Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
2
Favori
17.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
310 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul'da babamın amcası öldü. Kanser idi. Hastalıktan sandık. Açıklama da yapılmadı. İzmir'den İstanbul'a gidenler oldu. Cenaze verilirken corona olduğu anlaşıldı. Cenazedekiler de corona oldu...

• K110 kullanıcısına yanıt

A1-C2 ölçeğinde ingilizce seviyeniz nedir? ayrıca devlet rakamları gizlemeseydi böylesi gereksiz siyasi bir konuya dönüşmezdi? hastanelerde yer kalmadığına göre durumun vahim olduğunu anlamak için araştırmaya bile gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dead kullanıcısına yanıt

çöl aromalı ejderya suyu içip içip foruma geliyor. hatta son zamanlarda keyif çayını da üstüne içtiğine dair şüphelerim varEkrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 16 Kasım 2020; 0:0:37 >
  • Bulaş hasatlığı sadece korona sanmak. :) Bel soğukluğu da dahil 10 larca bulaşıcı hastalık var. Kendini gündemde tutabilmek için arada sallıyor işkembe i kübrada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • corona olan birinin hastalığını saklaması nasıl vebal ise bu raporları yalan yanlış paylaşanında 80 milyon insanın vebali boynundadır bunun hesabı öteki tarafta kesilir

• sounderland S kullanıcısına yanıt

Aynen panpa ya

istanbul’da her gün 150 kişi ölüyordu bel soğukluğundan

Bu yıl ölünce mi önem kazandı yane di mi?

Rakamlar anormal diyor adam. Bu adamın attığı 800 binlik farkı sindiremediyseniz soda filan için. İmam Çalmayıp çalıştıkça ne yapacağınızı bilemiyorsunuz.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bitiksin!!

• Arkadaşlar hepimiz önlemler alınsın, sağlığımız için en iyi yol haritası çizilsin istiyoruz fakat ülke ekonomisi bunu karşılayacak durumda değil hepimiz farkındayız, bugünden itibaren yasaklar artsın fakat o yasaklar arttığında bazı sektörler bildiğiniz batma noktasına gidiyor, o sektörler hiç bir teşvik ve ekonomik pakete dahil olmuyor. Bu insanların sorumluluğunu alacak bir düzen olursa her türlü yasağı destekleyelim...

Ben bir taraf olarak değil gerçekçi bir vatandaş olarak bunları yazıyorum. Örneğin; berberler geçen yasaklarda kan ağladı, adamlara işyeri kapat denildi fakat ne para ne kira yardımı yaptılar, bu adamlar nasıl evine ekmek götürecek ?

Ekrem İmamoğlu’na bende katılıyorum fakat ülke şartlarına güvenemiyorum...

• her konuda savunmaya geçen aynı g.t kıllarından artık midem bulandı.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt

E onun hesabını hükümetten soracaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ölen insanların listesini ver medyaya ozaman idda olsun imamoğlu ortaya boş havayla konuşmayla olmuyor idda somut delillerle ispatlanır kuru kafla değil..

karşı tarafada söz cevap savunma hakkı doğması için.

Ağzımı bozmadan yazacağım, ama içimden sana karşı gereken tüm iyi dileklerimi sıraladım merak etme.

Corona bizim aileyi teğet geçmedi (!), tam ortasından geçti. 1 Vefat , 1 hastanede tedavi ile iyileşen oldu.

Cenazemiz istanbuldaki 2 gasilhaneden birinde yıkandı ve 68.sıradaydık.Bizden sonra kimbilir kaç kişi daha yıkandı.

İkindi namazına müteakip defnedildi. Covit cenazeleri özel işlem görüyor,gerek gasilhanede ,gerekse defnedilirken.Mesela Dinimizde tabutla gömülme yoktur ama Covitliler tabut hem de özel poşetle sarılmış tabutla defnedilir..

Sözünözü gerek gasilhanede gerek mezarlıkta işlem gören cenazenin Covitten mi yoksa diğer sebeplerden mi vefat ettiği bal gibi biliniyor, kayıtları Belediye tarafından da tutuluyor.

Bizim cenazemiz 68 . sırada yıkanıp ikindiye istinaden Covit için hazırlanan özel mezarlıkta defnedilmişti,bizden sonraki kimbilir kaç cenaze daha yıkandı,defnedildi bilemem ama bildiğim o gün bakanlığın açıkladığı sayı 73 müydü neydi.

İstanbulun diğer gasilhanesi ve tüm diğer illeri de eklersen gerçek rakamın ne olabileceğini varın siz hayal (!) edin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Adolf_Hitler

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

doğru diyorsun bakanlık açıklamış bugün 500 kişi kafasına saksı düştüğü içim ölmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: K110

Bugün Youtube da Ekrem İmamoğlu'nun ingilizce konuştuğu bir vedeo'su nu izledim. Sözde çok iyi ingilizce biliyormuş. Palavra çıktı. Bildiğimiz orta öğrencisi aksanı ile konuştu.

Adam yalancının teki.

Zaten Muharrem İnce kendisi de söyledi, CHP için, yalanın merkezi oldular diye.

Bence Ekrem İmamoğlu'da tam Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerini alablecek, geleceğin CHP lideri. Aynı kişiliğe sahipler ikiside.

• ibb başkanı hangi önlemi almışki bakanbeyden rica ediyor istanbullunki candan diğerleri patlıcanmı.?

https://www.mynet.com/is-insani-caner-karaloglu-nun-yenikoy-deki-partisine-polis-baskini-306668-mymagazin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babus0606 -- 16 Kasım 2020; 10:50:29 >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Şizofren ben kimseye oy vermiyorum. Siyasi görüşüm yok. :) Yazdığımı gözün ile oku. "Bel soğukluğu gibi 10 larca bulaşıcı hastalık var" demişim. Bel soğukluğu, covid hepsi bulaşıcı hastalık. Ekrem de "bulaşıcı" hastalık demiş. Covid dememiş. Biraz mantık biraz izan..

• Ekrem İmamoğlu: Türkiye için Açıklanan Vefat Sayısının Elli Kadar Fazlası Sadece İstanbul’da Var
  • "bulasici hastalik"

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt

ee banane aga napayım vergi alırken iyidi ? Aile başına en az asgari ücret yardım yapılmalı ve 1-2 ay full yasak gelmeli istanbula

• quote:

Orijinalden alıntı: sounderland

Bulaş hasatlığı sadece korona sanmak. :) Bel soğukluğu da dahil 10 larca bulaşıcı hastalık var. Kendini gündemde tutabilmek için arada sallıyor işkembe i kübrada.

Aynen kardeşim dayım doktor İstanbul'da, kara veba ve çiçek hastalığı patlamış o yüzden sayılar doğru.Şu an fare avına çıktık Allah'ın izniylen bu salgını da atlatacaz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.