum ben.Mekan tasarımları felan mükemmel olacağı belli :) Birde böyle kale kuşatma -Zİndan boss ların gibi bir olayda olursa tadından yenmez :)) Bu arada çıkış tarihi belli mi ?
  • Her gecen gun umidim azaliyor iyi birsey cikmicak diye dagerfall oynarim 1996 oyunu emin olun o daha iyi hem 3 disket boyutunda daha çok frp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swtor ve 1-2 tane oyun fail oldu diye bununda boka saracağını düşünen çevolar var...

swtor kötü olmasının ve bekleneni vermemesinin sebebi mmo dan çok singleplayer tadında olmasıydı ayrıca star wars atmosferi pekte iyi yansıtılamadı. Elder scrolls ise bir mmorpg de olması gereken her şeyi en güzel ve en yeni haliyle sunacak(geniş haritalar , tek server, alliance war vs.). Adamlar kendileri de söyledi bu oyun grafik manyağı barzolara göre değil diye çünkü imkanlar en fazla bunları sunuyor. Hem zorla oynatan yok kimse zırlamasın eleştirmesini bilmeyenler var.
  • "Bunun yerine SKYRİM 2 yapsalardı çok daha iyi bi iş çıkarırlardı."

İşte ülkemizin derin lore'a sahip oyunlara olan bakış açısı. ESO bu kafadakilere lore sunsa kaç yazar. Aga raid atak mı, gear kasak mı diye dolanacaksınız nasıl olsa.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.